Szarvasi motorosok a megújult Drag Arénában

A MOTUL Kupa keretében rendeztek motoros gyorsulási versenyt június 2-án Kunmadarason. A megújult Drag Arénában több szarvasi motoros is kipróbálta magát, illetve a verdáját.

A legkisebbek versenyében ifjabb Tímár Nándor nyomban meg is nyerte a junior 50 köbcentis kategória versenyét. Erre mondják, hogy az alma nem esik messze a fájától! Édesapjának ezúttal két kategóriában is bronzérem jutott, a D 1000-es elődöntőben éppen barátjával, Dancsó Tiborral kellett megküzdenie a döntőbe jutásért. Utóbbi a fináléban kevéssel maradt el a végső győztestől. Hozzá hasonlóan szerepelt a 954 plusz kategóriában Bencsik Zsolt, aki a döntőben nem tudta ledolgozni a rajt során keletkezett minimális reakciókülönbséget. Ennek ellenére a szarvasiak teljesítménye átlagon felüli volt, amit az öt trófea is jelez.

Szarvasi helyezettek. Junior 50: 1. Tímár Nándor Jr. (Suzuki). 954 plusz: 2. Bencsik Zsolt (Suzuki GSXL 1000). ModiTwin: 3. Tímár Nándor (Ducati 848). D 1000: 2. Dancsó Tibor (Suzuki Hayabusa 1300), 3. Tímár Nándor (Suzuki Hayabusa 1300).