Menetrend, megye III. osztály

10. forduló. Október 16., szombat, 11.30:
Vésztői TK–Magyarbánhegyesi FC 0–4 (0–2), gól: Kormányos Kristóf 2, ifj. Kintner, Zámbó.
Október 17., vasárnap, 14.30:
Végegyházi SE II–Sarkadkeresztúri SE 0–3 (0–3), gól: Molnár M. 2, Tóth I.
Zsadány KSE–Kötegyáni FC 0–2 (0–0), gól: Mezei 2.
Bucsa SE–Medgyesegyháza SE 8–0 (2–0), gól: Kulik K. 2, Lázók A., Kulik Cs., Kiss A., Tasi T., Lengyel, Lázók S.
Kamuti SK–Pusztaföldvári SZSC 7–2 (4–1), gól: Krizsán 3, Tusjak 2, Mező, Csávás, ill. Brachna, Oszadszky.
Békéssámsoni SK–Csárdaszállási SZSK 2–3 (0–2), gól: Krajcsovics, Baliga I., ill. Mile 2, Bányai.
Telekgerendási LSC–Mezőmegyer SE II 6–3 (4–1), gól: Hekfusz 3, Szabó K. 3, ill. Kőszáli, Erdélyi, Egeresi.
Szabadnapos: Gerlai SE

11. forduló. Október 24., vasárnap, 14.30:
Sarkadkeresztúri SE–Telekgerendási LSC
Mezőmegyer SE II–Békéssámsoni SK
Csárdaszállási SZSK–Vésztői TK
Pusztaföldvári SZSC–Bucsa SE
Medgyesegyháza SE–Zsadány KSE
Kötegyáni FC–Gerlai SE
Magyarbánhegyesi FC–Kamuti SK
Szabadnapos: Végegyházi SE II

12. forduló. Október 30., szombat, 14.30:
Csárdaszállási SZSK–Magyarbánhegyesi FC
Vésztői TK–Mezőmegyer SE II
Végegyházi SE II–Kötegyáni FC
Gerlai SE–Medgyesegyháza SE
Zsadány KSE–Pusztaföldvári SZSC
Bucsa SE–Kamuti SK
Október 31., vasárnap, 14.30:
Békéssámsoni SK–Sarkadkeresztúri SE
Szabadnapos: Telekgerendási LSC

13. forduló. November 7., vasárnap, 13.30: Sarkadkeresztúri SE–Vésztői TK, Mezőmegyer SE II–Csárdaszállási SZSK, Kamuti SK–Zsadány KSE, Medgyesegyháza SE–Végegyházi SE II, Kötegyáni FC–Telekgerendási LSC, Pusztaföldvári SZSC–Gerlai SE, Magyarbánhegyesi FC–Bucsa SE. Szabadnapos: Békéssámsoni SK.
14. forduló. November 13., szombat, 13.30: Mezőmegyer SE II–Magyarbánhegyesi FC (11.00), Csárdaszállási SZSK–Sarkadkeresztúri SE, Végegyházi SE II–Pusztaföldvári SZSC, Gerlai SE–Kamuti SK, Zsadány KSE–Bucsa SE. November 14., vasárnap, 13.30: Békéssámsoni SK–Kötegyáni FC, Telekgerendási LSC–Medgyesegyháza SE. Szabadnapos: Vésztői TK.
15. forduló. November 20., szombat, 13.00: Sarkadkeresztúri SE–Mezőmegyer SE II, Bucsa SE–Gerlai SE, Kamuti SK–Végegyházi SE II, Medgyesegyháza SE–Békéssámsoni SK, Kötegyáni FC–Vésztői TK. November 21., vasárnap, 13.00: Pusztaföldvári SZSC–Telekgerendási LSC, Magyarbánhegyesi FC–Zsadány KSE. Szabadnapos: Csárdaszállási SZSK.

