Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a téli felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések/tornák időrendje

Január 12., szombat

Budaörsi SC–Békéscsaba 1912 Előre 1–1

Január 16., szerda

UTA Arad (romániai, II. o.)–Békéscsaba 1912 Előre 23

Január 19., szombat

FK Szpartak Szabadka (szerbiai, I. o.)–Békéscsaba 1912 Előre 2–0

Január 23., szerda

Békéscsaba 1912 Előre–SZEOL SC 2–0

Január 24., csütörtök

Orosházi MTK-ULE 1913–Székkutas SE 10–0

Január 26., szombat

Orosházi MTK-ULE 1913–Gádoros SE 3–2
Békéscsaba UFC U16–Újkígyós FC 1–4
Hódmezővásárhelyi FC–Szarvasi FC 5–4
OMTK-RákócziTótkomlósi TC 1–5
Bp. Honvéd-MFA U19–Füzesgyarmati SK 7–2
Békéscsaba 1912 Előre II.–Nagyszénás SE
7–0
FK TSC Bácska Topolya (szerbiai, II. o.)–Békéscsaba 1912 Előre 2–1
Grosics Akadémia U17–Mezőkovácsházi TE 3–2

Január 29., kedd

Grosics Akadémia U17–Újkígyós FC 1–1
Orosházi MTK-ULE 1913–Hódmezővásárhelyi FC II. 2–2

Január 30., szerda

SZEOL SC–Füzesgyarmati SK 3–1
Kondorosi TEMezőtúri AFC 4–4
Tótkomlósi TC–Szarvasi FC 2–7

Január 31., csütörtök

Békéscsaba LA U17–Nagyszénás SE 2–3

Február 1., péntek

Békéscsaba 1912 Előre II./Békéscsaba LA U19Kondorosi TE 43

Február 2., szombat

Jamina SE–Szeghalmi FC 0–4
Csongrádi TSE–Gádoros SE 3–3
Mezőtúri AFC–Mezőberényi LE 10–2
Csorvási SKKaszaper FC 2–3
Békéscsabai MÁV SE–Egerszólát SE 30
Békéscsaba LA U16–Nagyszénás SE 3–3
OMTK-Rákóczi–Medgyesbodzási SE 3–2

Makó FC II.Mezőhegyesi SE 3–0
Túrkevei VSE–Gyomaendrődi FC 3–3
Békéscsaba LA U17–Újkígyós FC 2–0, Békéscsaba LA U17–Okány KSK 2–1, Újkígyós FC–Okány KSK 1–0 (hármas torna, Békéscsaba, Kórház u.)
Dévaványai SE–Kisújszállási SE 3–4

Február 3., vasárnap

Mezőmegyer SE–Gerlai SE 4–4
Sarkadi KLELőkösháza KSK 5–2
Végegyháza SE–Kunágotai TE 2–3
Csabacsűdi GYLSE–Kétegyháza SE 4–2

Február 6., szerda

Nyírbátor FC–Füzesgyarmati SK 0–3
Hódmezővásárhelyi FC II.–Békéscsaba 1912 Előre II. 1–1
Orosházi MTK-ULE 1913–Szarvasi FC 4–5
Gyulai FK–Dobozi SE 1–0
Makó FC I.Mezőhegyesi SE 8–1
Békéscsaba LA U17Nagyszénás SE 3–3
Sárrétudvari KSE–Körösladány MSK 1–3
Békéscsaba LA U19Kecskeméti TE-Labdarúgó Akadémia 0–0

Február 7., csütörtök

18.00: OMTK-RákócziTótkomlósi TC

Február 9., szombat

Jamina SE–Újkígyós FC 6–0
Orosházi MTK-ULE 1913–Békésszentandrási HMSE 102
Körösladány MSK–Mezőtúri AFC 5–0

Magyarbánhegyesi FCKevermes SE 3–5
Mezőhegyesi SE–Kunágotai TE 11–2
Makó FC–Szarvasi FC 6–0
Békéscsaba 1912 Előre II.–Algyői SK 6–0
OMTK-RákócziMezőkovácsházi TE 5–8
Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba LA U16 1–2
Füzesgyarmati SK–Taksony SE 0–3
Gyulai FK–Dévaványai SE 4–1
Kaszaper FC–Csanádapácai EFC 1–4
Gádoros SEKamuti SK 11–0
Nagyszénás SE–Csabacsűdi GYLSE 12
Gyomaendrődi FC–Tiszaföldvári VSE 3–5
CSM Olimpia Szalonta (romániai, IV. o.)–Okány KSK 2–0

