Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a téli felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések/tornák időrendje

Január 18., csütörtök:

Dobozi SE–Nagyszénás SE 1–1

Január 20., szombat

Gyulai TFC–Csabacsűdi GYLSE 4–1
Makói FC II.–Mezőhegyesi SE 0–6
Sárrétudvari KSE–Szeghalmi FC elmaradt
Békéscsaba LA U17Nagyszénás SE 5–2
Orosházi MTK-ULE 1913–Békésszentandrási HMSE
elmaradt
Dobozi SE–Okány KSK 3–6
Mezőtúri AFCDévaványai SE elmaradt
Kunágotai TE–Kaszaper FC 4–5

Január 23., kedd

Rákóczi Vasas SENagyszénás SE elmaradt

Január 24., szerda

Gyulai TFC–Mezőhegyesi SE 0–1
Békéscsaba LA U16Nagyszénás SE 2–4

Január 25., csütörtök

Békéscsaba 1912 Előre/BLA U19–Kondorosi TE 2–2

Január 26., péntek

Mezőhegyesi SE–Mezőkovácsházi TE 7–0
Gyulai TFC U19–Okány KSK 0–3

Január 27., szombat

Jamina SE–Újkígyós FC 6–1
Békéscsaba 1912 Előre II.–Gyulai TFC 6–1
Csongrádi TSERákóczi Vasas SE elmaradt
Makó FC–Szarvasi FC
11
Orosházi MTK-ULE 1913–Sarkadkeresztúri SE 6–1
Békéscsaba LA U17–Kondorosi TE 1–7

Balassagyarmati VSE–Békéscsaba 1912 Előre 0–1
Füzesgyarmati SKSényő FC 1–3
Hódmezővásárhelyi FC II.–Mezőhegyesi SE elmaradt
Dobozi SE–Kétegyháza SE 5–0
Kenderes SE–Bucsa SE 3–3
Csabacsűdi GYLSENagyszénás SE 25
Berettyóújfalui SE–Szeghalmi FC 1
4
Kunágotai TE–Dombegyház NSE 3–3
Békéscsabai MÁV SE–Vésztői SE 0–3

Január 28., vasárnap

Lőkösháza KSKE–Kevermes SE 3–2
Kaszaper FC–Kunágotai TE 4–6

Január 30., kedd

Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba LA U17 1–2

Január 31., szerda

Gyulai TFC–Grosics Akadémia U19 2–0
Csongrádi TSE–Nagyszénás SE 3–3
Orosházi MTK-ULE 1913–Kondorosi TE 5–5
Békéscsaba LA U19Vésztői SE 0–2
Karcagi SE–Bucsa SE 5–1

Február 2., péntek

Békéscsaba 1912 Előre II.–Szeghalmi FC 6–0

Február 3., szombat

Jamina SE–Kétegyháza SE 8–1
Gyulai TFC–Méhkeréki SE 2–4

Battonyai TK–Mezőhegyesi SE 1–2
Kondorosi TENagyszénás SE 4–0
Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre 3–0
Okány KSK–Vésztői SE elmaradt
Lőkösháza KSKDombegyház NSE elmaradt
Dobozi SE–Sarkadkeresztúri SE 1–1
Mezőtúri AFC–Dévaványai SE 5–1

Csorvási SK–Kaszaper FC elmaradt
Magyarbánhegyesi FC–Kunágotai TE elmaradt
Szarvasi FC–Gyomaendrődi FC elmaradt
Békéscsaba 1912 Előre–Füzesgyarmati SK 4–2

16.00:
Békéscsabai MÁV SEHegyvidék SE/Egerszólát (hármas torna, Békéscsaba, 4-es Honvéd u.)

Február 4., vasárnap

Kardos-Örménykút KSK–Békésszentandrási HMSE elmaradt
Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi TC 0–0
Mezőmegyer SE–Sarkadi KLE 4–1

Február 7., szerda

Hódmezővásárhelyi FC–Méhkeréki SE 3–2
Füzesgyarmati SK–Tiszafüredi VSE 0–2
Körösladány MSK–Mezőtúri AFC 3–0
Csongrádi TSE–Szarvasi FC 2–2
Gyulai TFC–Békéscsaba 1912 Előre II. 1–2
Orosházi MTK-ULE 1913–Mezőhegyesi SE 4–3
Szentesi Kinizsi TE–Nagyszénás SE 4–6
Békéscsaba LA U19
Vésztői SE 3–4
Csorvási SK–Telekgerendási SC 12–1

Február 8., csütörtök

Békéscsaba 1912 Előre–Topolyai SC (vajdasági) 1–0
Békéscsaba LA U17–Kondorosi TE 1–2

