Kígyósi és kondorosi versenyfutás az öregfiúknál

Az első őszi beszámolónk óta gyakorlatilag két teljes kört rendeztek a Barátság Kupában, amely a 35 éven felüliek labdarúgó-bajnokságát takarja. Három mérkőzés alapján már csak a címvédő Szabadkígyós és a Kondoros áll hibátlan teljesítménnyel. Mögöttük a jaminaiak és a gyomaendrődiek tempóznak veretlenül, igaz utóbbiak csak vasárnap játsszák le az erre a játéknapra kisorsolt szénási meccsüket.

A 2. forduló eredménysora:
Pusztaföldvári Öregfiúk–Kondorosi TE 3–4 (2–2), gól: Erdős (9., 54.), Pusztai Z. (26.), ill. Boér Zs. (31.), Pusztai Zs. (40. – 11-esből, 47.), Ancsin (49.).
Békésszentandrási Öregfiúk–N
agyszénás SE 0–0
Gyomaendrődi FC–Jamina SE 3–3 (2–2), gól: Kiss S. 2, Feuerwerker, ill. Fehérvári, Kerepeczky, Zsombori.
Szabadkígyós Öregfiúk–Csorvási SK 7–1 (3–0), gól: Cseke 3, Tóth A. 2, Bánfi R., Süli, ill. dr. Nagy.
Mezőkovácsházi TE–Telekgerendás Ö
regfiúk 4–0 (3–0), gól: Marócsik 3, Márkus.
A 3. forduló eredménysora:
Nagyszénás SE–Gyomaendrődi FC (október 14. vasárnap, 11.00)
Telekgerendás Ö
regfiúk–Kondorosi TE 0–3 (0–2), gól: Boér Zs., Kóródi, Pusztai.
Békésszentandrási Öregfiúk–Csorvási SK 1–1 (0–1), gól: Fazekas, ill. Villás.
Pusztaföldvári LK–Szabadkígyós Öregfiúk 0–6 (1–0), gól: Pozsár 4, Tóth A., Ekker G.
Jamina SE–Mezőkovácsházi TE 5–0 (2–0), gól: Jantyik 2, Fehérvári, Bíró, Bánszki.
A bajnokság állása 3 forduló után: 1. Szabadkígyós 9 pont, 2. Kondoros 9, 3. Jamina 7, 4. Gyomaendrőd 4 (2 mérk.), 5. Csorvás 4, 6. Mezőkovácsháza 3, 7. Békésszentandrás 2, 8. Nagyszénás 1 (2), 9. Pusztaföldvár 0, 10. Telekgerendás 0.

Címlapon: A kovácsháziakat és a telekieket is a játék szépsége, és a harmadik félidő vezérli a pályán. Fotó: Berka István