Sportcsatornák élőben

Élő televíziós sportközvetítések

Október 17., kedd:
M4 Sport
18.00: Labdarúgás, NB I, Vasas–Swietelsky Haladás
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid–Tottenham Hotspur
Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Manchester City–Napoli
Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, Tennessee Titans–Indianapolis Colts
12.00: Lósport, futam
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, APOEL–Borussia Dortmund
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
11.30: Kerékpár, Franciaország
14.30 és 20.00: Sznúker, Brit Open
Eurosport 2
13.15 és 16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India
Digisport 1
10.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.50: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, Linamar-Békéscsabai RSE–Imoco Volley Conegliano
Digisport 2
10.00 és 19.30: Tenisz, WTA-tenisz, Moszkva
17.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings–Tampa Bay Lightning

Október 18., szerda:
M4 Sport
18.00: Vízilabda, női ob I, FTC–BVSC-Zugló Diapoló
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea–AS Roma
Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers–Boston Celtics
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag–Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona–Olimpiakosz Pireusz
Sport 2
12.00: Lósport, futam
16.00: Jégkorong, KHL, Jugra-Amur
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München–Celtic Glasgow
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open
Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Ghána–Niger
16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Brazília–Honduras
Digisport 1
10.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
13.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC–Szpartak Volvograd
Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár–Bnei Herzliya
Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks–Montreal Canadiens
Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Benfica–Manchester United

2 thoughts on “Sportcsatornák élőben”

    1. Erősen távirati iroda függő a rovat, ennek tulajdoníthatóan kezdődik úgy, mint minden mese…

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.