Átigazolások 2020

2020. július 1-augusztus 31.


NB II

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Érkezett:
Bora György (BFC Siófok), Paudits Patrik (Dorogi FC), Kitl Miklós (Dorogi FC), Szabó Péter (Szolnoki MÁV FC), Horváth Péter (FC Ajka), Fazekas Lóránt (Bp. Honvéd-MFA, kölcsönbe).
Távozott: Faragó Tomás (?), Lustyik Levente (MTK Budapest, kölcsönbe vissza), Zahorán Balázs (Kazincbarcikai SC), Dávid Zoltán Gergő (Kazincbarcikai SC), Polényi Gábor (BFC Siófok), Ilyés Tamás (Körösladány MSK, kölcsönbe), Gréczi Márton Péter (Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Szalai Dániel (?), Schindler Szabolcs (vezetőedző),

NB III

FÜZESGYARMATI SK
Érkezett: Balogh Gusztáv (Szarvasi FC), Márkus Martin (Vác FC), Tóth Olivér (Újpest FC II.), Anatolis Alexis Sundas (Dunaharaszti MTK), Mazán Barnabás (Békéscsaba LA U17), Ferenczi József Máté (Balmazújvárosi FC U19), Csörgő Raul (Balmazújvárosi FC U19), Molnár Szabolcs Olivér (Balmazújvárosi FC U19), Gheorghe Robert Popescu (SCM Zalau – ROM), Szabó Richárd (Szolnoki MÁV FC), Vajda Roland Rafael (Putnoki FC), Hussein Shadi (FC Tiszaújváros), Lippai Tibor (FC Tiszaújváros), Árvai Ádám (Gyöngyösi AK), Vincze Dávid József (ACSC Pusztadaróci Recolta – ROM), Arcangel Luis Colon Ramos (Debreceni EAC).
Távozott:
Székely Dávid (Debreceni EAC), Dan Marius Constantinescu (Kecskeméti TE), Katona György (Mándok VSE), Benkő-Bíró Norbert (Balassagyarmati SE), Fejes János (Balassagyarmati SE), Ivicsevics Márk Fülöp (Körösladány MSK), Vincze Ákos (FC Tiszaújváros), Pataki Lajos Zalán (SV Übelbach – AUT), Ondrejó Tamás (Szegedi VSE), Kovács Dávid Szilveszter (Szentlőrinc SE), Bogdan Florin Toca (?), Török Dávid Zalán (?), Fülöp Valentin (?), Deák Ádám (?), Macaveiu Vasile (?), Borbély Roland Sándor (?),

KÖRÖSLADÁNY MSK
Érkezett: Krajcsó Krisztián (Debreceni EAC), Mácsai László (Békéscsaba 1912 Előre II.), Pusztai András (Békéscsaba 1912 Előre II.), Ivicsevics Márk Fülöp (Füzesgyarmati SK), Ilyés Tamás (Békéscsaba 1912 Előre, kölcsönbe), Talpalló Ákos (Sárréti Gyöngyhalász GYSE), Gyomai Ákos (Gyomaendrődi FC), Szabó Viktor (Grosics Akadémia U19), Vastag Richárd (Balatonfüredi FC), Rádai Gergely (Mol Fehérvár FC II.)
Távozott: Boros Ádám (Okány KSK), Farkasinszki László (Dévaványai SE), Krajcs Gábor (?), Laksteter Jován (visszavonult), Sipos Krisztián (?), Zsiros Péter (Mezőberényi LE), Balogh Milán (Mezőmegyer SE),

MEGYEI  KVALIFIKÁCIÓS OSZTÁLY

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Érkezett: Krnács Richárd (Szarvasi FC), Farkas János (Szarvasi FC), Oláh Ákos (Csanádapácai EFC), Répási Balázs (Csabai AK), Fehér Zsolt (Tiszafüredi VSE).
Távozott:Mácsai László (Körösladány MSK), Pusztai András (Körösladány MSK), Démusz Zsolt (Jamina SE), Kmetykó Márk (43. Számú Építők SC), Bán Benedek (Budafoki MTE), Gigacz Ákos Lázár (Újszegedi TC 1913), Dolezsán Dávid Lajos (abbahagyta), Fodor Zsombor (Medgyesbodzás SE).

BÉKÉSCSABAI JAMINA SE
Érkezett: Papp Dávid (külföldi munkavállalás), Démusz Dominik (Békéscsaba 1912 Előre II.), Majoros Árpád (Kétegyházi SE), Süli András (Szarvasi FC), Kovács Márk (Telekgerendási LSC), Dankó Dániel (újrakezdte), Ekker Attila (újrakezdte).
Távozott: Szólik Tamás (Csongrádi TSE), Darányi Dávid (Szeghalmi FC), Gál Ferenc Pál (külföldi munkavállalás), Sebők Milán (Budafoki MTE II.), Harman József Ákos (abbahagyta), Mengyán László (abbahagyta).

