Sportműsor

Október 19., péntek
ASZTALITENISZ
Extraliga női: Kecskeméti Spartacus I.–ASE Orosháza I., Kecskemét, 18.00. Extraliga férfi: BVSC-Zugló I.–Hed Land SE Mezőberény I., Budapest, 17.00.
KÉZILABDA
Megyei női: Szarvasi NKK–Békésszentandrási KC, Szarvas, 18.00. Füzesgyarmati SK–Szeghalmi NKC, Füzesgyarmat, 18.00.
KOSÁRLABDA
NB I B férfi: Omnia Pub&Food Békés–Oroszlányi SE-Lions, Békéscsaba, Evangélikus Sportcsarnok, 17.00.
NB II: Sunshine-NYIKSEGyulai Color KE, Nyíregyháza, 19.00.
RÖPLABDA
Extraliga női: Jászberény Volleyball–Swietelsky-Békéscsabai RSE, Jászberény, 19.00.

Október 20., szombat
AEROBIK
Magyar Kupa döntő, Szarvas, Alkotmány utcai sportcsarnok, 10.00.
FUTSAL
NB I női: Gyulai Amazonok–Hajdúböszörményi TE, Gyula, 13.30.
KÉZILABDA
NB I B férfi: ÓAM-Ózdi KC–Orosházi FKSE-Linamar, Ózd, 18.00. Mizse KC–Békés-Drén KC, Lajosmizse, 18.00. NB II női: Mezőtúri AFC–Újkígyós FISE, Mezőtúr, 14.00. Szeged KKSE U22–Gyomaendrődi NKSE, Szeged, 14.00. Makói KC–Csorvási SK, Makó, 16.00. Gyulasport–K. Szeged SE, Gyula, 18.00. NB II férfi: Köröstarcsai KSK–Újkígyós FISE, Mezőberény, 18.00 Mezőtúri AFC–Békéscsabai BDSK, Mezőtúr, 18.00. Kondorosi KK–Pick Szeged U23, Kondoros, 18.15.
LABDARÚGÁS
Megye I: Nagyszénás SE–Gyulai FC, Nagyszénás, 14.30. Körösladány MSK–Kondorosi TE, Körösladány, 14.30. Mezőhegyesi SE–Szarvasi FC, Mezőhegyes, 14.30. Orosházi MTK-ULE–Vésztői SE, Orosháza, 14.30. Szeghalmi FC–Békéscsaba 1912 Előre II., Szeghalom, 14.30. Megye II: Békéscsabai MÁV SE–Mezőmegyer SE, Békéscsaba, Csányi u., 14.30. Békésszentandrási HMSE–Mezőberényi LE, Békésszentandrás, 14.30. Dévaványai SE–Bucsa SE, Dévaványa, 14.30. Gyomaendrődi FC–Dobozi SE, Gyomaendrőd, 14.30. Békési FC–Okány KSK, Békés, 14.30. Sarkadi KLE–Csabacsűdi GYLSE, Sarkad, 14.30. Újkígyós FC–Gádoros SE, Újkígyós, 14.30. Csanádapácai EFC–Kunágotai TE, Csanádapáca, 14.30. Csorvási SK–Tótkomlósi TC, Csorvás, 14.30. Kétegyháza SE–Mezőkovácsházi TE, Kétegyháza, 14.30. Megye III: Köröstarcsai KSK–Kardos-Örménykút KSK, Köröstarcsa, 14.30. Kötegyáni FC–Kamuti SK, Kötegyán, 14.30. Gerlai SE–Méhkeréki SE, Gerla, 14.30.
SAKK
19. Kolbász Kupa, Békéscsaba, Csabagyöngye Kulturális Központ, 9.30.

Október 21., vasárnap
FUTSAL
NB II női:Békéscsabai Wanted SC–Debreceni EAC, Békéscsaba, Kazinczy iskola, 18.00.
KÉZILABDA
NB I B női: OXXO-Orosházi NKC–FKSE-Algyő, Orosháza, 18.00. NB II férfi: Makói KC–Békéscsabai DKSE, Makó, 16.00. Megyei női: Békéscsabai BDSK–Orosházi NKC II., Békéscsaba, 15.00. Megyei férfi:Békéscsabai BDSK II.–HC Szarvas, Békéscsaba, 13.00. Gyulai SE–Kondorosi KK II., Gyula, 16.00.
LABDARÚGÁS
NB II: Tiszakécske VSE–Békéscsaba 1912 Előre, Tiszakécske, 14.30. NB III: Tállyai KSE–Füzesgyarmati SK, Ibrány, 14.00. Megye II: Kevermes SE–Battonyai TK, Kevermes, 14.30. Magyarbánhegyesi FC–Lőkösháza KSK, Magyarbánhegyes, 14.30. Megye III: Dévaványai SE II.–Atletico Békéscsaba, Dévaványa, 14.30. Végegyházi SE–Dombegyház NSE, Végegyháza, 14.30. Nagybánhegyesi RSE–Kaszaper FC, Nagybánhegyes, 14.30. Mezőhegyesi SE II.–Medgyesbodzási SE, Mezőhegyes, 14.30. Békéssámsoni SK–OMTK-Rákóczi, Békéssámson, 14.30.
RÖPLABDA
Extraliga női: Szombathelyi Haladás–Linamar-Békéscsabai RSE, Szombathely, 16.00.
TEKE
NB I: Szanki Olajbányász SEGyulai SE, Szank, 10.00.

Október 22., hétfő
KOSÁRLABDA
NB II: Békési SZSK U23–Mezőberényi KK, Békés, 18.30.

Ha valamiről értesülsz vagy tudsz, de nem látnád itt, arra kérünk, jelezd nekünk a bmsextra@bmsextra.hu e-mail címen.