Molnár és Szántosi ezüstéremmel kezdte az évadot

Az asztalitenisz sportban a különböző korosztályok országos ranglista versenyeivel kezdetét vette az őszi évad. A nyitány nyomban tartogatott megyei sikereket, a fiúk például az érmekkel sem maradtak adósak.

Budapesten rendezték meg a BVSC-Zugló idénynyitó fiú I. osztályú ranglista versenyét. Az újonc fiúknál az U12-es korosztályban Molnár Levente (ASE Orosháza) a második helyen végzett. A fináléban a székelyudvarhelyi Bándi Tibortól szenvedett vereséget. Az U11-es korosztályban Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE) ezüstérmet nyert, miután a döntőben kikapott Kizakisztól, a Yorgos SE versenyzőjétől. Az U13-as korosztályban Szántosi Dávid a négy közé jutásért szenvedett vereséget, így az 5–8. helyet szerezte meg, Molnár Levente a nyolc közé jutásért búcsúzott.
A serdülőknél a nyolc közé jutásért a későbbi győztes Both Olivértől kapott ki Farkas Dávid (Eötvös DPSE Orosháza). Párosban a Farkas Dávid, Szűcs Sándor (Eötvös DPSE Orosháza, Békési TE) duó a későbbi győztes András Csaba, Both Olivér (BVSC-Zugló) kettőssel szemben maradt alul a nyolc közé jutásért. A Kizakisz, Szántosi Dávid duó a nyolc közé kerülésért szenvedett vereséget. Az ifjúsági fiú párosban a Farkas Dávid, Szűcs Sándor kettős a nyolc közé jutásért a későbbi győztes András Csaba, Both Olivér (BVSC-Zugló) kettőssel szemben maradt alul.
A lányok fővárosi utánpótlás évadnyitó versenyén, amelyet a Statisztika PSC rendezett az ifjúsági lányoknál az ASE Orosháza kölcsönjátékosa, Fehér Orsolya szerezte meg az aranyérmet. A serdülő lányoknál párosban a Balogh Ágnes Kira, Varga Bernadett (Békési TE, ASE Orosháza) kettős a nyolc közé jutásért esett ki. Az újoncoknál az U12-es korosztályban Hudák Dorina bronzérmet nyert. Az U13-asok között Balogh Ágnes Kira a négy közé jutásért kapott ki, így az 5–8. helyen végzett, Hudák Dorina a nyolc közé kerülésért búcsúzott.
Az U10-es korcsoportban Szilágyi Lívia (Békési TE) az elődöntőbe jutásért esett ki, így az 5–8. helyet szerezte meg.

Címlapon: Szántosi Dávid döntőig menetelt a korosztályában