BÉKÉSCSABAI MÁV SE
Érkezett: Bócsik Gergő (Dobozi SE), Szarka Zoltán (Dobozi SE), Morva Gábor (Békéscsaba UFC), Hoffmann Tamás (újrakezdte), Marczy Tamás (Szabadkígyósi SZSC), Mihályi Zsombor (Békéscsaba LA U19).
Távozott: Sipiczki András (Mezőmegyer SE II.), Trippon Tamás (?).

BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
Érkezett: Boér Zsolt (edző), Szabó Máté (Kunszentmártoni TE), Szabó Ferenc (Kunszentmártoni TE), Fabó Norbert (Kunszentmártoni TE), Balogh Martin (külföldi munkavállalás), Albert László (újrakezdte),
Távozott: Tasi Norbert Sándor (Csabacsűdi GYLSE), Kis Mátyás (Tiszaföldvár VSE).

CSABACSŰDI GYLSE
Érkezett: Viszkok Dániel (Szarvasi FC), Tasi Norbert Sándor (Békésszentandrási HMSE), Styecz Dániel Pál (Nagyszénás SE), Kiri Bence (újrakezdte), Hudák Péter (újrakezdte).
Távozott: Hudák Roland (abbahagyta), Gombár Erik (Kardos KSK).

CSANÁDAPÁCAI EFC
Érkezett: Horváth Sándor (Gádorosi LSE), Kránitz Attila (Gádorosi LSE), Tassi Zsolt (Medgyesbodzás SE), Kabódi Zoltán (Székkutas TC), László Imre (újrakezdte), Csicsely Dávid (újrakezdte), Zsadány Sándor (újrakezdte).
Távozott:
Oláh Ákos (Békéscsaba 1912 Előre II.), Bozsó Gábor (Medgyesbodzás SE), Rakonczai Mihály Zsolt (Medgyesbodzás SE), Hrobár Róbert (Medgyesbodzás SE), Szász Zsombor (Mezőmegyer SE), Hugyecz Norbert (abbahagyta), Baukó Richárd (abbahagyta), Szántó István (abbahagyta), Laduver Tamás (Lőkösháza KSK), Kis Árpád (abbahagyta).

DÉVAVÁNYAI SE
Érkezett: Ernyes Róbert (Gyomaendrődi FC), Furka Zsolt (Gyomaendrődi FC), Adamecz István (újrakezdte), Molnár József (újrakezdte), Tóth Mihály (újrakezdte).
Távozott: Panyik Flórián (külföldi munkavállalás), Kovács Ferenc (külföldi munkavállalás), Papp Viktor (abbahagyta).

DOBOZI SE
Érkezett: Szabó Attila (Méhkeréki SE), Szabó László (Méhkeréki SE), Mészáros Zoltán (Méhkeréki SE), Wagner Péter Dániel (újrakezdte), Vandlik Péter (újrakezdte), Szabó Bence (Békéscsaba LA U17), Egeresi Arnold (újrakezdte).
Távozott: Bócsik Gergő (Békéscsabai MÁV SE), Szarka Zoltán (Békéscsabai MÁV SE), Sárközi Csaba (abbahagyta), Egeresi Gábor Róbert (Mezőmegyer SE II.).

GYOMAENDRŐDI FC
Érkezett: Kovács Gyula (edző), Molnár Tibor (külföldi munkavállalásból), Farkasinszki László (Körösladány MSK).
Távozott: Kocsis Zsolt (edző), Gyomai Ákos (Körösladány MSK), Furka Zsolt (Dévaványai SE), Ernyes Róbert (Dévaványai SE), Tanács Zoltán (visszavonult), Tímár Krisztián (visszavonult), Fekécs Martin (abbahagyta), Békési Norbert (abbahagyta), Barna Tamás (abbahagyta), Mile Dávid (abbahagyta).

GYULAI TERMÁL FC
Érkezett: Zsibrita Gergő (újrakezdte), Bondár Attila (Szeghalmi FC).
Távozott: Rácz Martin (abbahagyta).

KÉTEGYHÁZI SE
Érkezett: Veder Márk (Eleki USE), Kozma Benjámin (Kevermes SE), Antal Alex Adorján (újrakezdte), Berényi Bálint (újrakezdte), Farkas Zsolt (Szabadkígyósi SZSC), Karnyánczki Róbert (új igazolás).
Távozott: Gróh Attila (visszavonult), dr. Majoros Árpád (Jamina SE), Herédi Tamás (Medgyesegyháza SE), Cseke Tamás (Méhkeréki SE).