16. forduló. Március 5., szombat, 14.30: Kötegyáni FC–Csárdaszállási SZSK, Medgyesegyháza SE–Vésztői TK, Bucsa SE–Végegyházi SE II, Zsadány KSE–Gerlai SE, Kamuti SK–Telekgerendási LSC. Március 6., vasárnap, 14.30: Magyarbánhegyesi FC–Sarkadkeresztúri SE, Pusztaföldvári SZSC–Békéssámsoni SK. Szabadnapos: Mezőmegyer SE II.
17. forduló. Március 12., szombat, 14.30:  Zsadány KSE–Végegyházi SE II, Csárdaszállási SZSK–Medgyesegyháza SE, Mezőmegyer SE II–Kötegyáni FC, Vésztői TK–Pusztaföldvári SZSC, Gerlai SE–Magyarbánhegyesi FC. Március 13., vasárnap, 14.30: Telekgerendási LSC–Bucsa SE, Békéssámsoni SK–Kamuti SK. Szabadnapos: Sarkadkeresztúri SE.
18. forduló. Március 19., szombat, 15.00: Kötegyáni FC–Sarkadkeresztúri SE, Medgyesegyháza SE–Mezőmegyer SE II, Kamuti SK–Vésztői TK, Gerlai SE–Végegyházi SE II, Bucsa SE–Békéssámsoni SK, Zsadány KSE–Telekgerendási LSC. Március 20., vasárnap, 15.00: Pusztaföldvári SZSC–Csárdaszállási SZSK. Szabadnapos: Magyarbánhegyesi FC.
19. forduló. Március 27., szombat, 16.00: Magyarbánhegyesi FC–Végegyházi SE II, Telekgerendási LSC–Gerlai SE, Békéssámsoni SK–Zsadány KSE, Vésztői TK–Bucsa SE, Csárdaszállási SZSK–Kamuti SK, Sarkadkeresztúri SE–Medgyesegyháza SE, Mezőmegyer SE II–Pusztaföldvári SZSC. Szabadnapos: Kötegyáni FC.
20. forduló. Április 2., szombat, 16.30: Kamuti SK–Mezőmegyer SE II, Bucsa SE–Csárdaszállási SZSK, Zsadány KSE–Vésztői TK, Gerlai SE–Békéssámsoni SK, Végegyházi SE II–Telekgerendási LSC, Kötegyáni FC–Magyarbánhegyesi FC. Április 3., vasárnap, 16.30: Pusztaföldvári SZSC–Sarkadkeresztúri SE. Szabadnapos: Medgyesegyháza SE.
21. forduló. Április 9., szombat, 16.30: Vésztői TK–Gerlai SE, Csárdaszállási SZSK–Zsadány KSE, Mezőmegyer SE II–Bucsa SE, Sarkadkeresztúri SE–Kamuti SK, Kötegyáni FC–Medgyesegyháza SE. Április 10., vasárnap, 16.30: Békéssámsoni SK–Végegyházi SE II, Magyarbánhegyesi FC–Telekgerendási LSC. Szabadnapos: Pusztaföldvári SZSC.
22. forduló. Április 16., szombat, 17.00: Zsadány KSE–Mezőmegyer SE II, Bucsa SE–Sarkadkeresztúri SE, Gerlai SE–Csárdaszállási SZSK, Végegyházi SE II–Vésztői TK, Medgyesegyháza SE–Magyarbánhegyesi FC. Április 17., vasárnap, 17.00: Pusztaföldvári SZSC–Kötegyáni FC, Telekgerendási LSC–Békéssámsoni SK. Szabadnapos: Kamuti SK.
