Gyomaendrődön nyert a Hunyadi

A felsőházi rájátszás első fordulójából elhalasztott mérkőzést pótoltak szerdán Gyomaendrődön, a megye II. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A vendég a Békésszentandrás volt, amely az előző heti hazai vereség ellenére még nem mondott le arról, hogy megelőzze a meccs előtt 8 ponttal vezető Dobozt.

Nos a különbség 3 ponttal csökkent a 90 perc után, de a fór még így is jelentősnek tűnik. A Hunyadi a vártnál könnyebben szerezte meg a győzelmet, hiszen a házigazdák jelentősebb ellenállást fejtettek ki – legalábbis az első félidőben. Szünet után már inkább érvényesült a látogatók akarata, akik végül négygólos győzelmet arattak.
Érdekesség, hogy a két gárda szombaton újból egymás ellen lép pályára, ám ezúttal Békésszentandráson.

A felsőházi rájátszás állása: 1. Doboz 67 pont (74–17), 2. Békésszentandrás 62 (96–16), 3. Okány 53 (73–40), 4. Mezőberény 44 (7537), 5. Csabacsűd 38 (52–58), 6. Gyomaendrőd 36 (63–61).

Címlapon: Tanács Zoltánék az első félidőben tartották a lépést a vendégekkel, utána viszont „tanácstalannak” bizonyultak. Fotó: Gábor Tamás