KUNÁGOTAI TE
Érkezett: Multyán Csaba (Mezőkovácsházi TE), Kovács Zsolt (Lőkösháza KSK), Pócsik József (újrakezdte), Mészár Sándor György (Grosics Akadémia U19).
Távozott:
Puporka Elemér (Lőkösháza KSK), Csatlós Zoltán (külföldi munkavállalás), Sirkó János (abbahagyta), Andrejkovics Csaba (abbahagyta), Villim Martin (Nagybánhegyesi TC).

MEZŐBERÉNYI LE
Érkezett: Zsiros Péter (Körösladány MSK), Balogh Lajos Zoltán (újrakezdte), Puskás János (újrakezdte).
Távozott: Benyovszki Róbert (visszavonult), Juhász István (visszavonult), Burai Zsolt (külföldi munkavállalás), Halász Csongor (külföldi munkavállalás).

MEZŐHEGYESI SE
Érkezett: Zsilák Viktor (Mezőkovácsházi TE), Nagy Tamás (Mezőkovácsházi TE), Szabó Mihály Dávid (Makó FC).
Távozott: Papp Balázs (Csanádpalota FC), Veres Máté Zoltán (Csanádpalota FC).

MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
Érkezett:
Györgyi Zoltán (Gádorosi LSE), Simondán Bence János (Magyarbánhegyesi FC), Zábrák Vilmos (Magyarbánhegyesi FC), Baki Norbert (Nagytétényi SE).
Távozott: Multyán Csaba (Kunágotai TE), Zsilák Máté (Mezőhegyesi SE), Nagy Tamás (Mezőhegyesi SE), Kopócs Kornél (Végegyházi SE), Fodor Róbert (Medgyesegyháza SE), László Máté (Medgyesegyháza SE), Marofka Máté (Üllés SE), Tóth Tamás Gergő (abbahagyta), Túri Tamás (külföldi munkavállalás).

NAGYSZÉNÁS SE
Érkezett: Pásztor Dávid (Gádorosi LSE), Kukovecz Dániel (Orosházi MTK-ULE 1913), Takács Márk (Orosházi MTK-ULE 1913),
Távozott: Bordás Sándor Rafael (Tótkomlósi TC), Borgulya Tamás (Tiszaföldvári VSE), Kecskeméti Sándor (OMTK-Rákóczi), Styecz Dániel Pál (Csabacsűdi GYLSE), Kovács Ferenc (abbahagyta),

OKÁNY KSK
Érkezett: Komlósi Miklós (Szeghalmi FC), Sztojka Ádám (Szeghalmi FC), Boros Ádám (Körösladány MSK), Vincze Zoltán (Körösladány MSK), Kovács György (újrakezdte), Bogár Imre (Kecskeméti LC), Márta Péter (új igazolás).
Távozott: Fazekas József Richárd (Sarkadi KLE), Rozsi István (Sarkadkeresztúri SE), Elek Tamás (Füzesgyarmati SK II.), Farkas Ferenc (Vésztői SE), Fazekas József (Vésztői SE), Pap Zsolt (Vésztői SE), Molnár József Gábor (abbahagyta), Szőke Imre (abbahagyta).

OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Érkezett: Dobozi Béla (Vésztői SE), Bessenyei László (Vésztői SE), Beke Sándor Ferenc (Szegedi VSE).
Távozott: Simon Róbert (Szarvasi FC), Deli Lajos Patrik (Szarvasi FC), Kukovecz Dániel (Nagyszénás SE), Takács Márk Csaba (Nagyszénás SE), Barna Márton (Rákospalotai EAC), Lévai Balázs (Csorvási SK), Marunák Levente (Hódmezővásárhelyi FC), Kolozsvári János (Székkutas TC), Bónus Ádám (SZEOL SC).

SARKADI KLE
Érkezett: Pap Ádám Ferenc (Gyulai TFC U19), Fazekas József Richárd (Okány KSK), Pálfalvi Zoltán (újrakezdte).
Távozott: Jenei Gábor (külföldi munkavállalás), Borsi Péter Pál (visszavonult), Takács László (visszavonult), Babcsák Balázs (abbahagyta), Repa Mihály (Méhkeréki SE), Szalazsán Róbert (Sarkadkeresztúri SE), Szabó Milán (Sarkadkeresztúri SE).

