ÉLŐ


Február 24., vasárnap

Merkantil Bank NB II, 25. forduló

17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC


Március 2., szombat

Megye I. osztály, 19. forduló

14.30: Mezőhegyesi SE–Jamina SE
14.30: Körösladány MSK–Gyulai F
K
14.30: Szeghalmi FC–Szarvasi FC
14.30: Kondorosi TE–Vésztői SE
14.30: Orosházi MTK-ULE–Békéscsaba 1912 Előre II.

Megye II. osztály, Északi csoport, 19. forduló

14.30: Békéscsabai MÁV SE–Dobozi SE
14.30: Gyomaendrődi FC–Csabacsűdi GYLSE
14.30: Békési FC–Mezőberényi LE
14.30: Dévaványai SE–Mezőmegyer SE
14.30: Okány KSK–Bucsa SE
14.30: Békésszentandrási HMSE–Sarkadi KLE

Megye II. osztály, Déli csoport, 19. forduló

14.30: Újkígyós FC–Kunágotai TE
14.30: Csorvási SK–Csanádapácai EFC
14.30: Kétegyháza SE–Tótkomlósi TC

14.30: Mezőkovácsházi TE–Lőkösháza KSK

Március 3., vasárnap

Merkantil Bank NB II, 26. forduló

14.30: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre

NB III Keleti csoport, 17. forduló

14.30: Füzesgyarmati SK–Sényő FC

Megye II. osztály, Déli csoport, 19. forduló

14.30: Kevermes SE–Gádoros SE
14.30: Magyarbánhegyesi FC–Battonyai TK


Március 6., szerda

Merkantil Bank NB II, 27. forduló

17.00: Békéscsaba 1912 Előre–FC Csákvár


Március 9., szombat

Megye I. osztály, 20. forduló

14.30: Gyulai FK–Mezőhegyesi SE
14.30: Békéscsaba 1912 Előre II.–Nagyszénás SE
14.30: Szarvasi FC–Kondorosi TE
14.30: Vésztői SE–Körösladány MSK
14.30: Jamina SE–Orosházi MTK-ULE

Megye II. osztály, Északi csoport, 20. forduló

Sarkadi KLE–Békéscsabai MÁV SE
Bucsa SE–Békési FC
Mezőberényi LE–Gyomaendrődi FC
Mezőmegyer SE–Békésszentandrási HMSE
Dobozi SE–Okány KSK

Megye II. osztály, Déli csoport, 20. forduló

14.30: Battonyai TK–Csorvási SK
14.30: Gádoros SE–Mezőkovácsházi TE
14.30: Csanádapácai EFC–Kevermes SE
14.30: Kunágotai TE–Magyarbánhegyesi FC

Március 10., vasárnap

Merkantil Bank NB II, 28. forduló

14.30: ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre

NB III Keleti csoport, 18. forduló

14.30: Gyöngyösi AK–Füzesgyarmati SK

Megye II. osztály, Északi csoport, 20. forduló

14.30: Csabacsűdi GYLSE–Dévaványai SE

Megye II. osztály, Déli csoport, 20. forduló

14.30: Lőkösháza KSK–Kétegyháza SE
14.30: Tótkomlósi TC–Újkígyós FC


Március 16., szombat

Megye I. osztály, 21. forduló

15.00: Nagyszénás SE–Jamina SE
15.00: Mezőhegyesi SE–Vésztői SE
15.00: Körösladány MSK–Szarvasi FC
15.00: Szeghalmi FC–Kondorosi TE
15.00: Orosházi MTK-ULE–Gyulai FK

Megye II. osztály, Északi csoport, 21. forduló

15.00: Békéscsabai MÁV SE–Okány KSK
15.00: Békésszentandrási HMSE–Csabacsűdi GYLSE
15.00: Dévaványai SE–Mezőberényi LE
15.00: Békési FC–Dobozi SE
15.00: Gyomaendrődi FC–Bucsa SE
15.00: Sarkadi KLE–Mezőmegyer SE

Megye II. osztály, Déli csoport, 21. forduló

15.00: Csanádapácai EFC–Battonyai TK
15.00: Csorvási SK–Kunágotai TE
15.00: Újkígyós FC–Lőkösháza KSK
15.00: Kétegyháza SE–Gádoros SE

Március 17., vasárnap

Merkantil Bank NB II, 29. forduló

15.00: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre

NB III Keleti csoport, 19. forduló

15.00: Jászberényi FCFüzesgyarmati SK

Megye II. osztály, Déli csoport, 21. forduló

15.00: Kevermes SE–Mezőkovácsházi TE
15.00: Magyarbánhegyesi FC–Tótkomlósi TC


Március 23., szombat

Megye I. osztály, 22. forduló

15.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Szeghalmi FC
15.00: Gyulai F
K–Nagyszénás SE
15.00: Kondorosi TE–Körösladány MSK
15.00: Szarvasi FC–Mezőhegyesi SE
15.00: Vésztői SE–Orosházi MTK-ULE

Megye II. osztály, Északi csoport, 22. forduló

15.00: Mezőmegyer SE–Békéscsabai MÁV SE
15.00: Mezőberényi LE–Békésszentandrási HMSE
15.00: Bucsa SE–Dévaványai SE
15.00: Dobozi SE–Gyomaendrődi FC
15.00: Okány KSK–Békési FC

Megye II. osztály, Déli csoport, 22. forduló

15.00: Gádoros SE–Újkígyós FC
15.00: Kunágotai TE–Csanádapácai EFC
15.00: Battonyai TK–Kevermes SE
15.00: Mezőkovácsházi TE–Kétegyháza SE

Március 24., vasárnap

NB III Keleti csoport, 20. forduló

15.00: Füzesgyarmati SKEger SE

Megye II. osztály, Északi csoport, 22. forduló

15.00: Csabacsűdi GYLSE–Sarkadi KLE

Megye II. osztály, Déli csoport, 22. forduló

15.00: Tótkomlósi TC–Csorvási SK
15.00: Lőkösháza KSK–Magyarbánhegyesi FC