Átigazolások ’17 nyara

Klubcserék

NB II

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Érkezett:
Mursits Roland (Ceglédi VSE – kölcsönből vissza), Nagy Sándor (Ceglédi VSE), Király Patrik (Szeged 2011-Grosics Akadémia), Mészáros Máté (Szeged 2011-Grosics Akadémia), Eszlátyi István (Soproni VSE), Dlusztus András (Vác FC – kölcsönbe), Kiss László (Balmazújvárosi FC), Szatmári István (MTK Budapest),

Távozott: Bagi István (ETO FC Győr), Bényei Balázs (Debreceni VSC), Hrabina Alex Gergő (Szolnoki MÁV FC), Fabio Nascimento de Oliveira (brazil-magyar, ?), Kelemen Dávid (Paksi FC – kölcsönből vissza, majd Nyíregyházi Spartacus FC), Juhász György (Mosonmagyaróvári TE 1904), Spitzmüller István (STC Salgótarján), Oláh László Dávid (STC Salgótarján), Beszterczei Attila (Pénzügyőr SE), Zelenyánszki László (Szentlőrinc SE), Mursits Roland (Ceglédi VSE – újbóli kölcsönbe),

NB III

FÜZESGYARMATI SK
Érkezett: Styecz Milán (Gyulai Termál FC), Sipos Krisztián (Gyulai Termál FC), Vincze Dániel (Méhkeréki SE), Nagy Tibor (Sárrétudvari KSE), Hajdu István (FC Hatvan), Fildan Calin Florin (román-magyar, STC Salgótarján), Popescu Gheorghe Robert (román-magyar, Cigánd SE), Pataki Lajos Zalán (Tállya KSE), Lukács Zsombor Csongor (romániai-magyar, Luceafarul Oradea – ROM), Toca Bogdan Florin (román-magyar, Liberty Szalonta – ROM), Sundas Anatolis-Alexis (görög-román, Zalaegerszegi TE), Raducu Sorin Constantin (román-magyar, Cigánd SE),
Távozott:
Mészáros Csaba (visszavonult), Molnár Tibor (Körösladány MSK), Paulik Ádám (Körösladány MSK), Domokos Roland (Újhartyán VSE), Domokos Attila (Karcagi SE), Tóth Lajos András (Sárrétudvari KSE), Gyáni Roland (Sárrétudvari KSE), Tóth Norbert (Sárrétudvari KSE), Bányai Péter (?).

MEGYE I. OSZTÁLY

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Érkezett: Brlázs Gábor (vezetőedző), Libor Gergő (II. Kerületi UFC), Horváth Bence (Újkígyós FC), Seres Bence (Grosics Akadémia).
Távozott: Szenti Zoltán (vezetőedző), Vozár Dávid (Kondorosi TE), Kovács Ferenc (Dévaványai SE), Bozsó Milán (Gyulai Termál FC), Konyecsni Zoltán (Gyulai Termál FC).

BÉKÉSCSABAI JAMINA SE
Érkezett: Pozsár Gábor (játékos-edző), Frankó Márk (Szabadkígyósi SZSC), Kardos Tamás (Szabadkígyósi SZSC), Milek Bence (Szabadkígyósi SZSC), Borbély Zoltán (Körösladány MSK), Sebők Martin (Gyomaendrődi FC), Balogh Tamás (Cigánd SE).
Távozott:
Királyvári Károly (vezetőedző), Ancsin Attila György
(Békéscsabai MÁV SE), Barna Dávid (?), László Imre (abbahagyta), Fettik Norbert (Kétegyháza SE).

DÉVAVÁNYAI SE
Érkezett: Kovács Ferenc (Békéscsaba 1912 Előre II.), Hrabovszki Ákos (Békési FC), Szabó Péter (Békési FC).
Távozott: Kéki Csaba (Körösladány MSK), Tusjak Gábor (Kardos-Örménykút KSK), Petneházi Sándor (Köröstarcsai KSK).

GYULAI TERMÁL FC
Érkezett: Démusz Zsolt (vezetőedző), Repisky Dániel (Méhkeréki SE), Susánszki Máté (Lőkösháza KSK), Bozó András (Békéscsaba LA), Bogár Imre (Békéscsaba LA), Fülöp Tamás (Békéscsaba LA), Kukla Zsombor (Körösladány MSK), Nagy Sándor (Körösladány MSK), Kormány Levente Dániel (Körösladány MSK), Bozsó Milán (Békéscsaba 1912 Előre II.), Konyecsni Zoltán (Békéscsaba 1912 Előre II.), Kádár László (Sarkadkeresztúri SE), Kolláth Róbert (újrakezdte), Bagi Balázs (újrakezdte), Kovács István (Szeghalmi FC).

