A megye III. osztály déli menetrendje

Az MLSZ Békés Megyei Igazgatóságán elkészítették a 2017-2018-as évi megye III. osztályú labdarúgó-bajnokságok programját. A küzdelmek változatlanul két csoportban zajlanak majd augusztus 26-tól, azonban a második vonal átszervezése miatt kevesebb csapattal, mint legutóbb, éppen ezért a végső sorrend három kör alapján dől majd el. A Déli csoportban 9 együttes lesz, vagyis minden napra jut majd szabadnapos. Az előző évi mezőnyhöz képest a Gádoros átkerült északra, a Pusztaföldvár pedig ebben az évben nem indított felnőtt gárdát.

Íme az éves programtervezet.
1. forduló. Augusztus 26., szombat, 17.00:
Kaszaper FC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Dombegyház NSE–Magyarbánhegyesi FC
Augusztus 27., vasárnap, 17.00:
Magyarbánhegyesi TC–Végegyházi SE
Tótkomlósi TC–Gerendási ISE
Szabadnapos:
Békéssámsoni SK

2. forduló. Szeptember 3., vasárnap, 16.30:
Magyarbánhegyesi FC–Kaszaper FC
Végegyházi SE–
Békéssámsoni SK
Gerendási ISE–Magyarbánhegyesi TC
Tótkomlósi TC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Szabadnapos: Dombegyház NSE

3. forduló. Szeptember 9., szombat, 16.30:
Dombegyház NSE–Végegyházi SE
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Magyarbánhegyesi FC
Szeptember 10., vasárnap, 16.30:
Békéssámsoni SK–Gerendási ISE
Magyarbánhegyesi TC–Tótkomlósi TC
Szabadnapos:
Kaszaper FC

4. forduló. Szeptember 17., vasárnap, 16.00:
Végegyházi SE–Kaszaper FC
Gerendási ISE–Dombegyház NSE
Tótkomlósi TC–Békéssámsoni SK
Magyarbánhegyesi TC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi FC

5. forduló. Szeptember 23., szombat, 15.30:
Kaszaper FC–Gerendási ISE
Dombegyház NSE–Tótkomlósi TC
Szeptember 24., vasárnap, 15.30:
Békéssámsoni SK–Magyarbánhegyesi TC
Magyarbánhegyesi FC–Végegyházi SE
Szabadnapos: Medgyesbodzás-Gábortelepi SE

6. forduló. Szeptember 30., szombat, 15.30:
Békéssámsoni SK–
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Október 1., vasárnap, 15.30:
Tótkomlósi TC–Kaszaper FC
Magyarbánhegyesi TC–Dombegyház NSE
Gerendási ISE–Magyarbánhegyesi FC
Szabadnapos: Végegyházi SE

7. forduló. Október 7., szombat, 15.00:
Kaszaper FC–Magyarbánhegyesi TC
Dombegyház NSE–Békéssámsoni SK

Október 8., vasárnap, 15.00:
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Végegyházi SE
Magyarbánhegyesi FC–Tótkomlósi TC

Szabadnapos:
Gerendási ISE

8. forduló. Október 14., szombat, 15.00:
Dombegyház NSE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Október 15., vasárnap, 15.00:
Békéssámsoni SK–Kaszaper FC
Magyarbánhegyesi TC–Magyarbánhegyesi FC
Gerendási ISE–Végegyházi SE
Szabadnapos:
Tótkomlósi TC

9. forduló. Október 21., szombat, 14.30:
Kaszaper FC–Dombegyház NSE
Október 22., vasárnap, 14.30:
Gerendási ISE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Magyarbánhegyesi FC–Békéssámsoni SK
Végegyházi SE–Tótkomlósi TC
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi TC

10. forduló. Október 28., szombat, 14.30:
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–
Kaszaper FC
Október 29., vasárnap, 14.30:
Végegyházi SE–Magyarbánhegyesi TC
Magyarbánhegyesi FC–Dombegyház NSE
Gerendási ISE–Tótkomlósi TC
Szabadnapos: Békéssámsoni SK

11. forduló. November 4., szombat, 13.30:
Kaszaper FC–
Magyarbánhegyesi FC
Békéssámsoni SK–Végegyházi SE
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Tótkomlósi TC
November 5., vasárnap, 13.30:
Magyarbánhegyesi TC–Gerendási ISE
Szabadnapos: Dombegyház NSE

12. forduló. November 12., vasárnap, 13.30:
Végegyházi SE–Dombegyház NSE
Magyarbánhegyesi FC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Gerendási ISE
Békéssámsoni SK
Tótkomlósi TC–Magyarbánhegyesi TC
Szabadnapos:
Kaszaper FC

13. forduló. November 18., szombat, 13.00:
Dombegyház NSE–Gerendási ISE
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Magyarbánhegyesi TC
November 19., vasárnap, 13.00:
Békéssámsoni SK–Tótkomlósi TC
Kaszaper FC–Végegyházi SE
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi FC