SZABADKÍGYÓSI SZSC
Érkezett: Kun Tamás (Újkígyós FC), Gazsó József (Újkígyós FC), Danczik Pál (Újkígyós FC).
Távozott: Marczy Tamás (Békéscsabai MÁV SE), Schriffert Bence (abbahagyta), Farkas Zsolt (Kétegyházi SE).

SZARVASI FC
Érkezett: Bány I. Bence (1.FC Taubertal 1922 – GER), Viczián Ferenc (Kunszentmártoni TE), Törköly Tamás (Sándorfalva SK), Simon Róbert (Orosházi MTK-ULE 1913), Deli Lajos Patrik (Orosházi MTK-ULE 1913), Mojzsis Martin (Békéscsaba UFC).
Távozott: Krnács Richárd (Békéscsaba 1912 Előre II.), Farkas János (Békéscsaba 1912 Előre II.), Viszkok Dániel (Csabacsűdi GYLSE), Balogh Gusztáv (Füzesgyarmati SK), Medvegy Ákos (Tiszaföldvári VSE), Süli András (Jamina SE), Sindel Roland (Hódmezővásárhelyi FC).

SZEGHALMI FC
Érkezett: Darányi Dávid (Jamina SE), Takács János Dávid (Székkutas TC), Vad Zoltán (Sárréti Gyöngyhalász GYSE), Farkas Balázs Ákos (Sárréti Gyöngyhalász GYSE),
Távozott: Veres Zsolt (Felsőpakonyi KSE), Sztojka Ádám (Okány KSK), Komlósi Miklós (Okány KSK), Bondár Attila (Gyulai TFC), Takács Máté (külföldi munkavállalás).

TÓTKOMLÓSI TC
Érkezett: Bordás Sándor Rafael (Nagyszénás SE), Zádori Ernő (Békéssámsoni SK), Bogár Patrik (újrakezdte), Kocsis Balázs (Békéscsaba UFC).
Távozott: Füredi Viktor (abbahagyta), Somogyvári Tibor (abbahagyta), Krcsméri Milán (abbahagyta), Balázs János Máté (abbahagyta).

VÉSZTŐI SE
Érkezett: Farkas Ferenc (Okány KSK), Fazekas József (Okány KSK), Pap Zsolt (Okány KSK),
Távozott:
Novák Lajos Roland (Füzesgyarmati SK II.), Konyecsni Zoltán (Méhkeréki SE), Kádár László (Méhkeréki SE), Fülöp Tamás (Méhkeréki SE), Bessenyei László (Orosházi MTK-ULE 1913), Dobozi Béla (Orosházi MTK-ULE 1913),


MEGYE II. OSZTÁLY, B CSOPORT

BATTONYAI TK
Érkezett: Farkas László (Pusztaföldvári SZSE), Adler Viktor (Végegyházi SE), Zámbori Tamás (újrakezdte), Simon Barnabás (újrakezdte).
Távozott: Varga Krisztián (Lőkösháza KSK), Kőszegi Antal (abbahagyta), Liszkai Henrik (abbahagyta), Erdei Imre (abbahagyta).

BÉKÉSI FC
Érkezett:–.
Távozott: Marosi Szebasztián (abbahagyta), Lakatos Gyula (abbahagyta), Zsanda Martin Csaba (abbahagyta), Rácz Gyula (abbahagyta).

CSORVÁSI SK
Érkezett: Machó Attila Pál (Köröstarcsai KSK), Salka Róbert (abbahagyta), Lévai Balázs (Orosházi MTK-ULE 1913), Varga Áron (Telekgerendási LSC).
Távozott: Kaszai Norbert (visszavonult), Babinyecz Viktor (visszavonult), Köteles Ádám (abbahagyta).

ELEKI USE
Érkezett: Nagy László József (Kehidakustyány SE).
Távozott: Veder Márk (Kétegyházi SE), Nedreu Péter (abbahagyta), Mikulás Martin (abbahagyta), Gémes Zsolt (abbahagyta), Rácz Dániel (abbahagyta), Szentgáli Zoltán (abbahagyta), Lázok Tamás (abbahagyta).

GÁDOROSI LSE
Érkezett: Pecznyik Lajos Gábor (OMTK-Rákóczi), Fejes Ferenc (OMTK-Rákóczi), Tóth Krisztián (OMTK-Rákóczi), Tóbiás Nándor (Csanytelek SC), Birkás Ferenc (újrakezdte).
Távozott:Györgyi Zoltán (Mezőkovácsházi TE), Nagy Dávid (OMTK-Rákóczi), Lipcsei Líviusz (OMTK-Rákóczi), Ordó Sándor (Pusztaföldvári SZSE), Jónás Dávid (Pusztaföldvári SZSEJónás Csaba (Pusztaföldvári SZSE), Péter József (Szentesi Kinizsi SZITE), Horváth Sándor (Csanádapácai EFC), Kránitz Attila (Csanádapácai EFC), Pásztor Dávid (Nagyszénás SE), Szokolai Zsolt Tamás (külföldi munkavállalás).