Távozott: Oláh Ferenc (vezetőedző), Styecz Milán (Füzesgyarmati SK), Sipos Krisztián (Füzesgyarmati SK), Pilán Richárd (Méhkeréki SE), Szabó Csaba (Méhkeréki SE), Nagy Gergely (Méhkeréki SE), Okos István (Kondorosi TE), Budai Dávid (Körösladány MSK), Balogh Milán (Monori SE), Krnács Richárd (Mórahalom VSE), Lipták Ákos (Makó FC), Zámbori Dániel (Tiszakécske VSE), Szántó Mihály Sándor (Románia), Gábor-Lukács József (STC Salgótarján), Erdős Márk Szabolcs (Nagyecsed RSE).

KONDOROSI TE
Érkezett: Okos István (Gyulai Termál FC), Vozár Dávid (Békéscsaba 1912 Előre II.), Murvai Dávid (Szabadkígyósi SZSC), Farkas Ferenc (Szabadkígyósi SZSC), Burkus Róbert (Szabadkígyósi SZSC), Farkas János (Szabadkígyósi SZSC).
Távozott:
Mihalecz István (abbahagyta), Laksteter Jován (Körösladány MSK), Zsíros Péter (Körösladány MSK), Stibán Richárd (Mezőberényi LE), Hegedűs Balázs (Nagyszénás SE), Galát Ákos (Kardos-Örménykút KSK).

KÖRÖSLADÁNY MSK
Érkezett: Fodor Sándor (vezetőedző), Kristóf Gergő (Méhkeréki SE), Nagy Bálint Antal (Méhkeréki SE), Knyihár Dániel (Méhkeréki SE), Ruzsa Zoltán (Méhkeréki SE), Hajdu Zsolt (Méhkeréki SE), Molnár Tibor (Füzesgyarmati SK), Paulik Ádám (Füzesgyarmati SK), Kéki Csaba (Dévaványai SE), Laksteter Jován (Kondorosi TE), Zsíros Péter (Kondorosi TE), Burai Dávid (Gyulai Termál FC), Vastagh Zsolt Csaba (külföldi munkavállalásból), Takács Balázs (Grosics Akadémia).
Távozott: Somogyi János (vezetőedző), Bakos József (visszavonult), Molnár József (Dévaványai SE II.), Komódi Balázs (Méhkeréki SE), Balogh Bence (Okány KSK), Kukla Zsombor (Gyulai Termál FC), Nagy Sándor (Gyulai Termál FC), Kormány Levente Dániel (Gyulai Termál FC), Borbély Zoltán (Jamina SE), Kajó Attila (külföldi munkavállalás), Papp Mihály (Magyarbánhegyesi TC), Szalazsán Attila (Sarkadkeresztúri SE), Vincze Gyula (Köröstarcsai KSK), Fülöp Norbert Krisztián (Köröstarcsa KSK), Kasik Viktor (Mezőhegyesi SE), Vastagh Zsolt Csaba (Vésztői SE).

MÉHKERÉKI SE
Érkezett: Pilán Richárd (Gyulai Termál FC), Szabó Csaba (Gyulai Termál FC), Nagy Gergely (Gyulai Termál FC), Piti László (Szabadkígyósi SZSC), Komódi Balázs (Körösladány MSK), Vasas Gábor (Ásotthalmi TE), Popovics Marcell (Ásotthalmi TE), Geiger Norbert (Szeged 2011-Grosics Akadémia).  
Távozott: Vincze Dániel (Füzesgyarmati SK), Furár Róbert Tibor (Szarvasi FC), Lukucz Mihály (Dobozi SE), Repisky Dániel (Gyulai Termál FC), Hegedűs Edvin (Szabadszállás SE), Kristóf Gergő (Körösladány MSK), Nagy Bálint Antal (Körösladány MSK), Knyihár Dániel (Körösladány MSK), Ruzsa Zoltán (Körösladány MSK), Hajdu Zsolt (Körösladány MSK).

MEZŐHEGYESI SE
Érkezett: Ölei Dezső (vezetőedző), Jámbor József (Tótkomlósi TC), Ibrányi Lajos (Tótkomlósi TC), Dajcs Ádám (Lőkösháza KSK), Kasik Viktor (Körösladány MSK), Túri Tibor (Mezőkovácsházi TE), Gazsi Balázs (Kunágotai TE).
Távozott:
Mákos Árpád (vezetőedző), Karancsi Gábor (külföldi munkavállalás), Kovács Zoltán (Battonyai TK).

RÁKÓCZI VASAS SE
Érkezett: Dávid Zsolt (vezetőedző), Bálint Dávid (Lőkösháza KSK), Boros Bálint László (Orosházi MTK-ULE 1913), Greman László (Orosházi MTK-ULE 1913), Lunczner Gyula Dániel (Orosházi MTK-ULE 1913 – kettős játékengedéllyel).
Távozott: Szabó Ákos (Nagyszénás SE), Szabó Norbert (Orosházi MTK-ULE 1913), Sindel Roland (Orosházi MTK-ULE 1913 – kölcsönből vissza), Vígh Sándor (Szőreg SK).

SZARVASI FC
Érkezett: Furár Róbert Tibor (Méhkeréki SE), Kriska Norbert (Grosics Akadémia), Farkas Norbert (Grosics Akadémia), Polonszki Patrik (Grosics Akadémia).
Távozott: Nagy Szabolcs Dávid (Nagyszénás SE), Gulyás Ádám (Békésszentandrási HMSE), Tasi Norbert Sándor (Békésszentandrási HMSE), Kiri Mihály (visszavonult), Kiri Bence (?).

SZEGHALMI FC
Érkezett: Kardos Ferenc Gergő (Csökmői SE), Kovács Zoltán (Csökmői SE), Fazekas József Richárd (Vésztői SE U19), Kántor László (Körösladány MSK U19).
Távozott:
Kovács István (Gyulai Termál FC), 
Elek Sándor (Sárrétudvari KSE).

VÉSZTŐI SE
Érkezett: Benyó Norbert (Mezőmegyeri SE), Kordó Csaba (Okány KSK), Szőke Imre (Okány KSK), Vastagh Zsolt Csaba (Körösladány MSK), Novák Lajos Roland (újrakezdte), ifj. Vámos Attila (Bucsa SE), Kacsala Norbert (Dobozi SE), Ferenczi Attila (Szabadkígyósi SZSC), Kapusi Gergely (Zsámbék SK). 
Távozott:
Brlázs Gábor (vezetőedző),
Fazekas József Richárd (Szeghalmi FC), Pálinkás Roland (Sárrétudvari KSE), Kirimi Péter (Komádi SE), Fésüs Krisztián György (Komádi SE), Rábai Róbert (abbahagyta), Petri Csaba (abbahagyta), Ökrös Róbert (visszavonult).

MEGYE II. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

ATLETICO BÉKÉSCSABA
Érkezett:
Gara Attila (Sarkadkeresztúri SE),
Ancsin István (Kétsopronyi RSE), Morva László (Kétsopronyi RSE), Máté Martin (Kétsopronyi RSE), Szikora Attila Máté (Újkígyós FC), Csontos Zoltán Márk (Újkígyós FC), Szabó Patrik István (Gyulai TFC U19), Dékány Zoltán (új igazolás), Cremene Patrik (új igazolás).
Távozott:
Patkás Gergő (Gyulai TFC), Németh Martin (Biharnagybajom SE), Németh Márk (abbahagyta), Stummer Richárd (abbahagyta), Lakatos Gábor (abbahagyta), Cservenák László Csepel (abbahagyta), Vágner Norbert (abbahagyta), Németh Benjámin (abbahagyta), Burai Dávid (abbahagyta).

BÉKÉSCSABAI MÁV SE
Érkezett: Dohányos Zoltán (játékos-edző), Ancsin Attila György (Jamina SE), Szarka Dániel (Körösszakál SE), Mazán Zsombor (Hegyvidék SE), Tóth Gergely (THSE-Szabadkikötő), Pojendán Erik Ákos (újrakezdte), Szabó Károly (újrakezdte), Szekeres Balázs (újrakezdte).
Távozott: Walfisch József (visszavonult), Hrabovszki Gábor (visszavonult), Novák Norbert György (Dombegyház NSE).

BÉKÉSI FC
Érkezett: Pősze Roland (újrakezdte).

Távozott: Hrabovszki Ákos (Dévavényai SE), Szabó Péter (Dévaványai SE), Gedó Lóránt (Újkígyós FC), Ollé Péter (abbahagyta), Barkász Benjámin (abbahagyta).

BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
Érkezett: Gulyás Ádám (Szarvasi FC), Tasi Norbert Sándor (Szarvasi FC), Filyó Tamás (újrakezdte), Szűcs Damján Róbert (Gyulai TFC U19).
Távozott: Rácz Attila (abbahagyta), Rácz Rajmund (külföldi munkavállalás), Kiss László (külföldi munkavállalás), Péter Géza (külföldi munkavállalás).

BUCSA SE
Érkezett: Szabó Patrik Károly (Békéscsaba LA), Nagy István Sándor (Karcagi SE), Csák János (Csökmői SE).
Távozott: Vámos Attila (Vésztői SE),
Szőke Róbert (külföldi munkavállalás), Tarjányi László (Dunakeszi VSE), Komróczki Szabolcs József (visszavonult), Bányai Jenő (visszavonult).

CSABACSŰDI GYLSE
Érkezett: Gilik Attila (Kamuti SK), Fabó Bence (Kunszentmártoni TE).
Távozott: Bakos Krisztián (abbahagyta), Kékesi Tamás (abbahagyta), Vaskor Csaba (Kardos-Örménykút KSK).

DOBOZI SE
Érkezett: Lukucz Mihály (Méhkeréki SE), Tóth László (Sarkadi KLE), Váczi Sándor (újrakezdte), Kiss Tibor (újrakezdte), Sándor Csaba (Sarkadi KLE), Bouhaik Boualem (újrakezdte).
Távozott: Kacsala Norbert (Vésztői SE), Szilágyi Tamás (Gerlai SE).

GYOMAENDRŐDI FC
Érkezett:
Tóth Benjamin Róbert (Kardos Örménykút KSK).
Távozott:
Pántya Sándor (visszavonult), Gyuricza László (abbahagyta), Számel Pál (abbahagyta), Sebők Martin (Jamina SE).

MEZŐBERÉNYI LE
Érkezett: Stibán Richárd (Kondorosi TE), Lakatos Patrik (Békéscsaba LA).
Távozott: Lakatos Róbert (külföldi munkavállalás), Knapp András (Kamuti SK).

OKÁNY KSK
Érkezett: Oláh Thomas (Sarkadi KLE), Bende Balázs (Sarkadi KLE), Kiss Balázs (Sarkadi KLE), Jánki István (Sarkadi KLE), Jenei Gábor (Sarkadi KLE), Balogh Bence (Körösladány MSK), Puporka Elemér (Lőkösháza KSK),
Illés Tamás Dávid (Sárréti Gyöngyhalász GYSE).
Távozott: Simon Imre (visszavonult), Szőke Imre (Vésztői SE), Kordó Csaba (Vésztői SE), Kurta Péter (Mezőmegyer SE), Szarka Levente Péter (abbahagyta), Varga Tamás (abbahagyta), Horváth Dániel Adrián (abbahagyta), Kovács Roland (abbahagyta), Kata Róbert (abbahagyta), Nikula Tibor Ciprián (abbahagyta).

SARKADI KLE
Érkezett:
Farkas Andor (Kötegyáni FC), Farkas Károly (Kötegyáni FC), Labodár Attila (Kötegyáni FC), Kovács Zoltán (újrakezdte), Szűcs Gábor (újrakezdte), Sajti István (újrakezdte), Repa Mihály (újrakezdte), Nagy Albert (újrakezdte).
TávozottOláh Thomas (Okány KSK), Bende Balázs (Okány KSK), Kiss Balázs (Okány KSK), Jánki István (Okány KSK), Jenei Gábor (Okány KSK), Tóth László (Dobozi SE), Sándor Csaba (Dobozi SE), Sárközi Csaba (Sarkadkeresztúri SE), Takács László (Sarkadkeresztúri SE), Csatári József (Sarkadkeresztúri SE), Képíró Richárd Károly (Sarkadkeresztúri SE), Kovács István (Sarkadkeresztúri SE), Sós Máté (UTV 1913 Szeged), Deák Sándor (UTV 1913 Szeged).

SARKADKERESZTÚRI SE
Érkezett: Szalazsán Attila (Körösladány MSK), Sárközi Csaba (Sarkadi KLE), Takács László (Sarkadi KLE), Csatári József (Sarkadi KLE), Erdei István (Kétegyháza SE), Deák István György (Méhkeréki SE U19), Szabó Mózes (külföldi munkavállalás), Gyöngyösi Gergő (Gyulai TFC U19).
Távozott: Csotye Zsolt (visszavonult), Gara Attila (Atletico Békéscsaba), Viczellár Sándor (külföldi munkavállalás), Csige László Attila (külföldi munkavállalás), Kondorosi Zsolt Mihály (abbahagyta), Cseke Norbert (abbahagyta), Kádár László (Gyulai Termál FC).

MEGYE II. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT

BATTONYAI TK
Érkezett: Gróh Attila (Kétegyháza SE), Bacsa Márk (Dombegyház NSE), Hoksza Gábor (Dombegyház NSE), Kovács Zoltán (Mezőhegyesi SE).
Távozott: Németh Dániel (Magyarbánhegyesi TC), Simon Roland (abbahagyta), Kukula Tamás (abbahagyta).

CSANÁDAPÁCAI EFC
Érkezett: Laduver Tamás (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE), Baukó Richárd (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE).
Távozott:
Kránitz Attila (Gádoros SE),
Kasza Illés (Orosházi MTK-ULE 1913).

CSORVÁSI SK
Érkezett: Huszár Szabolcs (Pusztaföldvári LK), Dudás Sándor (újrakezdte).
Távozott: Kocsis József (Gerendási ISE), Lipcsei Líviusz (Rákóczi Vasas SE).

KÉTEGYHÁZA SE
Érkezett: Fettik Norbert (Jamina SE), Sipos Dávid (Lőkösháza KSK), Farkas Zsolt (Szabadkígyósi SZSC), Málik Zoltán Richárd (újrakezdte), Teresán Ákos (újrakezdte).
Távozott: Erdei István (Sarkadkeresztúri SE), Gróh Attila (Battonyai TK), Dila István (abbahagyta), Balázs Benjámin (abbahagyta), Csobán Roland (abbahagyta).

KEVERMES SE
Érkezett: Kovács József (Lőkösháza KSK).
Távozott: Lakatos Zsolt (abbahagyta), Povázsai Zsolt (abbahagyta), Kócs László (külföldi munkavállalás).

KUNÁGOTAI TE
Érkezett: Szabó Béla Gergő (Mezőkovácsházi TE), Makai Péter (új igazolás), Kiss József (újrakezdte), Multyán Zsolt (újrakezdte).
Távozott: Varga Gábor (Magyarbánhegyesi TC), Prókai Dániel (Mezőkovácsházi TE), Farkas Máté (Mezőkovácsházi TE), Sódar Krisztián (Mezőkovácsházi TE), Kovács Zsolt (külföldi munkavállalás), Balog Adolf (külföldi munkavállalás), Gazsi Balázs (Mezőhegyei SE).

LŐKÖSHÁZA KSK
Érkezett: Veder Márk (Kétegyháza SE), Pálfalvi Zoltán (újrakezdte), Kotroczó András Dénes (újrakezdte), Molnár Zsolt (újrakezdte), László László (újrakezdte), Barna Márk (Elek LE U19), Kovács Gergely Norbert (Elek LE U19), Kása Dominik (Elek LE U19), Tulkán Márk (Elek LE U19).
Távozott: Puporka Elemér (Okány KSK), Susánszki Máté (Gyulai Termál FC), Dajcs Ádám (Mezőhegyesi SE), Bálint Dávid (Rákóczi Vasas SE), Sipos Dávid (Kétegyháza SE), Kovács József (Kevermes SE), Szilágyi Zsolt (UTV 1913 Szeged), Kiss Balázs (abbahagyta).

MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
Érkezett:
P
rókai Dániel (Kunágotai TE), Farkas Máté (Kunágotai TE), Sódar Krisztián (Kunágotai TE), Multyán Csaba (külföldi munkavállalás).
Távozott:
Szabó Béla Gergő (Kunágotai TE), Túri Tibor (Mezőhegyesi SE), Tóth Tamás Gergő (Végegyházi SE), Otrok Attila (abbahagyta).

MEZŐMEGYER SE
Érkezett: Hidvégi Imre (játékos-edző), Kurta Péter (Sarkadkeresztúri SE), Kmecz Márk András (Gyulai TFC U19), Oláh Gergő (Gerlai SE), Zsibrita Zsolt (újrakezdte).
Távozott: ifj. Turcsek Zoltán (vezetőedző), Beliczay Olivér (abbahagyta), Benyó Norbert (Vésztői SE), Rubus Péter (abbahagyta), Hajdú Zsigmond Csaba (abbahagyta).

