Átigazolások 2019

Klubcserék

2019. január 15–február 14. (az átadó sportszervezet hozzájárulásával)

NB II

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Érkezett:
Vólent Roland (Gyirmót FC Győr).
Távozott: –.

NB III

FÜZESGYARMATI SK
Érkezett: Szász Tamás (ASU Poli Timisoara – ROM), Faggyas Milán (FC Tiszaújváros).
Távozott:
Hajdu István (Dunaharaszti MTK), Prasler Thomas Michel (Körösladány MSK), Vincze Dániel (Körösladány MSK), Balogh Alex (Taksony SE).

MEGYE I. OSZTÁLY

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Érkezett: –.
Távozott: Maruntelu Mihai Erik (visszavonult), Láza Dévald Márk (abbahagyta).

BÉKÉSCSABAI JAMINA SE
Érkezett: Papp Dávid (Vésztői SE), Barna Dávid (újrakezdte).
Távozott:
Borbély Zoltán (abbahagyta), Lukács Levente (abbahagyta), Somogyi Károly (abbahagyta).

GYULAI FK
Érkezett: Tokaji Zsolt (Vésztői SE), Hoffmann Tamás (Vésztői SE),
Távozott: Timkó Patrik László (abbahagyta), Barbu Roland Eduárd (abbahagyta), Tövisháti Máté János (abbahagyta).

KONDOROSI TE
Érkezett: Bódai Nándor (Békésszentandrási HMSE), Bányai Péter (Vésztői SE), Benyó Norbert (Vésztői SE).
Távozott:
Kajtár István (Csabacsűdi GYLSE), Szólik Tamás (Mezőmegyer SE).

KÖRÖSLADÁNY MSK
Érkezett: Szabó Ákos (Nagyszénás SE), Polonio-Guerreiro Joao (Berettyóújfalui SE), Prasler Thomas Michel (Körösladány MSK), Vincze Dániel (Körösladány MSK), Almási Miklós (Hódmezővásárhelyi FC U19).
Távozott: Hajdu Zsolt (Karcagi SE).

MEZŐHEGYESI SE
Érkezett:
Távozott:
Péli Tamás (Orosházi MTK-ULE 1913), Nagy Szabolcs (visszavonult),

NAGYSZÉNÁS SE
Érkezett: Poljak Dániel László (Tótkomlósi TC).
Távozott: Zalai Tibor (visszavonult), Szabó Ákos (Körösladány MSK), Füredi Szabolcs (Kozármisleny FC), Viszkok Roland (abbahagyta).

OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Érkezett: Péli Tamás (Mezőhegyesi SE), Drimba Dávid (JFG Ottheinrichstadt Neuburg U19 – GER), Lovas Tamás (Algyői SK).
Távozott: Kasza Illés (Csanádapácai EFC), Futaki Krisztián (Mezőmegyer SE), Pardi László (visszavonult), Buza Barnabás (visszavonult).

SZARVASI FC
Érkezett: –.
Távozott: Pecznik Péter (Csabacsűdi GYLSE), Moldván Krisztián (abbahagyta).

SZEGHALMI FC
Érkezett: Tóth Benjamin (Gyomaendrődi FC), Gedó Lóránt (Vésztői SE), Kapusi Gergely (Vésztői SE).
Távozott:
Hasan Abdul Karim (Okány KSK), Vincze Zoltán (Okány KSK), Turcsek Szilveszter (Okány KSK), Mező Sándor (Okány KSK), Hajdu Bálint (Okány KSK).

VÉSZTŐI SE
Érkezett: Varga Tamás (Okány KSK), Mohácsi Krisztián (Békési FC), Kovács Zoltán (Békési FC), Herbert Tamás (újrakezdte), Hati József (újrakezdte),
Távozott:
Zsiros György (edző), Bessenyei László (Mezőkovácsházi TE), Tokaji Zsolt (Gyulai FK), Hoffmann Tamás (Gyulai FK), Kardos Imre Tamás (Okány KSK), Farkas Ferenc (Okány KSK), Bányai Péter (Kondorosi TE), Benyó Norbert (Kondorosi TE), Papp Dávid (Jamina SE), Gedó Lóránt (Szeghalmi FC), Kapusi Gergely (Szeghalmi FC).

MEGYE II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

BÉKÉSCSABAI MÁV SE
Érkezett: Hrabovszki Ákos (Dobozi SE), Petri György (újrakezdte),
Távozott: –.