KARDOS KSK
Érkezett:Vaskor Csaba (újrakezdte), Rafaj Bence Zsolt (újrakezdte), Erdei Benjamin (újrakezdte), Kaszás Krisztián (újrakezdte), Kopcsjak Tamás (Békésszentandrási HMSE U19), Galát Marin (Békésszentandrási HMSE U19), Pusztai Gábor (Csabacsűdi GYLSE U19), Kardos László (újrakezdte), Bracsok Szabolcs (újrakezdte), Gombár Erik (Kardos KSK).
Távozott: Dananaj Pál (Kamuti SK), Menárik István Krisztián (Kondorosi TE), Jurák György (Kondorosi TE), Bákai Benjámin (Kondorosi TE), Galát Ákos (abbahagyta), Jurák Szabolcs (Csabacsűdi GYLSE U19).

KASZAPER FC
Érkezett:Mező Sándor (Magyarbánhegyesi FC), Simon Boldizsár (újrakezdte), Gyüre Ervin (újrakezdte), Péli Máté (újrakezdte).
Távozott: Györgyi Tamás (OMTK-Rákóczi), Béres Árpád (abbahagyta), Nagy Róbert (abbahagyta).

KEVERMES SE
Érkezett: Botás Attila (edző), Kócs László (Lőkösháza KSK), Csicsely Ferenc (Békéscsaba UFC), Vasadi Sándor (újrakezdte),
Távozott: Lantos Zoltán (edző), Kozma Benjámin (Kétegyházi SE), Ottlakán József (Lőkösháza KSK), Pécsi Viktor (abbahagyta).

KÖRÖSTARCSAI KSK
Érkezett: Szentpéteri Máté (Körösladány MSK U19), Bozsányi Károly Róbert (Körösladány MSK U19), Mészáros Sándor (Dunakömlődi SE), Maglóczki Pál János (Végegyházi SE), Fülöp János (újrakezdte), Tóth Gergő (újrakezdte), Nyeste Márkó (újrakezdte), Tóth Norbert (újrakezdte).
Távozott: Tusjak Csaba (Kondorosi TE), Andrejsi Mihály (abbahagyta), Burai Balázs Sándor (abbahagyta), Kántor Máté (Körösladány MSK), Kántor László (Körösladány MSK), Kajó Attila (Körösladány MSK), Keresztesi Krisztián (Körösladány MSK), Pályi István (Körösladány MSK), Machó Attila Pál (Csorvási SK), Petneházi Sándor (visszavonult).

LŐKÖSHÁZA KSK
Érkezett: Nemczov Róbert (edző), Nemczov Márk (Magyarbánhegyesi FC), Boldog Róbert Béla (Magyarbánhegyesi FC), Fülöp Béla (Magyarbánhegyesi FC), Puporka Elemér (Kunágotai TE), Lólé Kálmán (Kunágotai TE), Varga Krisztián (Battonyai TK), Ottlakán József (Kevermes SE), Kovács Pál (új igazolás), Mezei Richárd (újrakezdte), Laduver Tamás (Csanádapácai EFC).
Távozott: Kovács Zsolt (Kunágotai TE), Kócs László (Kevermes SE), Palacsik Tivadar (Medgyesegyháza SE), Benyó Roland (Mezőmegyer SE), Oláh Thomas (Mezőmegyer SE), Vozár Róbert Attila (Mezőmegyer SE), Baráth Imre (abbahagyta), Zvolenszki Dávid (abbahagyta), Kisházi Rajmund József (abbahagyta).

MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEPI SE
Érkezett: Horváth Gergő (Újkígyós FC), Horváth Bence (Újkígyós FC), Dunai Zoltán (Újkígyós FC), Sódar Gábor (Újkígyós FC), Rakonczai Mihály Zsolt (Csanádapácai EFC), Hrobár Róbert (Csanádapácai EFC), Bozsó Gábor (Csanádapácai EFC), Fodor Zsombor (Békéscsaba 1912 Előre II.), Ivicsevics Benjámin (újrakezdte), Zsibrita Tamás (Kamuti SK), Tóth Dávid (újrakezdte), Ács Bence (új igazolás).
Távozott: Zsadány András (abbahagyta), Hajdú György (abbahagyta), Lengyel Dávid (Sárréti Gyöngyhalász U19), Friderikusz Balázs (Sárréti Gyöngyhalász U19), Balázs Attila (Sárréti Gyöngyhalász U19).

