SPORTMŰSOR

Április 28., péntek
ASZTALITENISZ
Extraliga, férfi: BVSC-Zugló I.–Békési TE I., Budapest, 17.00.
FUTSAL
NB II-es női rájátszás: Gyulai Amazonok–RFC Csömör, Gyula, 14.00.
KÉZILABDA
NB I férfi: Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE-Linamar, Cegléd, 18.00. Megyei férfi: Mezőhegyesi SE–Újkígyós FISE, Mezőhegyes, 18.00.
LABDARÚGÁS
Megye I: Füzesgyarmati SK–Vésztői SE, Füzesgyarmat, 18.00.

Április 29., szombat
ASZTALITENISZ
NB I női: Egri COOP SC–ASE Orosháza II., Eger, 16.00. NB II: Békési TE II.–ATSK Szeged I., Békés, 11.00. Eötvös DPSE I.–HED-Land SE Mezőberény, Orosháza, 15.00. NB III: Jászkun Volán SC III.–Gyulai AK, Szolnok, 15.00.
KÉZILABDA
NB I női: Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC, Békéscsaba, városi sportcsarnok, 18.00. NB I B férfi: Békés-Drén KC–Tiszavasvári SE, Békés, 18.00. NB II női: Csorvási SK–Szeghalmi NKC, Békéscsaba, Kazinczy iskola, 15.00. Gyomaendrődi Liget Fürdő–Szarvasi NKK, Gyomaendrőd, 16.00. FKSE Algyő–Gyulasport, Algyő, 18.00. NB II férfi: Túrkevei VSE–Köröstarcsai KSK, Túrkeve, 17.00. Mezőtúri AFC–Békéscsabai BDSK, Mezőtúr, 18.00. Megyei női: Nagyszénás SE–Füzesgyarmati SK, Nagyszénás, 14.00. Mezőberényi SDSE–Békésszentandrási KC, Mezőberény, 14.00. Sarkadi KE–Újkígyós FISE, Sarkad, 16.00.
KOSÁRLABDA
Fiú regionális junior bajnokság döntője, Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola tornacsarnoka, 11.00.
LABDARÚGÁS
NB III: Várfürdő-Gyulai Termál FC–Dunaharaszti MTK, Gyula, 17.00. Komlói BSK–Méhkeréki SE, Komló, 17.00. Megye I: Körösladány MSK–Jamina SE, Körösladány, 17.00. Mezőhegyesi SE–Rákóczi Vasas SE, Mezőhegyes, 17.00. Szarvasi FC–Dévaványai SE, Szarvas, 17.00. Szabadkígyósi SZSC–Mezőkovácsházi TE, Szabadkígyós, 17.00. Megye II: Dobozi SE–Békésszentandrási HMSE, Doboz, 17.00. Battonyai TK–Csanádapácai EFC, Battonya, 17.00. Békéscsabai MÁV SE–Okány KSK, Békéscsaba, Csányi u., 17.00. Gyomaendrődi FC–Sarkadi KLE, Gyomaendrőd, 17.00. Békési FC–Újkígyós FC, Békés, 17.00. Kunágotai TE–Atletico Békéscsaba, Kunágota, 17.00. Megye III: Kötegyáni FC–Kamuti SK, Kötegyán, 17.00. Mezőmegyer SE–Kardos-Örménykút KSK, Mezőmegyer, 17.00. Kétegyháza SE–Gerlai SE, Kétegyháza, 17.00. Köröstarcsa KSK–Telekgerendási SC, Köröstarcsa, 17.00. Nagyszénás SE–Magyarbánhegyesi FC, Nagyszénás, 17.00. Orosházi MTK-ULE 1913–Tótkomlósi TC II., Orosháza, 17.00. Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Gerendás ISE, Medgyesbodzás, 17.00.
SAKK
Orosházi nyílt gyermek sakkbajnokság, Orosháza, Vörösmarty iskola, 9.00.
TEKE
NB I: Gyulai SE–Vilati Eger SE, Szegvár, 10.00.
VÍZILABDA
O
B I B rájátszás az 1–8. helyért: Angyalföldi SI DSECsabai Csirkefogók VK, Budapest, Széchy Tamás Sportuszoda, 19.00.

Április 30., vasárnap
ASZTALITENISZ
Extraliga, női: Szekszárdi AC I.–ASE Orosháza I., Szekszárd, 11.00.
ATLÉTIKA

Budapest Bank 38. Nemzetközi Sportgála, országos gyaloglóbajnokság, Magyar Szuper Liga, Békéscsaba. Rajt: a Csaba Center elől 9 órától. 23. Utcai Futógála. Rajt: a Csaba Center elől 11 órától.
KÉZILABDA
NB I B női: Gödi SE–OXXO Energy Orosházi NKC, Göd, 17.00. NB II férfi: Kondorosi KK–Makói KC, Kondoros, 18.00. Orosházi FKSE Linamar U23–Újkígyósi KC, Orosháza, 18.00. Megyei női: Kondorosi NKK–JALTE Békéscsaba, Kondoros, 14.30. Megyei férfi: HC Szarvas–Békéscsaba DKSE, Szarvas, 17.00.
KOSÁRLABDA
NB I B rájátszás:
Calle Pubfood Békés–Pápai KC, Békés, 18.00. Fiú regionális junior bajnokság döntője, Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola tornacsarnoka, 9.30.
LABDARÚGÁS
NB II: Vác FC–Békéscsaba 1912 Előre, Dunaújváros, 17.00. NB III: Paksi FC II.–Békéscsaba 1912 Előre II., Paks, 17.00. Megye I: Tótkomlósi TC–Szeghalmi FC, Tótkomlós, 17.00. Megye II: Bucsa SE–Csorvási SK, Bucsa, 17.00. Lőkösháza KSK–Sarkadkeresztúri SE, Lőkösháza, 17.00. Megye III: Kétsopronyi RSE–Mezőberényi LE, Kétsoprony, 15.00. Békéssámsoni SK–Dombegyház NSE, Békéssámson, 17.00. Magyarbánhegyesi TC–Kaszaper FC, Magyarbánhegyes, 17.00. Kevermes SE–Pusztaföldvári LK, Kevermes, 17.00. Végegyházi SE–Gádoros SE, Végegyháza, 17.00.

Május 1., hétfő
LOVASSPORT
Lovas majális, fogathajtó-, ügető-galopp verseny, Orosháza, Bogárzói pálya, 9.00. Amatőr fogathajtó verseny, Sarkad, 9.00.

Ha valamiről értesülsz vagy tudsz, de nem látnád itt, arra kérünk, jelezd nekünk a bmsextra@bmsextra.hu e-mail címen.