NAGYSZÉNÁS SE
Érkezett: Nagy Szabolcs Dávid (Szarvasi FC), Hegedűs Balázs (Kondorosi TE), Szabó Ákos (Rákóczi Vasas SE), Miszlai László (újrakezdte), Blaskó Péter (újrakezdte), Simon Tamás (Ausztria),
Távozott: Trenka István (visszavonult), Asztalos Gábor (visszavonult), Pekár Pál Ferenc (visszavonult), Hatfaludy László Zsolt (abbahagyta), Baki Norbert (Orosházi MTK-ULE 1913).

OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Érkezett: Szabó Norbert (Rákóczi Vasas SE), Sindel Roland (Rákóczi Vasas SE – kölcsönből vissza), Futaki Krisztián (Szabadkígyósi SZSC), Kasza Illés (Csanádapácai EFC), Deli Lajos (Grosics Akadémia), Baki Norbert (Nagyszénás SE).

Távozott: Krivik Gergely (Gádoros SE), Szabó Zoltán (Kaszaper FC), Boros Bálint László (Rákóczi Vasas SE), Kránitz Krisztián (abbahagyta), Suta Máté Zoltán (abbahagyta), Greman László (Rákóczi Vasas SE), Lunczner Gyula Dániel (Orosházi MTK-ULE 1913 – kettős játékengedéllyel), Szántó Tibor (abbahagyta).

ÚJKÍGYÓS FC
Érkezett: Séllei Ádám (külföldi munkavállalás), Juhász Patrik (külföldi munkavállalás), Gedó Lóránt (Békési FC), Becsei Norbert (Issimo), Gazsó József Gergő (Szabadkígyósi SZSC), Szabó Zoltán (Szabadkígyósi SZSC), Grim László (Szabadkígyósi SZSC), Török Szabolcs (Szabadkígyósi SZSC), Szabó Dávid (újrakezdte).
Távozott: Varga Péter (visszavonult), Lakatos József (Zákányszék KSK), Nagy Márk (Telekgerendási SC), Benyó Roland (Dombegyház NSE), Szikora Attila Máté (Atletico Békéscsaba), Csontos Zoltán Márk (Atletico Békéscsaba), Rácz Zoltán (külföldi munkavállalás).

MEGYE III. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

DÉVAVÁNYAI SE II.
Érkezett:
Molnár József (Körösladány MSK), Nyíri János (ARK SE).
Távozott: –.

GÁDOROS SE
Érkezett: Kormányos Károly (újrakezdte), Kormányos Kristóf (újrakezdte), Györgyi Tamás (Kaszaper FC), Benyoda Mihály (Kaszaper FC), Jónás Csaba (Pusztaföldvári LK), Friedl József (Pusztaföldvári LK), Szilágyi Viktor (Bajcs SE), Kránitz Attila (Csanádapácai EFC), Krivik Gergely (Orosházi MTK-ULE 1913), Nagy Dávid (Mindszenti TE), Kis Larion (Békési FC U19).
Távozott: Bobvos Imre (visszavonult), Szokolai Antal Udo (abbahagyta), Csiki Ádám Márk (abbahagyta), Nagy Viktor (abbahagyta), Mórocz Milán (abbahagyta), Kis Péter János (abbahagyta), Nagy Roland Márió (abbahagyta), Váczi Dávid (abbahagyta), Simondán Vilmos (abbahagyta), ifj. Godár Tibor (abbahagyta), Godár Bence (abbahagyta).

GERLA SE
Érkezett:
Szilágyi Tamás (Dobozi SE), Laukó János (újrakezdte), Tobai László (újrakezdte).
Távozott: Oláh Gergő (Mezőmegyer SE), Zsombori Zsigmond (abbahagyta), Debreczeni Gábor (abbahagyta), Kovács Csaba (abbahagyta), Jakab János (abbahagyta).

KAMUTI SK
Érkezett: Knapp András (Mezőberényi LE), Hodozsó Róbert (újrakezdte), Lengyel Gábor (újrakezdte).
Távozott: Gilik Attila (Csabacsűdi GYLSE), Zsibrita Tamás (Medgyesbodzási-Gábortelepi SE), Benkő Tamás (abbahagyta), Varga Csaba (abbahagyta), Székely Szilamér (abbahagyta), Laurinyecz Zoltán (abbahagyta), Zahorán Attila (abbahagyta), Papp Mihály (abbahagyta), Vass István (abbahagyta), Egeresi Norbert (abbahagyta), Djabbar Mohamed (visszavonult).