MÉHKERÉKI SE
Érkezett: Kovács Sándor (újrakezdte), Konyecsni Zoltán (Vésztői SE), Kádár László (Vésztői SE), Fülöp Tamás (Vésztői SE), Szabó Dániel (Csabai AK), Repa Mihály (Sarkadi KLE), Kovács Zsolt Krisztián (Magyarbánhegyesi FC), Cseke Tamás (Kétegyházi SE).
Távozott: Szabó Attila (Dobozi SE), Szabó László (Dobozi SE), Mészáros Zoltán (Dobozi SE), ifj. Ruzsa Richárd (abbahagyta), Baliga Krisztofer (abbahagyta), Rácz Gyula (abbahagyta), Fazekas Róbert (abbahagyta), Csongrádi Csaba (Zsadányi KSE), ifj. Kocsis Zoltán (Sarkadkeresztúri SE), Zsoldos Zoltán (Sarkadkeresztúri SE), Gyenge László (Csabai AK).

MEZŐMEGYER SE
Érkezett: Balog Krisztián (Újkígyós FC), Kovács Péter (Újkígyós FC), Borbély Zoltán (Újkígyós FC), Séllei Ádám (Újkígyós FC), Benyó Roland (Lőkösháza KSK), Oláh Thomas (Lőkösháza KSK), Vozár Róbert (Lőkösháza KSK), Laurinyecz Mihály (Gerlai SE), Balogh Milán (Körösladány MSK), Antal Sándor (újrakezdte), Kerepeczky Zsolt (újrakezdte), Szalkai János Tamás (újrakezdte), Fehérvári János (újrakezdte),
Távozott: –.

OROSHÁZI MTK-RÁKÓCZI
Érkezett: Kormányos Antal (edző), Kecskeméti Sándor (Nagyszénás SE), Nagy Dávid (Gádorosi LSE), Lipcsei Líviusz (Gádorosi LSE), Györgyi Tamás (Kaszaper FC), Kránitz Krisztián (újrakezdte), Iványi Mihály (újrakezdte), Krivik Gergely (újrakezdte), Zalai Tibor (újrakezdte), Bódi László (újrakezdte).
Távozott: Pecznyik Lajos (Gádorosi LSE), Tóth Krisztián (Gádorosi LSE), Fejes Ferenc (Gádorosi LSE), Pardi László (visszavonult), Kolozsvári Csaba (abbahagyta), Szemenyei Valentin (Székkutas TC), Tóth II. László (Pusztaföldvári SZSE), Kasza Tibor (Fábiánsebestyén KSE), Jónás József (Nagybánhegyesi TC).

ÚJKÍGYÓS FC
Érkezett: Maczák Ádám (Gerlai SE), Menyhárt Ferenc Péter (Csabai AK), Werner Róbert (Csabai AK), Prókai Gergő (Gucci Gang), Solymoskövi Zsolt (újrakezdte), Szabó Ádám (újrakezdte), Szabó Miklós Krisztián (újrakezdte), Zatykó Imre (újrakezdte), Ancsin Ákos (újrakezdte), Szabó Roland (újrakezdte).
Távozott: Balog Krisztián (Mezőmegyer SE), Kovács Péter (Mezőmegyer SE), Borbély Zoltán (Mezőmegyer SE), Séllei Ádám (Mezőmegyer SE), Kun Tamás (Szabadkígyósi SZSC), Danczik Pál (Szabadkígyósi SZSC), Gazsó József (Szabadkígyósi SZSC), Horváth Bence (Medgyesbodzás SE), Dunai Zoltán (Medgyesbodzás SE), Sódar Gábor (Medgyesbodzás SE), Horváth Gergő (Medgyesbodzás SE), Kocziha Balázs (abbahagyta), Horváth Zoltán (visszavonult).

VÉGEGYHÁZI SE
Érkezett: Kopócs Kornél (Mezőkovácsházi TE), Kopócs Krisztián (Mezőkovácsházi TE U19), Hegedűs Krisztián Zoltán (Magyarbánhegyesi FC), Matuz Patrik (Magyarbánhegyesi FC), Matúz Lajos (Magyarbánhegyesi FC), Markovics Bence (Magyarbánhegyesi FC), Kormányos Károly (Magyarbánhegyesi FC), Kormányos Kristóf (Magyarbánhegyesi FC), Marik Zoltán (újrakezdte).
Távozott: Földi Szabolcs (visszavonult), Lajos Lóránt dr. (visszavonult), Sári Norbert (abbahagyta), Sipos Zoltán (abbahagyta), Husvéth Zsolt (abbahagyta), Czút Zoltán Márton (abbahagyta), Adler Viktor (Battonyai TK), Maglóczki Pál János (Köröstarcsai KSK).


