Átigazolások 2024

2024. január 15-február 14.

Az amatőr labdarúgásban a téli átigazolási időszak a felnőtt és valamennyi utánpótlás
korosztályban is egységesen 2024. január 15-től 2024. február 14-én éjfélig tart. Nem árt tudni, hogy átigazolni csak abban az esetben lehet, ha az átadó sportszervezet hozzájárul a játékos klubváltásához, ugyanakkor amatőr férfi, női valamint futsal 19 év feletti labdarúgó belföldi átigazolásakor, a téli átigazolási időszakban az átadó sportszervezet működési költségtérítést kérhet, melynek maximum összegét a Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Szabályzat (NYIÁSZ) tartalmazza.

NB III

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Érkezett: Pusztai András (Körösladány MSK), Tóth Máté (Szombathelyi Haladás), Hulicsár Máté (Monor SE), Óvári Balázs (ETO FC Győr),
Távozott: Geiger Norbert Attila (Körösladány MSK), Rédling Kevin (Dunaújváros FC), Babinyecz Balázs (Gyulai Termál FC), Váradi Ádám (FC Putnok?), Máris Dominik (FC Putnok?), Czinanó Antal Áron (Békéscsaba 1912 Előre II.), Futó Zsombor (Békéscsaba 1912 Előre II.),

FÜZESGYARMATI SK
Érkezett: Jónyer Kristóf (Eger SE), Schmidt Ákos (Eger SE), Szabó Martin Dániel (Budaörs SC), Dlehány Bence (Mezőkeresztes VSE),
Távozott: Marozsán Dominik (Nyírbéltek KSE), Bartók István Dániel (külföldi munkavállalás), Bella Stanislav (külföldi munkavállalás), Csaplár Bence György (Békési FC), Kiss Péter (Miskolci VSC), Mezei Balázs (?), Virág Tamás (?), Kabály Márk (?),

KÖRÖSLADÁNY MSK
Érkezett: Geiger Norbert Attila (Békéscsaba 1912 Előre FC),
Távozott: Jakab Gábor (Szarvasi FC), Pusztai András (Békéscsaba 1912 Előre FC), Kisari Tibor (Kisújszállás SE), Jánovszki László (Szeghalmi FC),

VÁRMEGYEI I. OSZTÁLY

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Érkezett: Dávid Kende (Debreceni VSC U17), Lauri Giuseppe Junior (MTK Budapest II.), Czinanó Antal Áron (Békéscsaba 1912 Előre), Futó Zsombor (Békéscsaba 1912 Előre), Bakos Zsombor Gábor (Tiszafüredi VSE),
Távozott: Tóth Bence (Majosi SE), Cservenák Csaba (Mosonmagyaróvári TE II.), Marik Soma (Szarvasi FC), Csák Albert (abbahagyta), Borbély Bence Boldizsár (Makó KC), Miholka Róbert (Békéscsaba UFC), Biró Bence János (külföldi munkavállalás),

BÉKÉSCSABAI JAMINA SE
Érkezett: Budás Gergő (Mezőkovácsházi TE), Bereczki Zsolt (Mezőkovácsházi TE), Osztódi Martin (Berényi Gyermek FC),
Távozott: Zelenyánszki Márk András (Békéscsabai MÁV SE), Fülöp Tamás (?),

GYOMAENDRŐDI FC
Érkezett: Moleri Roberto Dominik (Kunszentmártoni TE),
Távozott: Rohony Márk Gábor (Csabacsűdi GYLSE),

GYULAI TERMÁL FC
Érkezett: Babinyecz Balázs (Békéscsaba 1912 Előre FC), Radics Dávid (Szeghalmi FC),
Távozott:

MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEP SE
Érkezett:
Távozott: Kurta Lajos (Elek USE), Oláh Zalán (Szeghalmi FC), Oláh Ambrus (Szeghalmi FC),

MEZŐHEGYESI SE
Érkezett:
Távozott:

NAGYSZÉNÁS SE
Érkezett:
Távozott: Dócza Gábor (Végegyházi SE),

OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Érkezett: Deli Lajos Patrik (Szarvasi FC), Juhász Jónás (Hódmezővásárhelyi FC), Ondrejó Tamás (Hódmezővásárhelyi FC),
Távozott: Endrefalvi Erik (Szarvasi FC),

SZARVASI FC
Érkezett: Endrefalvi Erik (Orosházi MTK-ULE), Jakab Gábor (Körösladány MSK), Marik Soma (Békéscsaba 1912 Előre II.),
Távozott: Deli Lajos Patrik (Orosházi MTK-ULE),

SZEGHALMI FC
Érkezett: Oláh Zalán (Medgyesbodzás SE), Oláh Ambrus (Medgyesbodzás SE), Jánovszki László (Körösladány MSK),
Távozott: Radics Dávid (Gyulai TFC), Vastagh Zsolt (Békési FC), Komódi Balázs (Mezőmegyer SE),

VÁRMEGYEI II/A OSZTÁLY

BÉKÉSCSABAI MÁV SE
Érkezett: Zelenyánszki Márk András (Jamina SE), Lévai Zoltán (külföldi munkavállalás), Lukács Levente (újrakezdte),
Távozott:

BÉKÉSI FC
Érkezett: Vastagh Zsolt (Szeghalmi FC), Körömi Zoltán (újrakezdte),
Távozott: Foltin Kristóf (Kamuti SK),

BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
Érkezett:
Távozott:

CSABACSŰDI GYLSE
Érkezett: Rohony Márk Gábor (Gyomaendrődi FC),
Távozott:

