Sportcsatornák élőben

Élő televíziós sportközvetítések

Június 15., péntek:
M4 Sport
13.45: Labdarúgás, világbajnokság, Egyiptom–Uruguay
16.45: Labdarúgás, világbajnokság, Marokkó–Irán
19.45: Labdarúgás, világbajnokság, Portugália–Spanyolország
Duna World
17.00 és 20.00: Röplabda, női Európa Liga, arany divízió, bronzmérkőzés és döntő
Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
Eurosport 1
13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 3. szakasz
15.00: Kerékpár, Route d’Occitanie, 2. szakasz
16.30: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
Eurosport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés
13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés

Június 16., szombat:
M4 Sport
11.45: Labdarúgás, világbajnokság, Franciaország–Ausztrália
14.45: Labdarúgás, világbajnokság, Argentína–Izland
17.45: Labdarúgás, világbajnokság, Peru–Dánia
20.45: Labdarúgás, világbajnokság, Horvátország–Nigéria
Duna World
9.15: Úszás, Magyar Úszás Napja, nyíltvízi úszó világkupa, Balatonfüred
Sport 1
10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród
21.00: Ökölvívás, profi gála, Newcastle
Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
Eurosport 1
15.00: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans
Eurosport 2
10.00: Hegyikerékpár, Sellaronda Hero, Val Gardena
13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 4. szakasz
15.00: Kerékpár, Route d’Occitanie, 3. szakasz
17.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
Digisport 1
14.45: Amerikai futball, HFL, Fehérvár Enthroners–Budapest Eagles
Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch
Spíler1 TV
8.40: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 1. futam
9.50 és 10.50: Motorsport, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, időmérő

Június 17., vasárnap:
M4 Sport
13.45: Labdarúgás, világbajnokság, Costa Rica–Szerbia
16.45: Labdarúgás, világbajnokság, Németország–Mexikó
19.45: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília–Svájc
Sport 1
10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród
Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Stuttgart
Eurosport 1
0.05: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans
16.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Nottingham
Eurosport 2
13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 5. szakasz
15.00: Kerékpár, Route d’Occitanie, 4. szakasz
17.00: Motorsport, motokrossz-vb, Ottobiano
Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, ‘s-Hertogenbosch
14.45: Amerikai futball, HFL, Dunaújváros Gorillaz–Miskolc Steelers
Spíler1 TV
6.55: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 2. futam
11.00, 12.20 és 14.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj