Remekül debütált a profik között ifjabb Surman Zoltán

Amint azt korábban írtuk, a hét végén került megrendezésre a Félix Promotion soron következő profi boksz rendezvénye Budakalászon, amelyen Surman Zoltán Jr. is bemutatkozott a profik táborában. Ellenfele Mucsi Imre (0-0-3) volt, akit a harmadik menet közepén TKO-val győzött le.

Ifjabb Surman Zoltán végig irányította a mérkőzést, bár az „új” légkör okozta izgalom kicsit meg látszott a teljesítményé. Ahogy telt az idő a mérkőzésen, úgy lett egyre magabiztosabb és egyre nagyobb fölényre tett szert. A harmadik menet közepén egy jól kivitelezett jobb horoggal nagyon komolyan eltalálta ellenfelét, amely következtében rászámoltak ellenfelére, mi több, a bíró nem is engedte tovább a mérkőzést.
Edző-édesapja, idősebb Surman Zoltán is elégedett volt a látottakkal: „Nagyon szépen mutatkozott be a profik között, amihez több szakember gratulált a helyszínen” – fogalmazott az ütközet után.
A rendezvény fő mérkőzésén, a középsúlyú magyar bajnoki címért folyó csatározásban 92-98, 92-98, 94-96 arányban Bacskai Balázs egyhangú pontozással győzte le az addig veretlen Harcsa Norbertet.

Címlapképünkön Surman Zoltán Jr. és az edző-édesapa, id. Surman Zoltán – fotó: ringcsoda.blog.hu