Sportcsatornák élőben

Élő televíziós sportközvetítések


Január 17., péntek:
M4 Sport
17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Szlovákia–Szerbia
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország–Görögország
Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks–Boston Celtics
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia–Izland
18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia–Magyarország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália–Svédország
22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa–Benfica
Sport 2
5.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland, elődöntő
7.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland, elődöntő
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Borussia Mönchengladbach
Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12.00: Hódeszka, vk, Laax, férfi slopestyle
13.30: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Sílövészet, vk, Ruhpolding, női váltó
17.55: Síugrás, vk, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő
Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő
Digisport 1
1.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, elődöntő
9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, elődöntő
Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Hobart, elődöntő
Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes–Getafe

Január 18., szombat:
M4 Sport
15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország–Málta
20.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Szerbia–Hollandia
Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC–Thüringer
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok–Koprivnica
18.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd–Lubin
Sport 2
2.30: Tenisz, ATP-torna, Auckland, döntő
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg–Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig–Union Berlin
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New Orleans Pelicans–Los Angeles Clippers
Eurosport 1
9.35: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km klasszikus
10.50 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, női óriás-műlesiklás
12.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
15.05: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi váltó
15.50: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
20.00: Autósport, Formula-E, Santiago
Eurosport 2
8.25: Tenisz, ATP-torna, Adelaide, döntő
10.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi 15 km klasszikus
14.00 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, elődöntő
17.30: Hódeszka, világkupa, Laax, férfi félcső
Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő
7.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio–Sampdoria
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Chelsea
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Fiorentina
Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Torino
Digisport 3
18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, La Coruna
Spíler 1
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford–Tottenham Hotspur
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City–Crystal Palace
Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante–Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Sevilla
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar–Atlético Madrid

Január 19., vasárnap:
M4 Sport
11.45 és 15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország–Szerbia
Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas, Conor McGregor–Donald Cerrone
13.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália–Izland
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Magyarország–Szlovénia
18.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia–Svédország
Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha–Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn–Leverkusen
21.00: Amerikaifutball, NFL, elődöntő, Kansas City Chiefs–Tennessee Titans
Eurosport 1
10.05 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás
12.05 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női 10 km-es és férfi 12,5 km-es üldözőverseny
15.10: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő
Eurosport 2
9.15: Szánkó, világkupa, Lillehammer
11.00 és 12.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km-es és férfi 15 km-es üldözőverseny
11.45: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, párhuzamos műlesiklás
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő
Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Udinese
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce–Internazionale
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Manchester United
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Parma
Digisport 2
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Leicester City
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa–AS Roma
Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia–Cagliari
Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca–Valencia
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis–Real Sociedad
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Espanyol
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Granada