Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a téli felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések/tornák időrendje

Január 18., csütörtök:

Dobozi SE–Nagyszénás SE 1–1

Január 20., szombat

Gyulai TFC–Csabacsűdi GYLSE 4–1
Makói FC II.–Mezőhegyesi SE 0–6
Sárrétudvari KSE–Szeghalmi FC elmaradt
Békéscsaba LA U17Nagyszénás SE 5–2
Orosházi MTK-ULE 1913–Békésszentandrási HMSE
elmaradt
Dobozi SE–Okány KSK 3–6
Mezőtúri AFCDévaványai SE elmaradt
Kunágotai TE–Kaszaper FC 4–5

Január 23., kedd

18.00: Rákóczi Vasas SENagyszénás SE (Orosháza)

Január 24., szerda

18.00: Mezőhegyesi SE–Gyulai TFC
18.00: Békéscsaba LA U16Nagyszénás SE

Január 26., péntek

18.00: Mezőhegyesi SE–Mezőkovácsházi TE
18.00: Gyulai TFC U19–Okány KSK

Január 27., szombat

9.00: Holler Kupa teremtorna (Gyomaendrőd)
10.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Gyulai TFC (Békéscsaba, 4-es Honvéd u.)
11.00: Csongrádi TSERákóczi Vasas SE
11.00: Makó FC–Szarvasi FC
11.00: Békéscsabai MÁV SE–Vésztői SE
11.00: Kevermes SELőkösháza KSK
12.00: Balassagyarmati VSE–Békéscsaba 1912 Előre
12.00: Füzesgyarmati SKSényő FC
12.00: Méhkeréki SE–Kondorosi TE (Gyula)
12.00: Hódmezővásárhelyi FC II.–Mezőhegyesi SE
14.00: Dobozi SE–Kétegyháza SE (Gyula)
14.00: Csabacsűdi GYLSENagyszénás SE (Békéscsaba, 4-es Honvéd u.)
14.00: Nagymágocs SE–Kaszaper FC
?: Berettyóújfalui SE–Szeghalmi FC

?: Kunágotai TE–Dombegyház NSE

Január 28., vasárnap

?: Kunágotai TE–?

Január 31., szerda

18.00: Gyulai TFC–Grosics Akadémia U19
18.00: Mezőhegyesi SE–Hódmezővásárhelyi FC II.
18.00: Csongrádi TSE–Nagyszénás SE
18.00: Békéscsaba LA U?Vésztői SE (Kórház u.)

Február 2., péntek

17.00: Békéscsaba 1912 Előre II.Békéscsaba LA U17
18.00: Gyulai TFC U19–Csabacsűdi GYLSE

Február 3., szombat

9.00: Jamina SE–Kétegyháza SE (Békéscsaba, Kórház u.)
10.00: Gyulai TFC–Méhkeréki SE

10.00: Mezőhegyesi SE–Mezőkovácsházi TE
10.00: Kondorosi TENagyszénás SE
11.00: Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
11.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Szeghalmi FC
11.00: Okány KSK–Vésztői SE
11.00: Algyői SKRákóczi Vasas SE
11.00: Lőkösháza KSKDombegyház NSE
12.00: Dobozi SE–Sarkadkeresztúri SE (Gyula)
13.00: Dévaványai SE–Mezőtúri AFC
13.00: Kardos-Örménykút KSK–Békésszentandrási HMSE
14.00: Magyarbánhegyesi FC–Kunágotai TE
16.00: Békéscsaba 1912 Előre–Füzesgyarmati SK
?: Szarvasi FC–Gyomaendrődi FC (Békéscsaba, 4-es Honvéd u.)
?: Békéscsabai MÁV SEHegyvidék SE

Február 4., vasárnap

13.30: Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi TC

Február 7., szerda

17.00: Hódmezővásárhelyi FC–Méhkeréki SE
1
7.00: Grosics Akadémia U19–Füzesgyarmati SK
17.00: Mezőtúri AFC–Körösladány MSK
17.30: Csongrádi TSE–Szarvasi FC
18.00: Gyulai TFC–Békéscsaba 1912 Előre II.
18.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Mezőhegyesi SE
18.00: Békéscsaba LA U17Kondorosi TE
18.00: Szentesi Kinizsi TE–Nagyszénás SE
18.00: Békéscsaba LA U
?Vésztői SE (Kórház u.)

Február 8., csütörtök

16.00: Békéscsaba 1912 Előre–Topolyai SC (vajdasági)

Február 9., péntek

18.00: Gyulai TFC U19–Csabacsűdi GYLSE

Február 10., szombat

9.00: Jamina SE–Gyomaendrődi FC (Békéscsaba, Kórház u.)
9.00: Makó FC II.–Szarvasi FC
10.
00: Gyulai TFC–Kondorosi TE
11.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Békésszentandrási HMSE
11.00: Békéscsaba 1912 ElőreHódmezővásárhelyi FC
11.00: Makó FC–Mezőhegyesi SE
11.00: Kecskeméti LEBékéscsaba 1912 Előre II.
11.00: Csongrádi TSE–Méhkeréki SE
11.00: Bors (romániai)–Körösladány MSK (Füzesgyarmat)
11.00: Lőkösháza KSK
–Kétegyháza SE
12.00: Kazincbarcikai SCFüzesgyarmati SK
12.00: Mezőberényi LEDobozi SE (Gyula)
13.00: Dévaványai SEDévaványai SE II.
13.30: Kunágotai TE–Medgyesbodzási SE
14.00: Csanádpalotai FC–Mezőkovácsházi TE
15.00: Rákóczi Vasas SENagyszénás SE
?: Vésztői SE–Okány KSK
?: Berettyóújfalui SE–Szeghalmi FC
?: Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba LA U17
?: Tótkomlósi TC–Mezőhegyesi SE U19

Február 11., vasárnap

13.30: Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi FC
?: Sárrétudvari KSE–Szeghalmi FC (Füzesgyarmat)

Február 14., szerda

18.00: Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
18.00: Gyulai TFC–Kondorosi TE
18.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Szarvasi FC

18.00: Békéscsaba LA U17Nagyszénás SE
18.00: Karcagi SE–Körösladány MSK
18.00: Hajdúböszörményi TE–Méhkeréki SE
18.00: Bucsa SEVésztői SE (Füzesgyarmat)

Február 17., szombat

9.00: Jamina SENagyszénás SE
10.00: Gyulai TFC–Mezőhegyesi SE
10.00: Kondorosi TE–Gyomaendrődi FC
11.00: Hódmezővásárhelyi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.00: Makói FC–Méhkeréki SE
11.00: Szentesi KinizsiRákóczi Vasas SE
11.00:
Kétegyháza SE–Lőkösháza KSK
13.00: Kisújszállási SEDévaványai SE
13.00: Hajdúszoboszlói SE–Körösladány MSK
13.00: Tiszasziget SE–Szarvasi FC (Algyő)

13.30: Magyarbánhegyesi TC–Kunágotai TE
14.00: Dobozi SE–Vésztői SE (Gyula)
18.00: Egri Sportcentrum SE–Okány KSK
?: Békéscsaba 1912 Előre–UTA Arad (romániai)
?: Füzesgyarmati SK–?
?: Békéscsabai MÁV SEKardos-Örménykút KSK
?: Csabacsűdi GYLSE–Gádoros SE
?: Battonyai TK–Mezőkovácsházi TE
?: Tótkomlósi TCCsanádpalotai FC

Február 18., vasárnap

13.30: Medgyesbodzási SE–Kunágotai TE

Február 21., szerda

16.00: Makói FC–Füzesgyarmati SK
18.00: Gyulai TFC U?Lőkösháza KSK

Február 24., szombat

?: Füzesgyarmati SK–Nyíradonyi VVTK/Hódmezővásárhelyi FC
?: Makói FC U19Tótkomlósi TC
?: Gádoros SE–Békéssámsoni SK

Március 4., vasárnap

?: Magyarbánhegyesi TCGádoros SE

Március 10., szombat

?: Tótkomlósi TCGádoros SE

A helyszín és az időpont változás jogát fenntartjuk!