Az érmekkel sem maradtak adósak

Az egri Park Hotelben szeptember 16-23. között ezernél több versenyző részvételével bonyolították le a Global Powerlifting Committee égisze alá tartozó erőemelő világbajnokságot. A Magyar Professzionális Erőemelő Liga által szervezett seregszemlén fekvenyomásban rajthoz állt a V&V Team Erőemelő és Testépítő Egyesület négy tagjai is.

A vésztői és körösújfalui sportemberek közül a felkészítő-edző, Víg Lajos szerepelt legsikeresebben, aki a 125 kilogrammosok nyitott mezőnyében győzni tudott, eredménye az abszolút versenyben ezüstérmet hozott számára. A juniorok 75 kg-os súlycsoportjában versenyző Pardi Márk is a dobogó második fokára állhatott, míg a felnőttek nyitott kategóriájában Erdei János (82,5 kg) és Kesztyűs Martin (90 kg) egyaránt negyedik lett.

Címlapon: A V&V Team Erőemelő és Testépítő Egyesület tagjai és a darvasi sportbarátaik