Kaposvári rangsorverseny megyei érmekkel

Ez a hétvége sem múlhatott el birkózó verseny nélkül. Kaposvár adott otthont a serdülő korosztály minősítési versenyeinek, ahol több megyei érdekeltség akadt.

A Szarvasi Birkózó Egyesületet képviselő 4 fiatal közül szombaton kötött fogásban egy sem birkózhatott éremért éremért birkózni, másnap viszont a szabad fogású erőpróbán Hajduch Nándor révén a 21 tagú 62 kg-os súlycsoportban bronzmedál termett Sükösd Attila tanítványainak.
Az Orosházi Birkózó Egyesület fiú tagjai betegség miatt nem lehettek ott a somogyi megyeszékhelyen, a Kiss István által felkészített egyke leány versenyzőjük, Ella Vivien viszont nem vallott szégyent a szabad fogásban, két győztes és két vesztes mérkőzés után a dobogó harmadik fokára állhatott a +65 kg-os mezőnyben.
A
z Orosházi Spartacus Birkózó Klub az első napon a lányok mezőnyében volt érdekeltek ahol versenyzőik külön engedéllyel indulhattak, mivel legfiatalabbak a korosztályukban. Ennek ellenére Benkő Zsanett a 33 kg-osok között bronzérmet szerzett, Páli Mirella a 42 kg-os súlycsoportban 4. helyen zárt.

Címlapon: A szarvasi csapat tagjai (balról): Tóth Patrik, Hajduch Nándor, Sükösd Attila edző, Kun Norbert és Szpin Mihály