Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a nyári felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések időrendje

Június 24., szombat
Diósgyőri VTK–Békéscsaba 1912 Előre 2–0
Június 28., szerda
Balmazújvárosi FC–Békéscsaba 1912 Előre 2–3
Július 1., szombat
Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcikai SC 5–0 (Balmazújváros)
Június 5., szerda
Budapest Honvéd FC–Békéscsaba 1912 Előre 2–1
Július 8., szombat
Cziglédszky Sámuel-emléktorna (Békésszentandrás)
Dobozi SE–Méhkeréki SE 0–1
H
ódmezővásárhelyi FC–Békéscsaba 1912 Előre 1–8 (Mórahalom)
Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre 1–5 (Mórahalom)
Nagyszénás SEMezőkovácsházi TE 93
Mezőhegyesi SE–Makó FC II. 9–0
Július 11., kedd
Füzesgyarmati SK–Mezőberényi LE 15–0
Július 12., szerda
MTK Budapest–Békéscsaba 1912 Előre 2–0 (Agárd)
Makó FC–Méhkeréki SE 1–3
Nagyszénás SE–Kondorosi TE 3–6
Okány KSK–
Dobozi SE 4–1
Gyomaendrődi FC–Dévaványai SE 3–5
Püspökladányi LE–Bucsa SE 5–4
Mezőhegyesi SE–Kunágotai TE elmaradt
Július 14., péntek
Csanádapácai EFC–Gádoros SE 0–6

Július 15., szombat
Szarvasi FC–Méhkeréki SE 43
Gyulai Termál FC–Békéscsaba 1912 Előre II. 1–4

Dobozi SE–Szeghalmi FC 0–3
Újkígyós FC–Jamina SE 56
Csabacsűdi GYLSEBékésszentandrási HMSE 0–5
Gádoros SE–Kondorosi TE 1–8
Rákóczi Vasas SE–Szegedi VSE 4–3
Makó FC–Mezőhegyesi SE 1–1
Hódmezővásárhelyi FC–Füzesgyarmati SK 0–4
Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC 2–3
Kardos-Örménykút KSK–Gyomaendrődi FC 0–6
18.00: Dombegyház NSE–Kunágotai TE
Mezőkovácsházi TEOrosházi MTK-ULE 1–4
Vésztői SE–Okány KSK 4–3
Június 19., szerda
Békéscsaba 1912 Előre–STC Salgótarján 3–1
Kondorosi TE–Méhkeréki SE 2–3
Gyulai Termál FC–Okány KSK 7–0

Dobozi SE–Békéscsabai MÁV SE 6–1
Orosházi MTK-ULE 1913Mezőhegyesi SE 1–1
Termálfürdő Tiszaújváros–Füzesgyarmati SK 1–3
Nagyszénás SE–Székkutasi TC 4–2
Gyomaendrődi FC–Dévaványai SE 1–3
Július 20., csütörtök
Orosházi MTK-ULE 1913–Gádoros SE 3–3
Július 21., péntek
Mezőkovácsházi TE–Kevermes SE 6–5
Július 22., szombat
9
.30: Körösladány MSK–Karcagi SE
Kondorosi TE–Gyomaendrődi FC 7–3
Békéscsaba 1912 Előre II.–Jamina SE 5–1
10.00: Rákóczi Vasas SE–Nagyszénás SE
Martfűi LSEBékésszentandrási HMSE 0–4
10.00: Okány KSK
Dobozi SE
Hajdúböszörményi TE–Méhkeréki SE 0–3
10.00: Gyulai Termál FC–Dévaványai SE
Mezőberényi LE–Köröstarcsa KSK
3–5
Mezőmegyer SE–Vésztői SE 3–7
Makó FC II.–Szarvasi FC
25
Füzesgyarmati SK–Debreceni EAC 4–2
11.00: Újkígyós FC–Kamuti SK