14. forduló. November 26., vasárnap, 13.00:
Gerendási ISE–Kaszaper FC
Tótkomlósi TC–Dombegyház NSE
Magyarbánhegyesi TCBékéssámsoni SK
Végegyházi SE–
Magyarbánhegyesi FC
Szabadnapos: Medgyesbodzás-Gábortelepi SE

15. forduló. Március 17., szombat, 15.00:
Kaszaper FC–Tótkomlósi TC
Dombegyház NSE–Magyarbánhegyesi TC
Március 18., vasárnap, 15.00:
Békéssámsoni SK–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Magyarbánhegyesi FC–Gerendási ISE
Szabadnapos: Végegyházi SE

16. forduló. Március 25., vasárnap, 15.00:
Magyarbánhegyesi TCKaszaper FC
Békéssámsoni SK–Dombegyház NSE

Végegyházi SE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Tótkomlósi TC–Magyarbánhegyesi FC

Szabadnapos:
Gerendási ISE

17. forduló. Március 31., szombat, 15.00:
Medgyesbodzás-Gábortelepi SEDombegyház NSE
Kaszaper FC–Békéssámsoni SK
Április 1., vasárnap, 15.00:
Magyarbánhegyesi FC–Magyarbánhegyesi TC
Végegyházi SE–Gerendási ISE
Szabadnapos:
Tótkomlósi TC

18. forduló. Április 7., szombat, 16.30:
Dombegyház NSEKaszaper FC
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Gerendási ISE
Április 8., vasárnap, 16.30:
Békéssámsoni SK–Magyarbánhegyesi FC
Tótkomlósi TC–Végegyházi SE
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi TC

19. forduló. Április 14., szombat, 16.30:
Kaszaper FC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Dombegyház NSE–Magyarbánhegyesi FC
Április 15., vasárnap, 16.30:
Magyarbánhegyesi TC–Végegyházi SE
Tótkomlósi TC–Gerendási ISE
Szabadnapos:
Békéssámsoni SK

20. forduló. Április 22., vasárnap, 17.00:
Magyarbánhegyesi FC–Kaszaper FC
Végegyházi SE–Békéssámsoni SK
Gerendási ISE–Magyarbánhegyesi TC
Tótkomlósi TC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Szabadnapos:
Dombegyház NSE

21. forduló. Április 28., szombat, 17.00:
Dombegyház NSE–Végegyházi SE
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Magyarbánhegyesi FC
Április 29., vasárnap, 17.00:
Békéssámsoni SK–Gerendási ISE
Magyarbánhegyesi TC–Tótkomlósi TC
Szabadnapos:
Kaszaper FC

22. forduló. Május 6., vasárnap, 17.00:
Végegyházi SE–Kaszaper FC
Gerendási ISE–Dombegyház NSE
Tótkomlósi TC–Békéssámsoni SK
Magyarbánhegyesi TC–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi FC

23. forduló. Május 12., szombat, 17.00:
Kaszaper FC–Gerendási ISE
Dombegyház NSE–Tótkomlósi TC
Május 13., vasárnap, 17.00:
Békéssámsoni SK–Magyarbánhegyesi TC
Magyarbánhegyesi FC–Végegyházi SE
Szabadnapos: Medgyesbodzás-Gábortelepi SE

24. forduló. Május 19., szombat, 17.00:
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Békéssámsoni SK
Május 20., vasárnap, 17.00:
Tótkomlósi TC–Kaszaper FC
Magyarbánhegyesi TC–Dombegyház NSE
Gerendási ISE–Magyarbánhegyesi FC
Szabadnapos: Végegyházi SE

25. forduló. Május 26., szombat, 17.00:
Kaszaper FC–Magyarbánhegyesi TC
Dombegyház NSE–Békéssámsoni SK

Május 27., vasárnap, 17.00:
Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Végegyházi SE
Magyarbánhegyesi FC–Tótkomlósi TC

Szabadnapos:
Gerendási ISE

26. forduló. 2., szombat, 17.00:
Dombegyház NSE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Június 3., vasárnap, 17.00:
Békéssámsoni SK–Kaszaper FC
Magyarbánhegyesi TC–Magyarbánhegyesi FC
Gerendási ISE–Végegyházi SE
Szabadnapos: Tótkomlósi TC

27. forduló. Június 10., vasárnap, 17.00:
Kaszaper FC–Dombegyház NSE
Gerendási ISE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE
Magyarbánhegyesi FC–Békéssámsoni SK
Végegyházi SE–Tótkomlósi TC
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi TC

Címlapon: A komlósiak a Gerendás ellen kezdhetik meg harcukat a másodosztályú tagság megszerzéséért. Fotó: Bohus Krisztián

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.