Bőséges kétegyházi éremtermés

Ötödik alkalommal rendezték meg Budapesten a Tigris Kupa meghívásos taekwondo-bajnokságot. Békés megyét a Nagy László 4 danos mester vezette Kétegyházi Dragon Taekwon-do képviselte 10 sportolóval.

A versenyen több mint 180-an vettek részt. Három versenyszámban küzdöttek a „harcosok”, formagyakorlat, küzdelem és magassági törés kategóriában. A kétegyháziak 18 érmet nyertek a viadalon. Külön dicséret illeti Faragó Dáriuszt aki 3 érmet nyert a csapatnak, biztosan nyerte a felnőtt törés bajnokságot, és Cseresznyés Leát aki a magassági törésben győzött.

Eredmények. Magassági törés. Felnőttek: 1. Faragó Dáriusz, 3. Simonka Rajmund. Serdülők: 1. Cseresznyés Lea. Formagyakorlat. Felnőttek: 2. Faragó Dáriusz, 3. Simonka Rajmund. Ifjúságiak: 3. Nagy Viola Mária. Serdülők: 2. Szelezsán Hanna, 3. Kaposi Zorka. Küzdelem: Felnőttek. 65 kg: 2. Simonka Rajmund. 90 kg: 2. Faragó Dáriusz. Ifjúságiak: 60 kg: 2. Nagy Viola Mária. Serdülők. 35 kg: 2. Kaposi Zorka, 3. Cseresznyés Lea. 45 kg: 3. Szelezsán Hanna. 50 kg: 2. Árvai Fruzsina. Gyermekek. 25 kg: 2. Ottlakán Roland. 30 kg: 2. Simonka Ramon. 40 kg: 3. Madarász Nándor.

Címlapon: A kétegyházi küldöttség delegáció