Átigazolások 2021

2021. január 15-február 14.

Az amatőr labdarúgásban a téli átigazolási időszak a felnőtt és valamennyi utánpótlás
korosztályban is egységesen 2021. január 15-től egészen 2021. február 14. éjfélig tart. Nem árt tudni, hogy átigazolni csak abban az esetben lehet, ha az átadó sportszervezet hozzájárul a játékos klubváltásához, ugyanakkor amatőr férfi, női valamint futsal 19 év feletti labdarúgó belföldi átigazolásakor, a téli átigazolási időszakban az átadó sportszervezet működési költségtérítést kérhet, melynek maximum összege a Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Szabályzat (NYIÁSZ) 18. oldalán található.


NB II

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Érkezett:
Ilyés Tamás (Körösladány MSK, kölcsönből vissza),
Távozott: Bidzilya Anton (Kaposvári RFC, kölcsönbe), Oláh László Dávid (Credobus Mosonmagyaróvári TE), Váradi Ádám (Hódmezővásárhelyi FC), Nikola Pantovics (?),

NB III

FÜZESGYARMATI SK
Érkezett: Karikás Krisztián Norbert (Debreceni EAC), Pataki Lajos Zalán (SV Übelbach – AUT),
Távozott
: Szabó Richárd (Ceglédi VSE), Anatolis-Alexis Sundas (Hajdúszoboszlói SE), Erdős-Balizs Arnold (?),

KÖRÖSLADÁNY MSK
Érkezett: Czirok József (Clean-Way Gyulai TFC), Németh Ádám (FC Tiszaújváros).
Távozott: Bartik Milán (Gyomaendrődi FC), Ilyés Tamás (Békéscsaba 1912 Előre, kölcsönbe vissza).

MEGYE I. OSZTÁLY

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Érkezett: –.
Távozott: Fehér Zsolt (Tiszafüredi VSE).

BÉKÉSCSABAI JAMINA SE
Érkezett: Rajsli Dániel (Békéscsaba LA U19).
Távozott:–.

BÉKÉSCSABAI MÁV SE
Érkezett: Gurbán Roland (újrakezdte), Szabó Tamás (újrakezdte), Csanálosi Ádám (újrakezdte).
Távozott: Potocska Péter (XII. Kerület Svábhegy FC), Kovács István (Szeghalmi FC).

CSABACSŰDI GYLSE
Érkezett: Csasztvan Lénárd (újrakezdte), Szebegyinszki Robin (újrakezdte), Szappanos Ármin (Szarvasi FC U19).
Távozott: Kiri Bence (Szarvasi FC).

DÉVAVÁNYAI SE
Érkezett: Nagy Zoltán (újrakezdte), Kovács Bence (újrakezdte), Kovács Ferenc (külföldi munkavállalás).
Távozott: Bányai Richárd (abbahagyta), Gubucz Viktor (külföldi munkavállalás), Molnár József (visszavonult).

GYULAI TERMÁL FC
Érkezett: Timák Csaba (Ferencvárosi FC), Jimoh Dániel Adenike (újrakezdte).
Távozott: Czirok József (Körösladány MSK), Zsibrita Gergő (Szegedi VSE).

MEZŐHEGYESI SE
Érkezett: Veres Máté Zoltán (Csanádpalota FC), Kusztra Gábor Krisztián (Végegyházi SE), Belák István (újrakezdte).
Távozott: Lugasi József (Végegyházi SE), Lugasi Martin (Végegyházi SE), Gazsi Balázs (Végegyházi SE), Nagy Tamás (Mezőkovácsházi TE), Szabó Mihály Dávid (Tiszasziget SE), Balázs Máté (abbahagyta).

MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
Érkezett:
Túri Tibor (külföldi munkavállalás), Nagy Tamás (Mezőhegyesi SE), Borbás Róbert (Székkutas TC),
Távozott: Nagy László (Végegyházi SE), Dajcs Ádám (Végegyházi SE), Kopócs Krisztián (Végegyházi SE), Juhász Sándor (Mártély SK).

NAGYSZÉNÁS SE
Érkezett: Liska Tamás János (Nyárlőrinci LSC), Darida Ádám (Hódmezővásárhelyi FC).
Távozott: Blaskó Péter (Végegyházi SE), Balázs Milán (Békésszentandrási HMSE).

OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Érkezett: Marunák Levente (Hódmezővásárhelyi FC).
Távozott: –.

SZARVASI FC
Érkezett: Bozsó László (újrakezdte), Sindel Roland (Hódmezővásárhelyi FC), Kiri Bence (Csabacsűdi GYLSE).
Távozott: Viczián Ferenc (Kunszentmártoni TE), Kriska Norbert (Tiszaföldvári VSE).

