A megye III. osztály Északi csoportjának menetrendje

Az MLSZ területi igazgatósága székházában elkészítették a 2018/19. évi megye III. osztályú labdarúgó-bajnokságok sorsolását. A küzdelmek idén is észak-déli csoportokban folynak, mindkét szekciót 9-9 együttes alkotja, amely három kört vív egymással, így alakítva ki a végső sorrendet. A pontvadászat augusztus 25-én indul, november végéig 14 fordulót játszik a mezőny, a tavaszi folytatás pedig március 16-án lesz esedékes. Íme az Északi csoport menetrend tervezete.

1. forduló. Augusztus 25., szombat, 17.00
Atletico BékéscsabaZsadány KSE
Kamuti SKDévaványai SE II.
Gerlai SEKöröstarcsai KSK
Augusztus 26., vasárnap, 17.00
Méhkeréki SEKötegyáni FC
Szabadnapos: Kardos-Örménykút KSK

2. forduló. Szeptember 1., szombat, 16.30
Kardos-Örménykút KSKAtletico Békéscsaba
Zsadányi KSKKamuti SK
Dévaványai SE II.Méhkeréki SE
Kötegyáni FCGerlai SE
Szabadnapos: Köröstarcsai KSK

3. forduló. Szeptember 8., szombat, 16.30
Kamuti SKKardos-Örménykút KSK
Gerlai SEDévaványai SE II.
Köröstarcsai KSKKötegyáni FC
Szeptember 9., vasárnap, 16.30
Méhkeréki SEZsadányi KSE
Szabadnapos: Atletico Békéscsaba

4. forduló. Szeptember 15., szombat, 16.00
Kardos-Örménykút KSKMéhkeréki SE
Atletico BékéscsabaKöröstarcsai KSK
Zsadányi KSKGerlai SE
Dévaványai SE II.Kötegyáni FC
Szabadnapos: Kamuti SK

5. forduló. Szeptember 22., szombat, 16.00
Gerlai SEKardos-Örménykút KSK
Kamuti SKAtletico Békéscsaba
Kötegyáni FCZsadányi KSK
Köröstarcsai KSKDévaványai SE II.
Szabadnapos: Méhkeréki SE

6. forduló. Szeptember 29., szombat, 15.30
Kardos-Örménykút KSKKötegyáni FC
Atletico BékéscsabaMéhkeréki SE
Kamuti SKKöröstarcsai KSK
Zsadányi KSKDévaványai SE II.
Szabadnapos: Gerlai SE

7. forduló. Október 6., szombat, 15.00
Dévaványai SE II.Kardos-Örménykút KSK
Gerlai SEAtletico Békéscsaba
Köröstarcsai KSKZsadányi KSK
Október 7., vasárnap, 15.00
Méhkeréki SEKamuti SK
Szabadnapos: Kötegyáni FC

8. forduló. Október 14., vasárnap, 15.00
Kardos-Örménykút KSKZsadányi KSE
Atletico BékéscsabaKötegyáni FC
Kamuti SKGerlai SE
Méhkeréki SEKöröstarcsai KSK
Szabadnapos: Dévaványai SE II.

9. forduló. Október 20., szombat, 14.30
Köröstarcsai KSKKardos-Örménykút KSK
Dévaványai SE II.Atletico Békéscsaba
Kötegyáni FCKamuti SK
Gerlai SEMéhkeréki SE
Szabadnapos: Zsadányi KSE

10. forduló. Október 27., szombat, 14.30
Zsadány KSEAtletico Békéscsaba
Dévaványai SE II.Kamuti SK
Köröstarcsai KSKGerlai SE
Kötegyáni FCMéhkeréki SE
Szabadnapos: Kardos-Örménykút KSK

11. forduló. November 3.. szombat, 13.30
Atletico BékéscsabaKardos-Örménykút KSK
Kamuti SKZsadányi KSK
Gerlai SEKötegyáni FC
November 4., vasárnap, 13.30
Méhkeréki SEDévaványai SE II.
Szabadnapos: Köröstarcsai KSK

12. forduló. November 11., vasárnap, 10.00
Kardos-Örménykút KSKKamuti SK
Kötegyáni FCKöröstarcsai KSK
Zsadányi KSEMéhkeréki SE
11.00: Dévaványai SE II.Gerlai SE
Szabadnapos: Atletico Békéscsaba

13. forduló. November 17., szombat, 13.00
Köröstarcsai KSKAtletico Békéscsaba
Gerlai SEZsadányi KSK
Kötegyáni FCDévaványai SE II.
November 18., vasárnap, 13.00
Méhkeréki SEKardos-Örménykút KSK
Szabadnapos: Kamuti SK