BÉKÉSI FC
Érkezett: Rácz Gyula (újrakezdte).
Távozott: Mohácsi Krisztián (Vésztői SE), Kovács Zoltán (Vésztői SE), Bíró Dávid Attila (Atletico Békéscsaba U19).

BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
Érkezett: Dernovics Tamás (Gádoros SE), Kis Péter János (Gádoros SE), Wéber Csaba (Csabacsűdi GYLSE).
Távozott: Borgulya János (Szőreg RSE), Babák Zoltán (Békéscsaba LA), Bódai Nándor (Kondorosi TE), Szabó Máté (Kunszentmártoni TE).

BUCSA SE
Érkezett: Vámos László Károly (újrakezdte).
Távozott: Csák János (visszavonult), Gyáni Roland (visszavonult), Tóth Lajos András (visszavonult), Oláh József (abbahagyta), Horváth Gábor (abbahagyta).

CSABACSŰDI GYLSE
Érkezett: Kajtár István (Kondorosi TE), Pecznik Péter (Szarvasi FC).
Távozott: Magda Tibor (abbahagyta), Wéber Csaba (Békésszentandrási HMSE), Precskó Zoltán (abbahagyta), Hraskó Tibor (abbahagyta), Pillár Dániel (Kardos-Örménykút KSK).

DÉVAVÁNYAI SE
Érkezett: Bereczki Árpád (edző), Kisari Tibor (Szentlőrinc SE).
Távozott: Kovács Gyula (edző), Petneházi Sándor (Mezőberényi LE).

DOBOZI SE
Érkezett: Rácz György Márk (Okány KSK), Kopács Zsolt (Okány KSK), Huszár Krisztián (külföldi munkavállalásból), Komlósi Sándor (külföldi munkavállalásból).
Távozott: Hrabovszki Ákos (Békéscsabai MÁV SE), Szabó László (abbahagyta).

GYOMAENDRŐDI FC
Érkezett: Tusjak Gábor (Kardos-Örménykút KSK).
Távozott:
Tóth Benjamin (Szeghalmi FC), Kiszely Márk Béla (külföldi munkavállalás), Pimiller Mihály (abbahagyta), Majoros Attila (abbahagyta).

MEZŐBERÉNYI LE
Érkezett: Petneházi Sándor (Dévaványai SE).
Távozott: 

MEZŐMEGYER SE
Érkezett: dr. Majoros Árpád (Pénzügyőr SE), Futaki Krisztián (Orosházi MTK-ULE 1913), Cseke Tamás (újrakezdte), Ekker Attila (újrakezdte), Tolnai Ferenc (újrakezdte), Szólik Tamás (Kondorosi TE), Moka Bence (új igazolás), Majernik László (új igazolás).
Távozott: Gyebrovszki Zoltán László (abbahagyta), Egeresi Nándor (abbahagyta), Szabó Gyula (abbahagyta), Piatkó Roland (visszavonult), Oláh Gergő (külföldi munkavállalás), Oláh Timót (Gerlai SE), Lakatos József (Gerlai SE).

OKÁNY KSK
Érkezett: Turcsek Zoltán (edző), Hasan Abdul Karim (Szeghalmi FC), Vincze Zoltán (Szeghalmi FC), Turcsek Szilveszter (Szeghalmi FC), Mező Sándor (Szeghalmi FC), Hajdu Bálint (Szeghalmi FC), Kardos Imre Tamás (Vésztői SE), Farkas Ferenc (Vésztői SE), Zsigovics Gábor (újrakezdte), Szabó Attila (újrakezdte).
T
ávozott: Rábai Mihály (visszavonult), Bihari László István (visszavonult), Iszáka István (Kötegyáni FC), Kiss Róbert Richárd (abbahagyta), Jánki István (Sarkadi KLE), Csatári József (Sarkadi KLE), Jenei Gábor (Sarkadi KLE), Rácz György Márk (Dobozi SE), Kopács Zsolt (Dobozi SE), Varga Tamás (Vésztői SE).

SARKADI KLE
Érkezett: Szűcs Egon Ferenc (újrakezdte), Sajti Csaba (Kötegyáni FC), Sajti Krisztián (Kötegyáni FC), Patkás Dániel (Méhkeréki SE),Jánki István (Okány KSK), Csatári József (Okány KSK), Jenei Gábor (Okány KSK).
Távozott: Sproch Tamás (külföldi munkavállalás), Fazekas Róbert (abbahagyta), Oláh Gergő Máté (abbahagyta), Szilágyi Zoltán (abbahagyta).

