ÉLŐ



A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége a kialakult egészségügyi helyzetre való tekintettel, meghatározatlan időre felfüggesztett valamennyi labdarúgó-bajnokságot!

Március 18., szerda

Merkantil Bank Liga NB II, 29. forduló

19.00: Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr


Március 21., szombat

Megye I. osztály, 18. forduló

15.00: Gyulai TFC–Orosházi MTK-ULE
15.00: Nagyszénás SE–Szeghalmi FC
15.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Jamina SE
15.00: Szarvasi FC–Körösladány MSK

Megye II. osztály, A-csoport, 19. forduló

15.00: Békéscsabai MÁV SE–Dobozi SE
15.00: Dévaványai SE–Békésszentandrási HMSE
15.00: Mezőhegyesi SE–Kunágotai TE
15.00: Vésztői SE–Gádoros SE
15.00: Sarkadi KLE–Mezőberényi LE
15.00: Okány KSK–Mezőkovácsházi TE
15.00: Kétegyházi SE–Tótkomlósi TC
15.00: Csanádapácai EFC–Csabacsűdi GYLSE

Megye II. osztály, B-csoport, 19. forduló

15.00: Mezőmegyer SE–Lőkösháza KSK
15.00: Kamuti SK–Újkígyós FC
15.00: Bucsa SE–Csorvási SK
15.00: Köröstarcsai KSK–Battonyai TK
15.00: Medgyesbodzási SE–Kaszaper FC
15.00: Békési FC–Kevermes SE
15.00: Gyomaendrődi FC–Kardos KSK


Március 22., vasárnap

Merkantil Bank Liga NB II, 30. forduló

17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre

NB III Keleti csoport, 20. forduló

15.00: Füzesgyarmati SK–FC Hatvan

Megye II. osztály, B-csoport, 19. forduló

15.00: Magyarbánhegyesi FC–OMTK-Rákóczi


Március 28., szombat

Megye I. osztály, 19. forduló

15.00: Jamina SE–Nagyszénás SE
15.00: Szeghalmi FC–Gyulai TFC
15.00: Körösladány MSK–Békéscsaba 1912 Előre II.
17.30: Orosházi MTK-ULE–Szarvasi FC

Megye II. osztály, A-csoport, 20. forduló

15.00: Kunágotai TE–Békéscsabai MÁV SE
15.00: Mezőberényi LE–Csanádapácai EFC
15.00: Békésszentandrási HMSE–Mezőhegyesi SE
15.00: Mezőkovácsházi TE–Kétegyházi SE
15.00: Gádoros SE–Okány KSK
15.00: Dobozi SE–Sarkadi KLE

Megye II. osztály, B-csoport, 20. forduló

15.00: Battonyai TK–Bucsa SE
15.00: Csorvási SK–Medgyesbodzási SE
15.00: Újkígyós FC–Gyomaendrődi FC
15.00: OMTK-Rákóczi–Mezőmegyer SE
15.00: Kardos KSK–Köröstarcsai KSK
15.00: Kaszaper FC–Békési FC



Március 29., vasárnap

Merkantil Bank Liga NB II, 31. forduló

17.00: Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics Akadémia

NB III Keleti csoport, 21. forduló

15.30: Füzesgyarmati SK–Gyöngyösi AK

Megye II. osztály, A-csoport, 20. forduló

16.00: Csabacsűdi GYLSE–Vésztői SE
16.00: Tótkomlósi TC–Dévaványai SE

Megye II. osztály, B-csoport, 20. forduló

16.00: Lőkösháza KSK–Kamuti SK
16.00: Kevermes SE–Magyarbánhegyesi FC