SZEGHALMI FC
Érkezett: Mészáros Máté (Okány KSK), Kovács István (Békéscsabai MÁV SE).
Távozott: Baksai Zsolt (Okány KSK), Baksai Zsolt (Okány KSK), Csősz Bence (abbahagyta), Gajda Tamás (abbahagyta), Farkas Balázs Ákos (abbahagyta), Cserna Dániel (külföldi munkavállalás).

MEGYE II/A OSZTÁLY

BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
Érkezett: Balázs Milán (Nagyszénás SE), Bencsik Attila Sándor (újrakezdte), Tari Ferenc (újrakezdte).
Távozott: Seres Viktor (abbahagyta), Nyemcsok Mihály (abbahagyta).

CSANÁDAPÁCAI EFC
Érkezett: Bozsó Gábor (Medgyesbodzás SE), Rakonczai Mihály Zsolt (Medgyesbodzás SE).
Távozott: 
Csicsely Dávid (abbahagyta).

DOBOZI SE
Érkezett: Sinkovicz Gábor (Kétegyházi SE), Kacsala Norbert (Öttömös SE), Szabó Roland (Békéscsaba UFC), Tóth Dávid (újrakezdte), Csatári Mihály (újrakezdte), Váczi Sándor (újrakezdte), Huszár Krisztián (újrakezdte).
Távozott: Pojendán Csaba (Méhkeréki SE), Rácz György (Okány KSK), Váczi János (abbahagyta).

GYOMAENDRŐDI FC
Érkezett: Barna Viktor (Békéscsaba LA U19), Bartik Milán (Körösladány MSK),
Távozott: Farkasinszki László (Mezőtúri AFC),

KÉTEGYHÁZI SE
Érkezett: Urbán Zoltán (újrakezdte), Jova Balázs (újrakezdte), Radnóti Dániel (újrakezdte).
Távozott: 
Antal Axel (abbahagyta), Szakál Márk Philip (abbahagyta), Kis Adrián (abbahagyta), Buzás Benedek (abbahagyta), Csobán Roland (abbahagyta), Kocziha Máté (abbahagyta), Kovács Erik (abbahagyta), Karnyánczki Róbert (abbahagyta), Sinkovicz Gábor (Dobozi SE).

KUNÁGOTAI TE
Érkezett: Farkas Máté (külföldi munkavállalás), Kiss Csaba (újrakezdte).
Távozott: Hajdú Norbert (Körösladány MSK II.), Kovács Zsolt (abbahagyta), Korpa János (abbahagyta).

MEZŐBERÉNYI LE
Érkezett: Burai Zsolt (külföldi munkavállalás).
Távozott: –.

OKÁNY KSK
Érkezett: Kardos Imre Tamás (újrakezdte), Susánszki Máté (újrakezdte), Tövisháti Máté János (újrakezdte), Baksai Zsolt (Szeghalmi FC), Tóth Imre Ferenc (Mezősas SE), Rácz György Márk (Dobozi SE), Nagy Róbert Richárd (újrakezdte).
Távozott: Mészáros Máté (Szeghalmi FC), Márta Péter (abbahagyta), Sándor Csaba (abbahagyta), Gonda Lajos Márk (abbahagyta), Gurmai Dániel (abbahagyta).

SARKADI KLE
Érkezett: Képíró Richárd Károly (Szabadkígyósi SZSC), Kovács István (újrakezdte), Rácz Zsolt (Méhkeréki SE), Kajári Attila (külföldi munkavállalás), Mezei Jenő (Kötegyáni FC).
Távozott: Franciskovic Denis (Sándorfalva SK), Nagy Ede (abbahagyta), Patkás Dániel (Méhkeréki SE), Jánki István (Kötegyáni FC).

SZABADKÍGYÓSI SZSC
Érkezett: Dolezsán Dávid Lajos (TFSE), Török Attila (újrakezdte), Lászk Péter (újrakezdte), Tóth Zoltán (újrakezdte).
Távozott: Képíró Richárd Károly (Sarkadi KLE), Csiernyik Mihály (Telekgerendási LSC), Sebestyén Dániel (Telekgerendási LSC), Török Szabolcs (abbahagyta), Danczik Pál (Mezőmegyer SE).

TÓTKOMLÓSI TC
Érkezett: Koleszár János (újrakezdte), Szabó Sándor Patrik (újrakezdte),
Távozott: Bogár Patrik (Pusztaföldvári SZSE), Keszeli Rajmund (abbahagyta), Benyó Péter (abbahagyta), Poljak Attila (abbahagyta), Durkó Tamás (abbahagyta), Takács Norbert (abbahagyta).


MEGYE II/B OSZTÁLY

BATTONYAI TK
Érkezett: –.
Távozott: Ökrös Alex Bence (abbahagyta).

