A papírforma szerint alakult

Eredményesen zárta utolsó őszi házon kívüli túráját az Orosházi NKC NB I B-s női kézilabdacsapata. Vágó Attila alakulata a sereghajtó Tempo SE ellen aratott, a papírformának megfelelő magabiztos győzelmet.

Tempo KSE–OXXO Energy Orosházi NKC 22–35 (14–20)
NB I B-s női kézilabda-mérkőzés. Budapest, 50 néző. Vezette: Marton Zsófia, Szabó Eszter.
Orosháza: Cseh – BÍRÓ 8, Kenyeres 1, Nemes 1, Mikula 2, Román, ANTAL 6. Csere: Csizmadia 1, Gedó (kapusok), Tóth S. 2, Dancsó 2, FARKAS K. 6, Gindeli 2, Kamuti 4. Edző: Vágó Attila. A Tempo legjobb góldobói: Bártfay 6, Laki 5, Csepregi 4.
Kiállítások: 6 perc + Varga és Rácz kizárva, ill. 8 perc. Hétméteresek: 3/1, ill. 1/0.

Bátran kezdett a sereghajtó, 3–2-nél még előnyben volt, ám azután szépen lassan kibontakoztak az orosháziak is. Farkas Kata aktivitásával, egy-két góllal rendre a viharsarki gárda járt előrébb, de a házigazdák nem hagyták leszakítani magukat (25. perc: 13–14). A félidő hajrájában azután „megrázta” magát Vágó Attila alakulata, és zsinórban szerzett 5 találattal megnyugtató fór birtokában térhetett pihenőre.
A térfélcserét követően három egymást követő góllal igyekezett zárkózni a Tempo. A 47. percig sikerült is versenyben tartania magát (21–24), az utolsó negyedórára azonban felőrölték őket az orosházi lányok. Bíró Petráék egy tízes sorozattal fölényessé tették a sikerüket, ezzel pedig a 6. helyre küzdötték fel magukat a tabellán.