MEGYE II. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT

BATTONYAI TK
Érkezett: Kovács Róbert (újrakezdte), Nagy Tamás (Dombegyház NSE).
Távozott: Markovics Bence (Magyarbánhegyesi FC), Varga Krisztián (Marosmenti UFC), Hrabovszki Pál Krisztián (abbahagyta).

CSANÁDAPÁCAI EFC
Érkezett: Kasza Illés (Orosházi MTK-ULE 1913), Balassa Ákos (Csorvási SK).
Távozott:
Ordó Sándor (Gádoros SE).

CSORVÁSI SK
Érkezett: –.
Távozott: Balassa Ákos (Csanádapácai EFC),

GÁDOROS SE
Érkezett: Máriás Péter (Szőreg RSE), Posta István (Öttömös SE), Jámborcsik Erik (OMTK-Rákóczi), Szokolai Zsolt Tamás (újrakezdte), Ordó Sándor (Csanádapácai EFC).
Távozott: Kiss László (külföldi munkavállalás), Uhrin Ottó Krisztián (visszavonult), Szabó Ferenc (Kunszentmártoni TE), Dernovics Tamás (Békésszentandrási HMSE), Kis Péter János (Békésszentandrási HMSE).

KÉTEGYHÁZA SE
Érkezett: Kovács József (Kevermes SE).
Távozott: Novák Norbert György (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE), Palacsik Tivadar (Lőkösháza KSK).

KEVERMES SE
Érkezett: Szabó Richárd (újrakezdte), Takács Balázs (újrakezdte).
Távozott: Csóka Bence (külföldi munkavállalás), Kovács József (Kétegyháza SE), Povázsai Zsolt (visszavonult), Kovács Gábor (abbahagyta).

KUNÁGOTAI TE
Érkezett: –.
Távozott: –.

LŐKÖSHÁZA KSK
Érkezett: Számel Pál (újrakezdte), Palacsik Tivadar (Kétegyháza SE), Mikulás Martin (újrakezdte).
Távozott: Molnár Zsolt (abbahagyta), Teresán Ákos (abbahagyta).

MAGYARBÁNHEGYESI FC
Érkezett: Markovics Bence (Battonyai TK), Holecz Nándor (Mezőkovácsházi TE), Nemczov Márk (Dombegyház NSE), Denucz Dominik (Dombegyház NSE), Saitz Gábor (Dombegyház NSE).
Távozott: László László (visszavonult), Farkas Tamás (abbahagyta).

MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
Érkezett:
Bessenyei László (Vésztői SE), Fodor Róbert (Medgyesegyháza SE U19), Matúz Tamás (újrakezdte), Tóth Tamás Gergő (Végegyházi SE). 
Távozott: 
Holecz Nándor (Magyarbánhegyesi FC), Benkő Rajmond (külföldi munkavállalás), Jenei Róbert Tamás (abbahagyta).

TÓTKOMLÓSI TC
Érkezett: Poljak Attila (Previfitt SE), Moszheim János (Békéssámsoni SK).
Távozott:
Poljak Dániel László (Nagyszénás SE), Kocsis Balázs (Békéscsaba UFC).

ÚJKÍGYÓS FC
Érkezett: –.
Távozott: –.

MEGYE III. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

DÉVAVÁNYAI SE II.
Érkezett: Juhász Zsolt (Gyomaendrődi FC), Séllei Lajos (újrakezdte).
Távozott: Kovács Zsolt (abbahagyta), Nagy Zoltán (abbahagyta).

GERLA SE
Érkezett: Oláh Timót (Mezőmegyer SE), Lakatos József (Mezőmegyer SE), Laurinyecz Mihály (újrakezdte), Hévizi László (újrakezdte).
Távozott: Foltin Kristóf (abbahagyta).

KAMUTI SK
Érkezett: Gál Péter (újrakezdte), Hévizi László (újrakezdte).
Távozott: Marik Zoltán (Telekgerendási SC), Liszkai Bence (Mezőmegyer SE U19).

KARDOS-ÖRMÉNYKÚT KSK
Érkezett: Horti Kristóf (új igazolás), Kékesi Mátyás (újrakezdte), Pillár Dániel (Csabacsűdi GYLSE).
Távozott: Tusjak Gábor (Gyomaendrődi FC), Rostás Tamás (abbahagyta), Radics József (abbahagyta), Molnár Antal (abbahagyta), Gálicza Zoltán (abbahagyta), Medvegy György (abbahagyta).