23. forduló. Április 23., szombat, 17.00: Csárdaszállási SZSK–Végegyházi SE II, Mezőmegyer SE II–Gerlai SE, Sarkadkeresztúri SE–Zsadány KSE, Kötegyáni FC–Kamuti SK, Vésztői TK–Telekgerendási LSC, Medgyesegyháza SE–Pusztaföldvári SZSC. Április 24., vasárnap, 17.00: Magyarbánhegyesi FC–Békéssámsoni SK. Szabadnapos: Bucsa SE.
24. forduló. Április 30., szombat, 17.00: Végegyházi SE II–Mezőmegyer SE II, Gerlai SE–Sarkadkeresztúri SE, Kamuti SK–Medgyesegyháza SE, Bucsa SE–Kötegyáni FC. Május 1., vasárnap, 17.00: Telekgerendási LSC–Csárdaszállási SZSK, Békéssámsoni SK–Vésztői TK, Pusztaföldvári SZSC–Magyarbánhegyesi FC. Szabadnapos: Zsadány KSE.
25. forduló. Május 7., szombat, 17.00: Sarkadkeresztúri SE–Végegyházi SE II, Kötegyáni FC–Zsadány KSE, Medgyesegyháza SE–Bucsa SE, Csárdaszállási SZSK–Békéssámsoni SK, Mezőmegyer SE II–Telekgerendási LSC. Május 8., vasárnap, 17.00: Magyarbánhegyesi FC–Vésztői TK, Pusztaföldvári SZSC–Kamuti SK. Szabadnapos: Gerlai SE.
26. forduló. Május 14., szombat, 17.00: Vésztői STK–Csárdaszállási SZSK, Bucsa SE–Pusztaföldvári SZSC, Zsadány KSE–Medgyesegyháza SE, Gerlai SE–Kötegyáni FC, Kamuti SK–Magyarbánhegyesi FC. Május 15., vasárnap, 17.00: Telekgerendási LSC–Sarkadkeresztúri SE, Békéssámsoni SK–Mezőmegyer SE II. Szabadnapos: Végegyházi SE II.
27. forduló. Május 21., szombat, 17.00: Mezőmegyer SE II–Vésztői STK, Kötegyáni FC–Végegyházi SE II, Medgyesegyháza SE–Gerlai SE, Kamuti SK–Bucsa SE, Sarkadkeresztúri SE–Békéssámsoni SK. Május 22., vasárnap, 17.00: Magyarbánhegyesi FC–Csárdaszállási SZSK, Pusztaföldvári SZSC–Zsadány KSE. Szabadnapos: Telekgerendási LSC.
28. forduló. Május 28., szombat, 17.00: Vésztői TK–Sarkadkeresztúri SE, Csárdaszállási SZSK–Mezőmegyer SE II, Zsadány KSE–Kamuti SK, Végegyházi SE II–Medgyesegyháza SE, Gerlai SE–Pusztaföldvári SZSC, Bucsa SE–Magyarbánhegyesi FC. Május 29., vasárnap, 17.00: Telekgerendási LSC–Kötegyáni FC. Szabadnapos: Békéssámsoni SK.
29. forduló. Június 4., szombat, 17.00: Sarkadkeresztúri SE–Csárdaszállási SZSK, Kamuti SK–Gerlai SE, Bucsa SE–Zsadány KSE, Kötegyáni FC–Békéssámsoni SK, Medgyesegyháza SE–Telekgerendási LSC. Június 5., vasárnap, 17.00: Magyarbánhegyesi FC–Mezőmegyer SE II, Pusztaföldvári SZSC–Végegyházi SE II. Szabadnapos: Vésztői TK.
30. forduló. Június 11., szombat, 17.00: Mezőmegyer SE II–Sarkadkeresztúri SE, Gerlai SE–Bucsa SE, Végegyházi SE II–Kamuti SK, Békéssámsoni SK–Medgyesegyháza SE, Vésztői STK–Kötegyáni FC, Telekgerendási LSC–Pusztaföldvári SZSC, Zsadány KSE–Magyarbánhegyesi FC. Szabadnapos: Csárdaszállási SZSK.

