ÉLŐ

NOVEMBER 19., VASÁRNAP

Merkantil Bank NB II, 18. forduló

16.00: Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC

További eredmények. 13.00: Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr 0–0, Szolnoki MÁV FCBudaörs SC 0–0, Vác FC–Nyíregyháza SFC 0–0, Ceglédi VSESoroksár SC 1–0, BFC SiófokSzeged 2011-G. A. 0–0, Kisvárda FCMTK Budapest 0–0.
16.00: FC CsákvárKazincbarcikai SC 0–0, Zalaegerszegi TE FC–Soproni VSE 0–0, ETO FC GyőrMosonmagyaróvári TE 1904 0–0.

Megye II. osztály, Déli csoport, 15. forduló

13.00: Kevermes SELőkösháza KSK – (0–1)
Kevermes, … néző. V.: Pusztai Zoltán.
Kevermes: Lantos Z. – Tomonicska, Németh, Povázsai, Rung, Pain, Kovács J., Ottlakán, Koós, Kukla D., Horváth J. Csere: Héjjas, Szabó T., Pécsi. Edző: Lantos Zoltán.
Lőkösháza: Teresán – Kotroczó I., Csirik, Barna A., Fekete, Barna M., Balázs Gy., Orsós, Veder, Gábor, Kotroczó D. Csere: Pálfalvi. Edző: Magyar István.
Gólszerző: Orsós (11.),

NOVEMBER 25., SZOMBAT

NB III, Keleti csoport, 16. forduló

13.00: Füzesgyarmati SK–Cigánd SE

Megye I. osztály, 16. forduló

13.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Szeghalmi FC
13.00: Rákóczi Vasas SE–Vésztői SE
13.00:  Mezőhegyesi SE–Körösladány MSK
13.00: Szarvasi FC–Jamina SE
13.00: Gyulai TFC–Dévaványai SE

Megye II. osztály, Északi csoport, 16. forduló

13.00: Sarkadkeresztúri SE–Békéscsabai MÁV SE
13.00: Dobozi SE–Békésszentandrási HMSE
13.00: Mezőberényi LE–Okány KSK
13.00: Atletico Békéscsaba–Sarkadi KLE
13.00: Bucsa SE–Gyomaendrődi FC

Megye II. osztály, Déli csoport, 16. forduló

13.00: Mezőmegyer SE–Orosházi MTK-ULE 1913
13.00: Csorvási SK
Kevermes SE
13.00: Kunágotai TE–Mezőkovácsházi TE
13.00: Csanádapácai EFC–Kétegyháza SE
13.00: Nagyszénás SE–Battonyai TK

NOVEMBER 26., VASÁRNAP

Merkantil Bank NB II, 19. forduló

13.00: Soroksár SC–Békéscsaba 1912 Előre

Megye I. osztály, 16. forduló

13.00: Méhkeréki SE–Kondorosi TE

Megye II. osztály, Északi csoport, 16. forduló

13.00: Csabacsűdi GYLSE–Békési FC

Megye II. osztály, Déli csoport, 16. forduló

13.00: Lőkösháza KSK–Újkígyós FC

NOVEMBER 29., SZERDA

Megye I. osztály, 17. forduló

17.30: Méhkeréki SE–Mezőhegyesi SE

DECEMBER 2., SZOMBAT

Megye I. osztály, 17. forduló

13.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Jamina SE
13.00: Szeghalmi FC–Rákóczi Vasas SE
13.00: Körösladány MSK–Szarvasi FC
13.00: Kondorosi TE–Dévaványai SE
13.00: Vésztői SE–Gyulai TFC

Megye II. osztály, Északi csoport, 17. forduló

13.00: Békéscsabai MÁV SE–Békési FC
13.00: Okány KSK–Dobozi SE
13.00: Sarkadi KLE–Mezőberényi LE
13.00: Gyomaendrődi FC–Csabacsűdi GYLSE
13.00: Békésszentandrási HMSE–Bucsa SE
13.00: Sarkadkeresztúri SE–Atletico Békéscsaba

Megye II. osztály, Déli csoport, 15. forduló

13.00: Orosházi MTK-ULE 1913–Kétegyháza SE
13.00: Battonyai TK–Lőkösháza KSK
13.00: Újkígyós FC–Csorvási SK
13.00: Mezőkovácsházi TE–Csanádapácai EFC
13.00: Mezőmegyer SE–Nagyszénás SE

DECEMBER 3., VASÁRNAP

Merkantil Bank NB II, 20. forduló

13.00: Kazincbarcikai SC–Békéscsaba 1912 Előre

Megye II. osztály, Déli csoport, 15. forduló

13.00: Kevermes SE–Kunágotai TE

DECEMBER 9., SZOMBAT

Megye II. osztály, Déli csoport, 12. forduló

??.??: Orosházi MTK-ULE 1913–Újkígyós FC

DECEMBER 10., VASÁRNAP

Merkantil Bank NB II, 21. forduló

15.00: Békéscsaba 1912 ElőreSzeged 2011-G. A.