A Szarvasvadász visszaelőzött

A Szarvasvadász együttese nyerte a Fakupáért zajló szarvasi vegyes röplabda-bajnokság szombati negyedik fordulóját. A Petőfi utcai sportcsarnokban hat helyi alakulat vívott körmérkőzést, köztük egy új, fiatal szerveződés is megmérette magát, Vajdás Suhancok néven.

A nap során nagy csatákat vívtak a helyi röplabdások, nem maradt olyan csapat a végére, amely veretlen maradt volna. Az említett ifjú titánok játékerőben még elmaradtak az idősebb együttesekkel szemben, előttük pedig a nem sokkal idősebb Vidám nyerők végzett az ötödik helyen. Az előző forduló győztesének bizonyuló Libalapos most csak öt fővel tudott kiállni, a játékukon találtak fogást az ellenfelek, így ezúttal csak a 4. pozíciót tudták megkaparintani. A második és a harmadik helyezett ugyanannyi pontot gyűjtött a nap folyamán, viszont az egymás elleni eredmény a Sendülüdűnek kedvezett a Csipet csapattal szemben, utóbbi formációt dicséri, hogy 5 fővel küzdötte végig a napot. A fordulót a Szarvasvadász 5 tagú alakulata nyerte, amely ezzel visszavette a vezetést az összetett pontversenyben is.
A
sorozatból még még két kör van hátra, az eddigi körbeverések, izgalmas végjátékra engednek következtetni a dobogós helyekért folyó küzdelemben.

A 4. forduló végeredménye: 1. Szarvasvadász (Szabó Csenge, Szerbné Takács Judit, Áchim Tamás, Demcsák Dávid, Szerb Milán), 2. Sendülüdű, 3. Csipet csapat, 4. Libalapos, 5. Vidám nyerők, 6. Vajdás Suhancok.
Az összetett pontverseny állása: 1. Szarvasvadász 70 pont, 2. Libalapos 62, 3. Csipet csapat 50, 4. Sendülüdű 47, 5. Vidám nyerők 32, 6. Vajdás Suhancok 6.