1. forduló. Augusztus 14., szombat, 17.00
Sarkadkeresztúri SE–Magyarbánhegyesi FC 2–1 (1–1), gól: Nikula, Molnár M., ill. Kopócs.
Gerlai SE–Zsadány KSE 5–1 (4–1), gól: Gáspár, Zdolik P., Mucsi, Karácsony, Hajdó, ill. Komódi P.
Augusztus 15., vasárnap, 17.00
Végegyházi SE II–Bucsa SE 3–2 (0–2), gól: Józsa 2, Andrési, ill. Kulik Cs., Kiss A.
Békéssámsoni SK–Pusztaföldvári SZSE 2–1 (0–1), gól: Böde, Baliga A., ill. Bogár.
Telekgerendási LSC–Kamuti SK 1–4 (0–1), gól: Fabulya, ill. Knapp, Gilik, Tusjak, Bán.
Elmaradt: Csárdaszállási SZSK–Kötegyáni FC
Elmaradt: Vésztői TK–Medgyesegyháza SE
Szabadnapos: Mezőmegyer SE II.

2. forduló. Augusztus 21., szombat, 17.00
Mezőmegyer SE II–Kötegyáni FC 7–5 (7–0), gól: Zsombori 3, Kőszáli 2, Erdélyi, Moka, ill. Berke, Oláh G., Borsi, Oláh K., Mezei.
Medgyesegyháza SE–Csárdaszállási SZSK 2–2 (1–1), gól: Fodor R., Szabó A., ill. Borbás (öngól), Gábor.
Augusztus 22., vasárnap, 17.00
Bucsa SE–Telekgerendási LSC 10–0 (4–0), gól: Kiss A. 3, Kulik K. 2, Lázók S. 2, Tóth K. 2, Lázók A.
Végegyházi SE II–Zsadány KSE 8–1 (7–0), gól: Harczman 3, Józsa 3, Marik 2, ill. Faragó.
Magyarbánhegyesi FC–Gerlai SE 4–1 (1–0), gól: Kormányos Kristóf 3, Gyenge (öngól), ill. Hévizi.
Elmaradt: Pusztaföldvári SZSE–Vésztői TK
Elmaradt: Kamuti SK–Békéssámsoni SK
Szabadnapos: Sarkadkeresztúri SE

3. forduló. Augusztus 28., szombat, 17.00
Sarkadkeresztúri SE–Kötegyáni FC 2–0 (0–0), gól: Molnár M., Varga T.
Mezőmegyer SE II–Medgyesegyháza SE 5–3 (2–1), gól: Egeresi 2, Zsombori, Kőszáli, Moka, ill. Hojecska, Borbás, Otrok.
Vésztői TK–Kamuti SK 1–4 (1–1), gól: Szőke, ill. Máté 2, Bán, Tusjak.
Augusztus 29., vasárnap, 17.00
Csárdaszállási SZSK–Pusztaföldvári SZSE 2–3 (0–1), gól: Furka, Kovács T., ill. Brachna, Demeter, Bogár.
Békéssámsoni SK–Bucsa SE 0–5 (0–3), gól: Lázók A. 2, Tasi T. 2, Kiss A.
Végegyházi SE II–Gerlai SE 4–2 (3–0), gól: Marik 2, Józsa, Harczman, ill. Gyebnár, Lakatos.
Telekgerendási LSC–Zsadány KSE 11–2 (5–0), gól: Szabó 3, Fabulya 2, Bohus, Dobra, Somosi, Hrabovszki, Brhlik, Hekfusz, ill. Csongrádi, Tóth I.
Szabadnapos: Magyarbánhegyesi FC

