Eredményes gyulai utánpótlás

A Tenisz Szabadidő Sport Klub Gyula fiatal versenyzői Szegeden léptek pályára korosztályos viadalokon. Nem is teljesítettek rosszul. Íme a részletek.

Kovács Hédi a piros pályán (2008-as lányok) a dobogó legfelső fokára állhatott, megelőzve klubtársait, Csukás Rékát és a negyedik helyen végző Sebestyén Mirát. A narancs pályán Csukás Réka bizonyult a legeredményesebb gyulai résztvevőnek, aki második lett, Kovács Hédi pedig negyedikként zárt.
A klub utánpótlás korú gyermekei számára szintén Szegeden rendezték meg az aktuális régiós bajnokságot, ahol kiváló eredményeket értek el a gyulai teniszezők. A 12 éves fiúknál Varga Olivér, a 14 évesek között Székács Márk lett ezüstérmes, míg Székács Kristóf negyedik helyezést ért el. A leány 12 évesek mezőnyében Zsurzsa Lilla a csoportjából nem jutott tovább a helyosztókra, de így is szépen helytállt a nála idősebbek között.