DÉVAVÁNYAI SE
Érkezett:
Távozott:

DOBOZI SE
Érkezett:
Távozott:

ELEK USE
Érkezett: Kurta Lajos (Medgyesbodzás SE), Nagy Ede (újrakezdte), Puporka Róbert Elemér (Kétegyházi SE),
Távozott: Nagy Richárd (Kétegyházi SE), Lőrinc Dénes (Lőkösháza KSK),

FÜZESGYARMATI SK II.
Érkezett:
Távozott: Etele László (Mezősas SE),

KONDOROSI TE
Érkezett:
Távozott: Tusjak Csaba (Köröstarcsai KSK), Bákai Attila (Köröstarcsai KSK),

MEZŐBERÉNYI LE
Érkezett:
Távozott:

MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
Érkezett: Szokircsák András (Kunágotai TE), Csicsely Krisztián (Kevermes SE),
Távozott: Bereczki Zsolt (Jamina SE), Budás Gergő (Jamina SE), Lakatos Gergő (Kunágotai TE), Sódar Krisztián (Kunágotai TE), Tóth Krisztián (Gádorosi LSE), Móricz Imre (Józsa SE)

MEZŐMEGYER SE
Érkezett: Papp Dávid (külföldi munkavállalás), Szabó Imre (Kamuti SK), Komódi Balázs (Szeghalmi FC),
Távozott: Szilágyi Ádám (Ásotthalmi TE),

OROSHÁZI MTK-RÁKÓCZI
Érkezett:
Távozott:

SZABADKÍGYÓSI SZSC
Érkezett:
Távozott:

VÁRMEGYEI II/B OSZTÁLY

BATTONYAI TK
Érkezett:
Távozott:

CSANÁDAPÁCAI EFC
Érkezett:
Távozott: 

CSORVÁSI SK
Érkezett:
Távozott:

KASZAPER FC
Érkezett:
Távozott:

KÉTEGYHÁZI SE
Érkezett: Nagy Richárd (Elek USE),
Távozott: Puporka Róbert Elemér (Elek USE), Puporka Elemér (Kevermes SE),

KEVERMES SE
Érkezett: Puporka Elemér (Kétegyházi SE),
Távozott: Kukla Dávid (Magyarbánhegyesi FC), Kukla László György (Magyarbánhegyesi FC),

KÖRÖSTARCSAI KSK
Érkezett: Tusjak Csaba (Kondorosi TE), Bákai Attila (Kondorosi TE),
Távozott:

KUNÁGOTAI TE
Érkezett: Lakatos Gergő (Mezőkovácsházi TE), Szeles Gergő (Magyarbánhegyesi FC), Csatlós Zoltán (újrakezdte), Varga Zoltán István (újrakezdte), Sódar Krisztián (Mezőkovácsházi TE), Benyó Balázs Dávid (Végegyházi SE),
Távozott: Laduver Tamás (abbahagyta), Szokircsák András (Mezőkovácsházi TE),

LŐKÖSHÁZA KSK
Érkezett: Lőrinc Dénes (Elek USE),
Távozott:

MAGYARBÁNHEGYESI FC
Érkezett: Racs Patrik (Végegyházi SE), Kukla Dávid (Kevermes SE), Kukla László György (Kevermes SE),
Távozott: Szeles Gergő (Kunágotai TE), Holecz Nándor (Medgyesegyháza SE), Fodor Róbert (Medgyesegyháza SE),

TÓTKOMLÓSI TC
Érkezett: Keszeli Rajmund (újrakezdte),
Távozott: Jámbor Gábor (Végegyházi SE), Baliga Dániel (Békéssámsoni SK),

ÚJKÍGYÓS FC
Érkezett:
Távozott:

VÁRMEGYEI III. OSZTÁLY, ÉSZAKI CSOPORT

BUCSA SE
Érkezett:
Távozott:

CSÁRDASZÁLLÁSI SZSK
Érkezett:
Távozott:

KÖTEGYÁNI FC
Érkezett:
Távozott:

OKÁNY KSK
Érkezett:
Távozott:

SARKADI KLE
Érkezett:
Távozott:

SARKADKERESZTÚRI SE
Érkezett:
Távozott:

VÉSZTŐI TK
Érkezett:
Távozott:

ZSADÁNYI KSE
Érkezett:
Távozott:

VÁRMEGYEI III. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT

BÉKÉSSÁMSONI SK
Érkezett: Baliga Dániel (Tótkomlósi TC),
Távozott:

GÁDOROSI LSE
Érkezett:
Távozott:

GERLAI SE
Érkezett:
Távozott:

KAMUTI SK
Érkezett: Foltin Kristóf (Békési FC), Ancsin István (újrakezdte),
Távozott: Szabó Imre (Mezőmegyer SE),

KARDOS KSK
Érkezett: Erdei Benjámin (Öcsöd SE), Fehér László (újrakezdte),
Távozott: Menárik Norbert (Kelen SC II.),

MEDGYESEGYHÁZA SE
Érkezett: Holecz Nándor (Magyarbánhegyesi FC), Fodor Róbert (Magyarbánhegyesi FC),
Távozott:

MEZŐMEGYER SE II.
Érkezett:
Távozott:

TELEKGERENDÁSI LSC
Érkezett:
Távozott:

VÉGEGYHÁZI SE
Érkezett: Jámbor Gábor (Tótkomlósi TC), Dócza Gábor (Nagyszénás SE),
Távozott: Racs Patrik (Magyarbánhegyesi FC), Benyó Balázs Dávid (Kunágotai TE),