MEGYE III. OSZTÁLY

BÉKÉSSÁMSONI SK
Érkezett: Farkas László (újrakezdte), Tóth Arnold Csaba (újrakezdte), Martonosi Zsolt (újrakezdte), Böde Kornél Ernő (újrakezdte), Német Roland (újrakezdte).
Távozott: Zádori Ernő (Tótkomlósi TC).
BUCSA SE
Érkezett: Opóczki Zoltán (újrakezdte), Lép Attila (újrakezdte), Kapitány Márkó (újrakezdte), Teilinger Dániel (új igazolás).
Távozott: Tasi Krisztián (abbahagyta), Hegyesi Máté (abbahagyta), Szujó József (abbahagyta), Balogh Máté Róbert (abbahagyta).

CSABAI AK
Érkezett: Gyenge László (Méhkeréki SE), Horváth Mihály (újrakezdte), Nagy Richárd (Mezőkovácsházi TE U19), Lakatos Szebasztián (Sarkadi KLE U19), Nagy Szilveszter (Eleki USE).
Távozott:Burai Dávid (Mezőberényi LE), Menyhárt Ferenc Péter (Újkígyós FC), Szabó Dániel (Méhkeréki SE), Kovács Péter (Mezőmegyer SE II.), Répási Balázs (Békéscsaba 1912 Előre II.),

FÜZESGYARMATI SK II.
Érkezett: Novák Lajos Roland (Vésztői SE), Elek Tamás (Okány KSK), Hercz Roland (Csökmői SE), Mészáros Csaba (újrakezdte), Tóth Károly (újrakezdte), Hercz Armand (újrakezdte), Pálinkás Roland (újrakezdte).
Távozott: Bálint Lajos (abbahagyta), Homoki Tamás (visszavonult), Blága Attila (visszavonult), Vámos László Károly (visszavonult).

GERLA SE
Érkezett: Hajdú Sándor (Mezőmegyer SE), Albert Előd (új igazolás), Pozsár Richárd (új igazolás), Keresztes Tamás (új igazolás).
Távozott: Laurinyecz Mihály (Mezőmegyer SE), Gyebrovszki Dávid Richárd (Mezőmegyer SE), Komódi Péter Tamás (Zsadány KSE), Vasadi Sándor (Kevermes SE), Luczó Ádám, (abbahagyta), Balázs Tamás (abbahagyta), Gyarmati Róbert (abbahagyta).

KAMUTI SK
Érkezett: Dananaj Pál (Kardos KSK), Bencsik Péter (újrakezdte), Csanálosi Ádám (újrakezdte).
Távozott: Novák András (Telekgerendási LSC), Szabó Krisztián (Telekgerendási LSC), Hekfusz Dániel Márk (Telekgerendási LSC), Zsibrita Tamás (Medgyesbodzás SE).

KONDOROSI TE
Érkezett:
aluska Patrik (THSE-Szabadkikötő II.), Tusjak Csaba (Köröstarcsai KSK), Gritta Kornél (Csabacsűdi GYLSE U19), Szigeti Martin József (Csabacsűdi GYLSE U19), Szebegyinszki Bence (Csabacsűdi GYLSE U19), Bákai Attila (Csabacsűdi GYLSE U19), Menárik Norbert (Jamina SE U19), Menárik István (Kardos KSK), Bákai Benjámin (Kardos KSK), Jurák György (Kardos KSK), Tóth Benjamin (Kardos KSK).
Távozott: –.

KÖRÖSLADÁNY MSK II.
Érkezett: Kántor Máté (Köröstarcsai KSK), Kántor László (Köröstarcsai KSK), Keresztesi Krisztián (Köröstarcsai KSK), Kajó Attila (Köröstarcsai KSK), Pályi István (Köröstarcsai KSK), Kozák Ádám (újrakezdte), Fülöp Krisztián (újrakezdte), Agárdi László (újrakezdte), Papp András (újrakezdte).
Távozott: –.

KÖTEGYÁNI FC
Érkezett:
Mezei Jenő (Sarkadi KLE), Fazekas Ferenc (újrakezdte), Szűcs Márk (újrakezdte), Farkas Márkus (újrakezdte), Kiss Sándor (újrakezdte), Csiki Donát (új igazolás).
Távozott: Horváth Ákos (Sarkadkeresztúri SE), Ungor Béla (Sarkadkeresztúri SE), Papp László (Sarkadkeresztúri SE), Tóth Attila (visszavonult), Pataki László (abbahagyta), Kiss Balázs (abbahagyta), Diószegi Imre (abbahagyta), Szőke Richárd (abbahagyta), Sajti Csaba (abbahagyta), Sarkadi Kálmán (abbahagyta), Kovács Zoltán (abbahagyta).