KARDOS-ÖRMÉNYKÚT KSK
Érkezett: Galát Ákos (Kondorosi TE), Vaskor Csaba (Csabacsűdi GYLSE), Jelen Milán (újrakezdte), Dananaj Pál (Kétsopronyi RSE), Tusjak Gábor (Dévaványai SE), Sinka Máté (újrakezdte).
Távozott: Sztvorecz László Zsolt (visszavonult), Skorka Gergő (abbahagyta), Tóth Benjamin Róbert (Gyomaendrődi FC).

KÖRÖSTARCSA KSK
Érkezett: Burai Károly (újrakezdte), Vincze Gyula (Körösladány MSK), Fülöp Norbert Krisztián (Körösladány MSK), Petneházi Sándor (Dévaványai SE), Rása Levente (Berényi GYFC).
Távozott: Zsiga Norbert (külföldi munkavállalás), Földi Norbert (visszavonult), Petneházi Roland (abbahagyta), Keresztesi József (abbahagyta).

KÖTEGYÁNI FC
Érkezett:
Borsi Péter (újrakezdte), Diósi Károly (újrakezdte), Sajti Krisztián (Sarkadi KLE U19).

Távozott: Farkas Andor (Sarkadi KLE), Farkas Károly (Sarkadi KLE), Labodár Attila (Sarkadi KLE), Ilisoi Róbert (visszavonult), Márta Gábor Csaba (abbahagyta), Juhász Péter (abbahagyta), Hajdú Péter (abbahagyta), Sajti István (abbahagyta), Rácz Szilárd Zsolt (abbahagyta), Pojnár Patrik (abbahagyta), Makula János (abbahagyta).

MEZŐBERÉNYI LE II.
Érkezett: Schäffer József (újrakezdte), Csikós Gábor (újrakezdte), Kovács Antal (újrakezdte), Bobály Dániel (újrakezdte).
Távozott: –.

TELEKGERENDÁSI SC
Érkezett: Patka Gábor András (újrakezdte), Ondos Ákos (újrakezdte), Kovács Zoltán Csaba (Békéscsabai MÁV SE U19), Nagy Márk (Újkígyós FC), Bereczki Ákos (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE), Valyuch Richárd (Kétsopronyi RSE), Kovács István (Grosics Akadémia).
Távozott: Kis Tibor (visszavonult), Fabulya János (visszavonult), Ránkli Ferenc (visszavonult), Tomka Zoltán (külföldi munkavállalás), Baji Miklós (külföldi munkavállalás), Hajdú Dávid (abbahagyta), Somlyai Sándor (abbahagyta).

ZSADÁNYI KSE
Érkezett: Brhlik Ádám György (újrakezdte), Juhász Ferenc (újrakezdte), Máté Szilveszter (Méhkeréki SE U19), Csongrádi Csaba (Gyulai TFC U19).
Távozott: Brágya Bence (abbahagyta).

MEGYE III. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT

BÉKÉSSÁMSONI SK
Érkezett: Abonyi Ádám (Tótkomlósi TC), Papp Norbert (Tótkomlósi TC), Godó Ferenc (Tótkomlósi TC), Kerekes Ádám (Magyarbánhegyesi TC), Sibán Tamás (Mártély SK), Papp Ádám (Mártély SK), Godó Ádám (Székkutasi TC).
Távozott: Krajcsovics Attila (visszavonult), Fári Sándor (abbahagyta), Csenki Adrián Bence (abbahagyta), Harsányi Tibor (abbahagyta), Hajdúk László (abbahagyta), Pallai Sándor (abbahagyta), Fazekas János (abbahagyta), Varga Tamás (abbahagyta), Kenéz Kálmán (abbahagyta), Böde Kornél Ernő (abbahagyta), Martonosi Zsolt (abbahagyta), Laduver László (abbahagyta), Kovács József Márk (abbahagyta), Atyimás Aurél Vendel (abbahagyta), Antal István Roland (abbahagyta).

DOMBEGYHÁZ NSE
Érkezett:
Mezei Richárd (Kevermes SE), Túró Sándor (újrakezdte), Varga István (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE), Valki Alex (Medgyesbodzás-Gábortelepi SE), Benyó Roland (Újkígyós FC), Novák Norbert György (Békéscsabai MÁV SE), Serbán Erik (Békéscsaba 1912 Előre U19).
Távozott: Lugasi József (Mezőhegyesi SE U19), Hoksza Dániel (Kópháza SE), Hoksza Gábor (Battonyai TK), Bacsa Márk (Battonyai TK), Nagy Tamás (Csanádpalota FC), Fekete József Pál (abbahagyta), Tóth István (abbahagyta).