FK TSC Bácska-Topolya (vajdasági)Békéscsaba 1912 Előre 1–1
17.00: Kaszaper FC–Csanádapácai EFC
Békéscsabai MÁV SE–Kardos-Örménykút KSK 3–1
18.00: Végegyházi SE–Kunágotai TE
Szeghalmi FC–Csorvási SK 4–0
Gádoros SE–Csabacsűdi GYLSE 4–3
Július 25., kedd
Körösladány MSK–Mezőberényi LE 11–0
Július 26., szerda
Rákóczi Vasas SE–Méhkeréki SE 1–1
Vésztői SE–Békéscsaba 1912 Előre II. 0–5
Szeghalmi FC–Kondorosi TE 1–5
Szarvasi FC–Csongrádi TSE 4–3
Okány KSK–Gyulai Termál FC
4–6
Mezőhegyesi SE–Nagyszénás SE 1–1
Békéscsabai MÁV SE–Dobozi SE 1–4
Nyíradony VVTK–Füzesgyarmati SK 2–1
Kétegyháza SE–Kunágotai TE 7–0

Békési FC–Jamina SE 3–3
18.00: Bucsa
SE–Püspökladányi LE
Kisújszállási SE–Dévaványai SE 6–2
Orosházi MTK-ULE 1913–Székkutasi TC 6–0
Július 29., szombat
Kondorosi TE–Makó FC II. 5–0
Szarvasi FC–Tiszaszigeti SE 2–2
10.00: Gyulai Termál FC–Jamina SE
10.00: Nagyszénás SE–Nagymágocs SE
10.00: Újkígyós FC–Szeghalmi FC
10.00: Karcagi SE–Bucsa SE
Sarkadkeresztúri SE–Orosházi MTK-ULE 1913
2–3
10.00: Rákóczi Vasas SE–Csongrádi TSE
Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre II. 2–1
11.00: Lőkösháza KSK–Békéscsabai MÁV SE
Békési FC–Gádoros SE 4–4
17.00: Békésszentandrási HMSE–Csabacsűdi GYLSE
Balkány SE–Méhkeréki SE 2–0
Mezőhegyesi SE–Deszk elmaradt
Kaszaper FC–Csorvási SK 1–5
18.00: Kevermes SEMezőkovácsházi TE
18.00: Dombegyház NSE–Kunágotai TE
Csökmő SEOkány KSK 0–10
Július 30., vasárnap
18.00: Kétegyháza SE–Dobozi SE
Augusztus 1., kedd
SZEOL SC–Méhkeréki SE 1–3
Augusztus 2., szerda
9.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Grosics Akadémia U19
18.00: Kondorosi TE–Békéscsaba LA U17
18.00: Békéscsabai MÁV SE–Lőkösháza KSK

Makó FC–Füzesgyarmati SK 1–1
Békéscsaba LA U19–Dévaványai SE 3–2
Augusztus 4., péntek
18.00: Kaszaper FC–Kunágotai TE

18.00: Dobozi SE–Békésszentandrási HMSE

Augusztus 5., szombat
10.00: Békéscsabai MÁV SE–Mezőmegyer SE
Tótkomlósi TC–Csabacsűdi GYLSE 4–3
10.00: Szeghalmi FC–Békéscsaba LA U19

17.00: Gyomaendrődi FC–Kardos-Örménykút KSK
Békéscsaba 1912 Előre II.–Füzesgyarmati SK 3–0
17.00: Csanádapácai EFC–Újkígyós FC
Csorvási SK–Mezőberényi LE 4–6

18.00: Okány KSK–Sárrétudvari KSE
18.00: Kétegyháza SE–Köröstarcsa KSK

Augusztus 12., szombat
17.00: Kiszombori TC–Kardos-Örménykút KSK
Augusztus 19., szombat
17.00: Kamuti SK–Kardos-Örménykút KSK

A helyszín és az időpont változás jogát fenntartjuk!

 

One thought on “Edzőmérkőzések”

  1. a lökösháza-kunágota mérkőzés eredménye nem 2-2 hanem 3-2 és a 86.percben szakadt félbe amikor a vendég játékos hátulrol szándékosan fel rugta a gol helyzetben kilépő hazai játékost

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.