MEDGYESEGYHÁZA SE
Érkezett:
Hojcska Dávid (Magyarbánhegyesi FC), Megyeri János (Magyarbánhegyesi FC), Holecz Nándor (Magyarbánhegyesi FC), Herédi Tamás (Kétegyházi SE), Fodor Róbert (Mezőkovácsházi TE), László Máté (Mezőkovácsházi TE), Palacsik Tivadar (Lőkösháza KSK).
Távozott: –.

MEZŐMEGYER SE II.
Érkezett: Laurinyecz Mihály (újrakezdte), Gyebrovszki Dávid Richárd (Gerlai SE), Antal Sándor (újrakezdte), Kerepeczki Zsolt (újrakezdte), Szalkai János Tamás (újrakezdte), Fehérvári János (újrakezdte), Sipiczki András (Békéscsabai MÁV SE), Szász Zsombor (Csanádapácai EFC), Egeresi Gábor Róbert (Dobozi SE), Kovács Péter (Csabai AK), Pálfi Csaba (új igazolás).
Távozott:–.

NAGYBÁNHEGYESI TC
Érkezett: Milecz Dávid (Pusztaföldvári SZSE), Jónás József (OMTK-Rákóczi), Jónás Dávid (Gádorosi LSE), Vágási Dávid (Magyarbánhegyesi FC), Villim Martin (újrakezdte), Tóth Norbert (újrakezdte), Oravecz Marcell (újrakezdte), Kiss József (újrakezdte).
Távozott: Jónás Dávid (Pusztaföldvári SZSE), Tonka Viktor (abbahagyta), Svarsnig Roland (abbahagyta), Chovan Tamás (abbahagyta).

PUSZTAFÖLDVÁRI SZSE
Érkezett: Ordó Sándor (Gádorosi LSE), Jónás Dávid (Nagybánhegyesi RSE), Rafael István Márk (újrakezdte), Jónás Csaba (újrakezdte), Tóth II. László (OMTK-Rákóczi), Csányi László (újrakezdte), Friedl József (újrakezdte), Szabó Dávid Zoltán (újrakezdte), Oszadszky Bence (új igazolás).Távozott: Tóth Krisztián (abbahagyta), Tompa Attila (abbahagyta), Farkas László (Battonyai TK), Milecz Dávid (Nagybánhegyes TC), Juhász György (visszavonult).

SARKADKERESZTÚRI SE
Érkezett: Rozsi István (Okány KSK), Papp László (Kötegyáni FC), Horváth Ákos (Kötegyáni FC), Ungor Béla (Kötegyáni FC), Szalazsán Róbert (Sarkadi KLE), Szabó Milán (Sarkadi KLE), ifj. Kocsis Zoltán (Méhkeréki SE), Zsoldos Zoltán (Méhkeréki SE).
Távozott: –.

TELEKGERENDÁSI SC
Érkezett: Novák András (Kamuti SK), Szabó Krisztián (Kamuti SK), Hekfusz Dániel Márk (Kamuti SK), Bohus Pál Milán (Jamina SE U19), Baranya Erik (Szabadkígyósi SZSC), Somosi Attila (Szabadkígyósi SZSC), Tímár Bence Tibor (újrakezdte).
Távozott: Kovács Márk (Jamina SE), Varga Áron (Csorvási SK), Csontos Zoltán Márk (Újkígyós FC), Knyihár Zoltán (abbahagyta), Knyihár János (abbahagyta), Rolán Miklós (abbahagyta), Mekis Balázs (abbahagyta), Malkocs Attila Martin (abbahagyta), Vatrán István (külföldi munkavállalás), Nagy Márk (külföldi munkavállalás).

ZSADÁNYI KSE
Érkezett: Csongrádi Csaba (Méhkerék SE), Hajnal László (Debreceni EAC II.), Komódi Péter Tamás (Gerlai SE), Tóth Norbert (új igazolás).
Távozott: Dán Tamás (abbahagyta), Máté Gábor (abbahagyta), Czudor Kristóf (abbahagyta), Zsigmond Tibor (abbahagyta), Kollár József Norbert (abbahagyta), Kollár Zoltán (abbahagyta), Varga Zoltán (abbahagyta), ifj. Muntyán Sándor (abbahagyta), Holló József Béla (abbahagyta).