BÉKÉSI FC
Érkezett: Mohácsi Krisztián (Vésztői SE), Szabó Sándor (Vésztői SE), Benedek Mihály (újrakezdte), Király Mihály (Gerlai SE),
Távozott: –.

CSORVÁSI SK
Érkezett: Király Nándor (újrakezdte), Ruszin Bence (újrakezdte).
Távozott: –.

ELEK USE
Érkezett: Trippon Tamás Dávid (újrakezdte), Puporka Elemér (Lőkösháza KSK), Varró Imre (Mezőmegyer SE), Szentgáli Zoltán (újrakezdte), Mikulás Martin (újrakezdte).
Távozott: Rostás Benjámin (külföldi munkavállalás), Tulkán Márk (abbahagyta).

GÁDOROSI LSE
Érkezett: Liziczai Kristóf (Kaszaper FC), Dudás Patrik (OMTK-Rákóczi), Szepesi Sándor (újrakezdte), Kukucska René (új igazolás), Földesi Dávid (újrakezdte).
Távozott: Pecznyik Lajos Gábor (Kaszaper FC), Molnár Gergő (abbahagyta), Farkas Zsolt (abbahagyta).

KARDOS KSK
Érkezett:Kurucz János (újrakezdte).
Távozott: Csikai Dénes (Kunszentmártoni TE), Erős Dávid (Kunszentmártoni TE), Gilik Attila (Kamuti SK), Dezső Dávid (abbahagyta), Szedlják János (abbahagyta), Szedlják Gábor György (abbahagyta).

KASZAPER FC
Érkezett: Pecznyik Lajos Gábor (Gádorosi LSE).
Távozott: Liziczai Kristóf (Gádoros LSE), Benyoda Mihály (abbahagyta).

KEVERMES SE
Érkezett: Andrési Andor (Végegyházi SE), Józsa Pál (Végegyházi SE), Harczman Gábor (újrakezdte), Hoós József (újrakezdte).
Távozott: Lakatos Erhard (Lőkösháza KSK), Takács Balázs (Lőkösháza KSK).

KÖRÖSTARCSAI KSK
Érkezett: Petneházi Sándor (újrakezdte).
Távozott: Farkas Mihály (abbahagyta), Maglóczki Pál János (abbahagyta).

LŐKÖSHÁZA KSK
Érkezett: akatos Erhard (Kevermes SE), Takács Balázs (Kevermes SE), Czernó Martin Róbert (Békéscsaba UFC), Kovács Gábor (újrakezdte), Fekete Krisztián (újrakezdte), Almási Máté (újrakezdte), Csillag Árpád (új igazolás).
Távozott: Puporka Elemér (Elek USE), Fekete Csaba (Elek USE), Horváth Stefán (Kisiratos, ROM), Varga Tiberiu (Kisiratos, ROM), Szőke Fábián (Kisiratos, ROM), Balázs György László (külföldi munkavállalás), Boldog Róbert Béla (abbahagyta).

MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEP SE
Érkezett: Koszecz Máté (újrakezdte).
Távozott: Bozsó Gábor (Csanádapácai EFC), Rakonczai Mihály Zsolt (Csanádapácai EFC), Gerda Tibor (Csorvási SK), Tassi Lajos (Medgyesegyháza SE), Deák József (Medgyesegyháza SE), Horváth Gergő (abbahagyta).

MÉHKERÉKI SE
Érkezett: Patkás Dániel (Sarkadi KLE), Pojendán Csaba (Dobozi SE).
Távozott: Patka János (Sarkadkeresztúri SE), Fekete Dániel (Sarkadkeresztúri SE), Rácz Zsolt (Sarkadi KLE), Nagy Zoltán (abbahagyta).

MEZŐMEGYER SE
Érkezett: Vozár Dávid (újrakezdte), Danczik Pál (Szabadkígyósi SZSC), Gyucha Bálint (Békéscsaba LA U19).
Távozott: Varró Imre (Elek USE).

OROSHÁZI MTK-RÁKÓCZI
Érkezett: Kovács Ferenc (Nagymágocs SE), Tompa Attila (újrakezdte), Surányi Erik (újrakezdte).
Távozott: Kránitz Krisztián (külföldi munkavállalás), Lipcsei Líviusz (abbahagyta).

ÚJKÍGYÓS FC
Érkezett: Varga Péter (Gerlai SE), Moldovány Miklós (újrakezdte), Benkó László (Szabadkígyósi SZSC U19).
Távozott: –.