14. forduló. November 24., szombat, 13.00
Kardos-Örménykút KSKGerlai SE
Atletico BékéscsabaKamuti SK
Zsadányi KSKKötegyáni FC
Dévaványai SE II.Köröstarcsai KSK
Szabadnapos: Méhkeréki SE

15. forduló. Március 16., szombat, 15.00
Kötegyáni FCKardos-Örménykút KSK
Köröstarcsai KSKKamuti SK
Dévaványai SE II.Zsadányi KSK
Március 17., vasárnap, 15.00
Méhkeréki SEAtletico Békéscsaba
Szabadnapos: Gerlai SE

16. forduló. Március 23., szombat, 15.00
Kardos-Örménykút KSKDévaványai SE II.
Atletico BékéscsabaGerlai SE
Zsadányi KSKKöröstarcsai KSK
Kamuti SKMéhkeréki SE
Szabadnapos: Kötegyáni FC

17. forduló. Március 30., szombat, 15.00
Zsadányi KSEKardos-Örménykút KSK
Kötegyáni FCAtletico Békéscsaba
Gerlai SEKamuti SK
Köröstarcsai KSKMéhkeréki SE
Szabadnapos: Dévaványai SE II.

18. forduló. Április 6., szombat, 16.30
Kardos-Örménykút KSKKöröstarcsai KSK
Atletico BékéscsabaDévaványai SE II.
Kamuti SKKötegyáni FC
Április 7., vasárnap, 16.30
Méhkeréki SEGerlai SE
Szabadnapos: Zsadányi KSE

19. forduló. Április 13., szombat, 16.30
Kamuti SKDévaványai SE II.
Gerlai SEKöröstarcsai KSK
17.00: Atletico BékéscsabaZsadány KSE
Április 14., vasárnap, 16.30
Méhkeréki SEKötegyáni FC
Szabadnapos: Kardos-Örménykút KSK

20. forduló. Április 20., szombat, 17.00
Kardos-Örménykút KSKAtletico Békéscsaba
Zsadányi KSKKamuti SK
Dévaványai SE II.Méhkeréki SE
Kötegyáni FCGerlai SE
Szabadnapos: Köröstarcsai KSK

21. forduló. Április 27., szombat, 17.00
Kamuti SKKardos-Örménykút KSK
Gerlai SEDévaványai SE II.
Köröstarcsai KSKKötegyáni FC
Április 28., vasárnap, 17.00
Méhkeréki SEZsadányi KSE
Szabadnapos: Atletico Békéscsaba

22. forduló. Május 4., szombat, 17.00
Kardos-Örménykút KSKMéhkeréki SE
Atletico BékéscsabaKöröstarcsai KSK
Zsadányi KSKGerlai SE
Dévaványai SE II.Kötegyáni FC
Szabadnapos: Kamuti SK

23. forduló. Május 11., szombat, 17.00
Gerlai SEKardos-Örménykút KSK
Kamuti SKAtletico Békéscsaba
Kötegyáni FCZsadányi KSK
Köröstarcsai KSKDévaványai SE II.
Szabadnapos: Méhkeréki SE

24. forduló. Május 18., szombat, 17.00
Kardos-Örménykút KSKKötegyáni FC
Atletico BékéscsabaMéhkeréki SE
Kamuti SKKöröstarcsai KSK
Zsadányi KSKDévaványai SE II.
Szabadnapos: Gerlai SE

25. forduló. Május 25., szombat, 17.00
Dévaványai SE II.Kardos-Örménykút KSK
Gerlai SEAtletico Békéscsaba
Köröstarcsai KSKZsadányi KSK
Május 26., vasárnap, 17.00
Méhkeréki SEKamuti SK
Szabadnapos: Kötegyáni FC

26. forduló. Június 1., szombat, 17.00
Kardos-Örménykút KSKZsadányi KSE
Atletico BékéscsabaKötegyáni FC
Kamuti SKGerlai SE
Június 2., vasárnap, 17.00
Méhkeréki SEKöröstarcsai KSK
Szabadnapos: Dévaványai SE II.

27. forduló. Június 8., szombat, 17.00
Köröstarcsai KSKKardos-Örménykút KSK
Dévaványai SE II.Atletico Békéscsaba
Kötegyáni FCKamuti SK
Gerlai SEMéhkeréki SE
Szabadnapos: Zsadányi KSE

Címlapon: A kamutiak hazai pályán kezdik meg a szereplésüket. Fotó: Gál András Jr.