KÖRÖSTARCSA KSK
Érkezett: –.
Távozott: Burai Balázs Sándor (abbahagyta), Lánczi Sándor (abbahagyta), Rása Levente (abbahagyta), Kiss Zoltán (Dunakömlődi SE).

KÖTEGYÁNI FC
Érkezett:
Iszáka István (Okány KSK), Oláh Károly (újrakezdte), Szabó Károly (újrakezdte), Mihók Dávid (újrakezdte), Baliga Krisztofer (Tótkomlósi TC).
Távozott: Sajti Krisztián (Sarkadi KLE), Sajti Csaba (Sarkadi KLE), Baukó Gergő (abbahagyta), Makula Roland (abbahagyta), Kotlacsik Gábor (abbahagyta), Miskovicz Ferenc (abbahagyta).

MÉHKERÉKI SE
Érkezett: Balogh Bence (újrakezdte), Kozma Benjamin (Kétegyháza SE U19), Iszály Bálint (Gyulasport U17), Sajti Károly (újrakezdte), Bakucz Zoltán (újrakezdte), Zsoldos Zoltán (újrakezdte), Csotye Zsolt (újrakezdte).
Távozott: Patkás Dániel (Sarkadi KLE), Bálint László (abbahagyta), Szűcs Márk (abbahagyta), Faragó Zoltán (abbahagyta), Juhász Márk (abbahagyta), Ilisoi Róbert (abbahagyta), Papp László (abbahagyta).

ZSADÁNYI KSE
Érkezett: Zsigmond Tibor (Komádi SE).
Távozott: Faragó Miklós (abbahagyta).

MEGYE III. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT

BÉKÉSSÁMSONI SK
Érkezett: –.
Távozott: Moszheim János (Tótkomlósi TC), Kerekes Csaba (abbahagyta).

KASZAPER FC
Érkezett: Forgó Patrik (Nagybánhegyesi RFC), Saitz Béla (Nagybánhegyesi RFC).
Távozott: Kocsis László (Nagybánhegyesi RFC), Berényi Viktor (Nagybánhegyesi RFC), Kasza Márk (abbahagyta), Horváth Renátó (abbahagyta), Tóth Zoltán (abbahagyta).

MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEPI SE
Érkezett: Szabó Alex (Medgyesegyházi SE U19), Novák Norbert György (Kétegyháza SE), Serbán Erik (újrakezdte), Rácz Dávid István (újrakezdte).
Távozott: Szalma Zoltán (Újszentiván SE), Deák Zsolt (abbahagyta), Sódar Gyula (abbahagyta), Szekerczés István (abbahagyta), Lakatos Róbert (abbahagyta), Lakatos Martin (abbahagyta), Zsótér Tamás Dávid (abbahagyta), Gécs György (abbahagyta), Vas György (abbahagyta), Gellény Dániel (abbahagyta), Mihu Tibor (abbahagyta).

MEZŐHEGYESI SE II.
Érkezett: –.
Távozott:
Molnár Roland (abbahagyta).

NAGYBÁNHEGYESI RSE
Érkezett: Kocsis László (Kaszaper FC), Berényi Viktor (Kaszaper FC), Hoós József (újrakezdte), Sütő Dániel (újrakezdte), Lázár Attila (újrakezdte), Kiss József (újrakezdte).
Távozott: Saitz Béla (Kaszaper FC), Forgó Patrik (Kaszaper FC), Silló Balázs (újrakezdte), Hack Dávid (újrakezdte).

OROSHÁZI MTK-RÁKÓCZI
Érkezett: Egry Attila Csaba (újrakezdte), Ivanics Zsolt (külföldi munkavállalás), Gál Szilárd (új igazolás).
Távozott:
Jámborcsik Erik (Gádoros SE), Lunczner Gyula Dániel (abbahagyta), Farkas Izsák Gábor (abbahagyta), Fejes Ferenc (külföldi munkavállalás).

TELEKGERENDÁSI SC
Érkezett: Csontos Zoltán Márk (Dombegyház NSE), Mezőfi Tibor (Dombegyház NSE), Marik Zoltán (Kamuti SK).
Távozott:
Gyovai Attila Gábor (visszavonult), Örkényi Marcell (abbahagyta).

VÉGEGYHÁZI SE
Érkezett: Plástyik Márk (Dombegyház NSE), Kállai Szabolcs (újrakezdte).
Távozott: Tóth Tamás Gergő (Mezőkovácsházi TE), Hegedűs Balázs (külföldi munkavállalás), Szabó József (visszavonult).