Február 9., péntek

Gyulai TFC U19–Csabacsűdi GYLSE 3–2
Sárrétudvari KSE–Szeghalmi FC 0–5

Február 10., szombat

Jamina SE–Gyomaendrődi FC vegyes 11–0
Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba UFC U19 4–4
Gyulai TFC–Kondorosi TE elmaradt
Kunágotai TE–Medgyesbodzási SE 1–1
Orosházi MTK-ULE 1913–Békésszentandrási HMSE 4–1
Békéscsaba 1912 ElőreHódmezővásárhelyi FC 2–0
Makó FC–Mezőhegyesi SE 0–2
Csongrádi TSE–Méhkeréki SE 1–5
Bors (romániai)–Körösladány MSK 2–2
Lőkösháza KSK–Kétegyháza SE 4–1
Kazincbarcikai SCFüzesgyarmati SK 2–1
Mezőberényi LEDobozi SE 5–3
Makó FC II.–Szarvasi FC vegyes 5–4

Dévaványai SEDévaványai SE II. 2–0 / Dévaványai SE II.–Kardos-Örménykút KSK 2–1 / Dévaványai SE–Kardos-Örménykút KSK 1–0 (hármas torna 45 perces mérkőzésekkel)
Békéscsaba LA U19–Nagyszénás SE 3–0
Csanádapácai EFC–Kaszaper FC 0–0
Kecskeméti LC–Békéscsaba 1912 Előre II. 2–1
Csanádpalotai FC–Mezőkovácsházi TE elmaradt

Berettyóújfalui SE–Szeghalmi FC 0–3
Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba LA U17 4–4
Újkígyós FC–Vésztői SE 0–3
Tótkomlósi TC–Battonyai TK 3–0 /Tótkomlósi TC–Mezőhegyesi SE U19 0–0 /
Mezőhegyesi SE U19–Battonyai TK – (hármas torna, Mezőhegyes)
Zsadányi KSK–Sarkadi KLE 5–5
Bucsa SE–Túrkevei VSE 7–2

Február 11., vasárnap

Magyarbánhegyesi FC–Mezőkovácsházi TE 1–4
Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi TC 1–4
Mezőmegyer SE–Telekgerendási SC 6–4

Február 14., szerda

Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II. 6–1
Gyulai TFC–Kondorosi TE elmaradt
Orosházi MTK-ULE 1913–Szarvasi FC
4–0
Békéscsaba LA U17Nagyszénás SE 5–1
Hajdúböszörményi TE–Méhkeréki SE 2–0
Csorvási SK–Telekgerendási SC 9–2

Február 15., csütörtök

Karcagi SE–Körösladány MSK 0–4
Bucsa SE–Vésztői SE 1–3

Február 16., péntek
18.00:
Gyulai TFC U19–Sarkadkeresztúri SE

Február 17., szombat

Jamina SENagyszénás SE 2–2
Gyulai TFC–Mezőhegyesi SE 1–2
Újkígyós FC–Vésztői SE
0–1
Orosházi MTK-ULE 1913 vegyes–Kaszaper FC 6–1
Hódmezővásárhelyi FCBékéscsaba 1912 Előre II. 0–1
Makói FC–Méhkeréki SE 2–0
Szentesi KinizsiRákóczi Vasas SE 4–3
Lőkösháza KSK–Kétegyháza SE elmaradt
Battonyai TK–Mezőkovácsházi TE 2–1
UTA Arad (romániai)–Békéscsaba 1912 Előre 3–1
Dévaványai SE–
Kisújszállási SE 5–4
Hajdúszoboszlói SE–Körösladány MSK 1–0
Tiszasziget SE–Kondorosi TE 3–3

Magyarbánhegyesi TC–Kunágotai TE –
Tótkomlósi TCCsanádpalotai FC 7–4
Gádoros SE–
Csabacsűdi GYLSE 3–1
Füzesgyarmati SK–
Szeghalmi FC 8–0
Békéscsabai MÁV SE–Kardos-Örménykút KSK 5–0
Kenderes ESE–Bucsa S
E 1–4
Egri Sportcentrum SE–Okány KSK 4–2

Február 18., vasárnap

Medgyesbodzási SE–Kunágotai TE 1–0
Telekgerendási SC–Békéscsabai MÁV SE vegyes 2–1

Február 21., szerda

16.00: Makói FC–Füzesgyarmati SK
18.00: Gyulai TFC U19Lőkösháza KSK

Február 24., szombat

11.00: Gádoros SE–Békéssámsoni SK
14.30: Dunaharaszti MTK–Füzesgyarmati SK

?: Makói FC U19Tótkomlósi TC
15.00: Kardos-Örménykút KSK–Kaszaper FC

Március 10., szombat

Tótkomlósi TCGádoros SE 13
Kaszaper FC–Kardos-Örménykút KSK 0–4

A helyszín és az időpont változás jogát fenntartjuk!