Február 10., vasárnap

Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi FC 4–1
Lőkösháza KSK–Kötegyáni FC 4–2
Mezőmegyer SE–Medgyesbodzási SE 0–5
Sarkadi KLE–Dobozi SE 0–1
Végegyházi SE–Gádoros SE 0–2

Február 12., kedd

Hódmezővásárhelyi FC II.–Szarvasi FC 5–5

Február 13., szerda

Füzesgyarmati SK–Mezőtúri AFC 9–0
Békéscsaba LA U19Kondorosi TE 2–3
Gyulai FK–Békéscsaba 1912 Előre II. 0–5
Csongrádi TSENagyszénás SE 3–2
Hajdúszoboszlói SE–Körösladány MSK 1–7

Székkutas SE–Gádoros SE 2–2

Február 14., csütörtök

18.00: OMTK-Rákóczi–Mezőhegyesi SE

Február 15., péntek

18.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Csongrádi TSE

Február 16., szombat

Jamina SE–Békéscsabai MÁV SE 3–2
Mezőhegyesi SE–Nagyszénás SE 6–2
Magyarbánhegyesi FC–Kunágotai TE 24
Mezőmegyer SE–Újkígyós FC 2–0
Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre II. 0–1
Gyulai FKOkány KSK 4–1
Szentesi Kinizsi–Körösladány MSK 0–7
Mezőberényi LE–Csorvási SK 3–6
Sakadi KLEKötegyáni FC 13–3
OMTK-Rákóczi–Gádoros SE 0–6
Tótkomlósi TC–Csabacsűdi GYLSE
1–2
Battonyai TKMezőkovácsházi TE 2–2
Székkutasi SE–Szarvasi FC 2–3
Gyomaendrődi FC–Dévaványai SE 2–13

Február 17., vasárnap

Dobozi SE–Kunágotai TE 9–1
Lőkösháza KSK–Magyarbánhegyesi FC 4–1, Lőkösháza KSK–Kevermes SE 4–1, Kevermes SE–Magyarbánhegyesi FC 2–2
14.00: Végegyháza SE–Csanádpalotai FC

Február 20., szerda

17.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Kondorosi TE
18.00: Nagyszénás SE–Dobozi SE (Békéscsaba, 4-es honvéd u.)
18.00: Gyulai FK–Mezőhegyesi SE
18.00: Berettyóújfalui SE–Körösladány MSK

18.00: Gádoros SE–Medgyesbodzási SE

Február 21., csütörtök

18.00: SZEOL SC U19Tótkomlósi TC

Február 23., szombat

9.00: Jamina SE–Dobozi SE (Kórház u.)
10.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Mezőhegyesi SE (4-es honvéd u.)
10.00: Hódmezővásárhelyi FC–Nagyszénás SE
10.00: Borsi Viitorul (romániai, IV. o.)–Körösladány MSK (Füzesgyarmat)

10.00: Újkígyós FC–Mezőmegyer SE
11.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Tótkomlósi T
C
11.00: Sarkadi KLEMéhkeréki SE
11.00: Battonyai TK–Deszk SC

12.00: Gyulai FK–Szarvasi FC
14.00: Gádoros SEVégegyházi SE
14.00: Csabacsűdi GYLSE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE (Orosháza)

14.00: Gyomaendrődi FC/Dévaványai SE/Vésztői SE hármas torna (Füzesgyarmat)
14.30: Okány KSKMagyarbánhegyesi FC
14.30: Csorvási SKMezőkovácsházi TE
15.00: Kecskeméti TE–Füzesgyarmati SK
?: Kardos-Örménykút KSK–Kaszaper FC

?: Békéscsaba LA U19–Kunágotai TE
?: Kétegyháza SE/Köröstarcsai KSK/Békéscsabai MÁV SE hármas torna (Békéscsaba)

Február 24., vasárnap

10.00: Mezőmegyer SE–Újkígyós FC (Békéscsaba, Kórház u.)

Február 27., szerda

18.00: Nagyszénás SEKunágotai TE (Békéscsaba, 4-es honvéd u.)

Március 2., szombat

10.00: Köröstarcsai KSKNagyszénás SE

Március 3., vasárnap

14.00: Csanádpalotai FC–Végegyháza SE
?:
OMTK-Rákóczi–Kaszaper FC

A helyszín és az időpont változás jogát fenntartjuk!