VÉGEGYHÁZI SE
Érkezett: Lugasi József (Mezőhegyesi SE), Lugasi Martin (Mezőhegyesi SE), Gazsi Balázs (Mezőhegyesi SE),  Mátó Attila (Medgyesegyháza SE), Blaskó Péter (Nagyszénás SE), Nagy László (Mezőkovácsházi TE), Dajcs Ádám (Mezőkovácsházi TE), Blaskó Péter (Nagyszénás SE).
Távozott: Kopócs Krisztián (Mezőkovácsházi TE), Andrési Andor (Kevermes SE), Józsa Pál (Kevermes SE), Czút Zoltán Márton (külföldi munkavállalás), Kusztra Gábor Krisztián (Mezőhegyesi SE), Németh Szabolcs (abbahagyta), Marik Zoltán (abbahagyta).


MEGYE III. OSZTÁLY

BÉKÉSSÁMSONI SK
Érkezett: Baliga Imre (újrakezdte), Rácz Kristóf (újrakezdte), Vörös Brendon (újrakezdte).
Távozott: Német Roland (abbahagyta).

BUCSA SE
Érkezett: Tóth Csaba (újrakezdte), Törzsök János (új igazolás), Jász Zoltán (külföldi munkavállalás).
Távozott: Márki Henrik (abbahagyta), Fábián Sándor (abbahagyta), Szebeni Róbert (abbahagyta).

CSABAI AK
Érkezett:
Távozott:

FÜZESGYARMATI SK II.
Érkezett: Kovács Attila (újrakezdte), Vámos László Károly (újrakezdte).
Távozott: Láda Márk (abbahagyta), Barta Bence (abbahagyta).

GERLA SE
Érkezett: Sebestyén Dániel (Szabadkígyósi SZSC), Balogh János (Telekgerendási LSC), Laurinyecz Mihály (Mezőmegyer SE II.), Egeresi Norbert (Kamuti SK), Farkas Máté (újrakezdte), Józsa Richárd (újrakezdte), Fegó Richárd (újrakezdte), Gyenge László (újrakezdte).
Távozott: Varga Péter (Újkígyós FC), Király Mihály (Békési FC).

KAMUTI SK
Érkezett: Gilik Attila (Kardos KSK), Gémes Zsolt (újrakezdte), Liszkai Bence (Mezőmegyer SE), Liszkai Gábor (Mezőmegyer SE U19).
Távozott: Egeresi Norbert (Gerlai SE).

KONDOROSI TE
Érkezett:
–.
Távozott: –.

KÖRÖSLADÁNY MSK II.
Érkezett: Hajdú Norbert (Kunágotai TE), Almási Miklós (Hódmezővásárhelyi FC II.).
Távozott: Tasi Richárd (külföldi munkavállalás), Mészáros Dezső Pál (abbahagyta), Kántor László (abbahagyta).

KÖTEGYÁNI FC
Érkezett:
Tóth Attila (újrakezdő), Oláh Gergő Máté (újrakezdte), Tóth Attila (újrakezdte), Szabó Zsolt (újrakezdte), Takács László (újrakezdte), Jánki István (Sarkadi KLE).
Távozott: Mezei Jenő (Sarkadi KLE), Csíkos Mihály (abbahagyta).

MEDGYESEGYHÁZA SE
Érkezett:
Kómár Dávid (Kecskési SE), Liszkai Henrik (újrakezdte), Tassi Lajos (Medgyesbodzás-Gábortelep SE), Zsadány András, (Medgyesbodzás-Gábortelep SE), Deák József (Medgyesbodzás-Gábortelep SE).
Távozott: Mátó Attila (Végegyházi SE), , Kalocsai Dávid (abbahagyta).

MEZŐMEGYER SE II.
Érkezett: –.
Távozott: Laurinyecz Mihály (Gerlai SE), Borbély Zoltán (abbahagyta), Ökrös Marcell (abbahagyta).

NAGYBÁNHEGYESI TC
Érkezett: Bereczki Ákos (újrakezdte).
Távozott: Zdolik Mihály (abbahagyta).

PUSZTAFÖLDVÁRI SZSE
Érkezett: Bogár Patrik (Tótkomlósi TC), Demeter Milán Csaba (újrakezdte), Mórocz Zsolt (újrakezdte), Baukó Tibor (újrakezdte).
Távozott: Tompa Attila (OMTK-Rákóczi), Jónás Dávid (Elektromol Spari FC), Rafael Gusztáv József (abbahagyta).

SARKADKERESZTÚRI SE
Érkezett: Patka János (Méhkeréki SE), Fekete Dániel (Méhkeréki SE).
Távozott: Szarka Levente Dávid (abbahagyta), Szarka Dániel (abbahagyta), Márta Gábor (abbahagyta).

TELEKGERENDÁSI SC
Érkezett: Csiernyik Mihály (Szabadkígyósi SZSC).
Távozott: 

Balogh János (Gerlai SE).
ZSADÁNYI KSE
Érkezett: Tölcsér György (Dobozi SE U19), Száva Milán (új igazolás).
Távozott: Jónás Tamás (abbahagyta).