GERENDÁSI SE
Érkezett: Kocsis József (Csorvási SK), Lengyel Máté (Csorvási SK U19).
Távozott: 
–.

KASZAPER FC
Érkezett: Bessenyei Krisztián (Magyarbánhegyesi TC), Szabó Zoltán (Orosházi MTK-ULE).
Távozott: Györgyi Tamás (Gádoros SE), Benyoda Mihály (Gádoros SE), Fudala Tamás (abbahagyta), Berényi Viktor (abbahagyta), Berényi Patrik (Orosházi MTK-ULE U19), Szanda Norbert (külföldi munkavállalás).

MAGYARBÁNHEGYESI FC
Érkezett: Tóth László (Magyarbánhegyesi TC), Korpa János (Kunágotai TE), Kovács Mihály Géza (újrakezdte).
Távozott: –.

MAGYARBÁNHEGYESI TC
Érkezett: Neto, Castillo Leon Kenneth Washington (perui, újrakezdte), Papp Mihály (Körösladány MSK), Németh Dániel (Battonyai TK), Varga Pál (Pusztaföldvári LK), Varga Gábor (Kunágotai TE), László Ákos (újrakezdte).
Távozott: Málik Tamás (külföldi munkavállalás), Bessenyei Krisztián (Kaszaper FC), Tóth László (Magyarbánhegyesi FC), Kerekes Ádám (Békéssámsoni SK), Szokricsák András (abbahagyta), Sariczki Zsolt (abbahagyta), Gonda Richárd (abbahagyta).

MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEPI SE
Érkezett: Zsibrita Tamás (Kamuti SK), Kunos Zoltán Károly (Gádorosi SE), Oláh Zsolt (Végegyházi SE), Tassi Lajos (Pusztaföldvári LK), Mazán Dániel Zoltán (Gyulai TFC U19), Poharelec László (újrakezdte), Fekécs Martin (újrakezdte), Lakatos Martin (Újkígyós FC U19), Lakatos Róbert (Újkígyós FC U19), Szigetvári János (újrakezdte).
Távozott: Bereczki Ákos (Telekgerendási SC), Varga István (Dombegyház NSE), Valki Alex (Dombegyház NSE), Baukó Richárd (Csanádapácai EFC), Laduver Tamás (Csanádapácai EFC), Tóth Gábor (Szőregi RSE), Szalma Zoltán (Deszk SC), Kanál Krisztián (abbahagyta), Potocska Norbert (visszavonult), Urbán János Dániel (visszavonult).

TÓTKOMLÓSI TC
Érkezett: Kiss Balázs Norbert (újrakezdte?).
Távozott:
Csikai Ferenc (abbahagyta), Benyó Péter (abbahagyta), Jámbor József (Mezőhegyesi SE), Ibrányi Lajos (Mezőhegyesi SE), Péli Máté Mihály (Mezőhegyesi SE), Abonyi Ádám (Békéssámsoni SK), Papp Norbert (Békéssámsoni SK), Godó Ferenc (Békéssámsoni SK).

VÉGEGYHÁZI SE
Érkezett: Tóth Tamás (Mezőkovácsházi TE), Németh Szabolcs (újrakezdte), Marik Zoltán (újrakezdte).
Távozott:
Fülöp Gábor (Csanádapalotai FC), Kiss István (visszavonult), Mracskó Mihály (visszavonult), Sári László (visszavonult), Rádai Szabolcs (abbahagyta), Fehérvári Dániel Imre (abbahagyta), Lomjanszki Erik (abbahagyta), Mikula Martin István (abbahagyta).

4 thoughts on “Átigazolások ’17 nyara”

  1. Ahol többet fizetnek oda megy..! Teljesitmény meg nulla…! Ha akarna se kellene a Kunágotának úgy hallottam… Valami zavaros pénzügyei vannak náluk… Azon kivül az eleki teremtornán is szépen alájuk tett… Nem birta elviselni hogy megverték őket elég csúnyán… elég zűrös egy gyerek… Pedig ha jól tudom Kunágotán él…

  2. Persze hogy nem..!! 😀 Ingyen se kellene nekik.. Elég szépen leszerepelt az eleki teremtornán… Alájuk tett a kunágotaiaknak… Nem birta elviselni hogy leiskolázta őket Kunágota… Pofa az van… Neki mindegy hol játszik csak pénz legyen… Kár érte mert isten adta tehetsége van..

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.