4. forduló. Szeptember 4., szombat, 16.30
Gerlai SE–Telekgerendási LSC 3–1 (3–1), gól: Hévizi, Lakatos, Gyebnár, ill. Szabó K.
Zsadány KSE–Békéssámsoni SK 7–0 (2–0), gól: Tóth I. 4, Bakó A., Dienes, Faragó.
Bucsa SE–Vésztői TK 3–2 (2–1), gól: Kiss A., Lázók A., Lázók S., ill. Tóth K., Balázs.
Medgyesegyháza SE–Sarkadkeresztúri SE 1–2 (0–1), gól: Fodor R., ill. Szabó II. M., Puiu.
Szeptember 5., vasárnap, 16.30
Kamuti SK–Csárdaszállási SZSK 6–0 (2–0), gól: Knapp 3, Tusjak, Máté, Bán.
Pusztaföldvári SZSE–Mezőmegyer SE II 2–3 (1–2), gól: Gál, Baukó, ill. Dávid, Egeresi, Kőszáli.
Végegyházi SE II–Magyarbánhegyesi FC 1–12 (1–6), gól: Földi, ill. Kopócs 4, Kintner 3, Matúz P. 2, Bozsár, Racs, Varga P.
Szabadnapos: Kötegyáni FC

5. forduló. Szeptember 11., szombat, 16.30
Mezőmegyer SE II–Kamuti SK 3–2 (0–1), gól: Kőszáli 2, Zsombori, ill. Dananaj P., Liszkai.
Sarkadkeresztúri SE–Pusztaföldvári SZSE 3–1 (1–1), gól: Képíró 3, ill. Tóth L.
Csárdaszállási SZSK–Bucsa SE 0–1 (0–1), gól: Tasi T.
Vésztői SK–Zsadány KSE 4–2 (3–0), gól: Gurmai 2, Fazekas J., Pap Zs., ill. Tóth I., Oláh A.
Szeptember 12., vasárnap, 16.30
Békéssámsoni SK–Gerlai SE 0–3 (0–2), gól: Hévizi, Orodán, Radics.
Telekgerendási LSC–Végegyházi SE II 4–2 (2–0), gól: Szabó K. 3, Marik Z., ill. Marik Z., Hack B.
Magyarbánhegyesi FC–Kötegyáni FC 7–0 (1–0), gól: Kopócs 3, Kormányos Kristóf 2, Racs, Varga P.
Szabadnapos: Medgyesegyháza SE

6. forduló. Szeptember 18., szombat, 16.00
Gerlai SE–Vésztői TK 2–2 (2–1), gól: Orodán 2, ill. Balázs, Tóth K.
Zsadány KSE–Csárdaszállási SZSK 2–8 (1–4), gól: Oláh A., Komódi, ill. Kovács Z. 3, Fekécs 2, Bányai 2, Furka.
Bucsa SE–Mezőmegyer SE II 0–3 (0–2), gól: Kőszáli, Dávid, Erdélyi.
Kamuti SK–Sarkadkeresztúri SE 1–0 (0–0), gól: Knapp.
Medgyesegyháza SE–Kötegyáni FC 3–0 (1–0), gól: Holecz 2, Fodor P.
Szeptember 19., vasárnap, 16.00
Végegyházi SE II–Békéssámsoni SK 3–1 (2–0), gól: Farkas N., Andrési, Józsa, ill. Krajcsovics.
Telekgerendási LSC–Magyarbánhegyesi FC 2–9 (1–3), gól: Hekfusz, Bohus, ill. Kopócs 4, Kormányos Kristóf 2, Matuz P., Hegedűs, Racs.
Szabadnapos: Pusztaföldvári SZSE

7. forduló. Szeptember 25., szombat, 16.00
Mezőmegyer SE II–Zsadány KSE 6–0 (3–0), gól: Zsombori 3, Moka 2, Kőszáli.
Sarkadkeresztúri SE–Bucsa SE 5–3 (2–3), gól: Tóth I., Szalazsán), Szabó Milán, Szabó II Mózes, Molnár M., ill. Dede, Pap S., Tasi T.
Csárdaszállási SZSK–Gerlai SE 2–4 (1–4), gól: Orodán, Sóvári, ill. Bányai 2, Furka 2.
Vésztői SK–Végegyházi SE II 2–1 (1–0), gól: Szőke, Gurmai, ill. Hack D.
Kötegyáni FC–Pusztaföldvári SZSE 2–0 (1–0), gól: Berke, Oláh G.
Szeptember 26., vasárnap, 16.00
Békéssámsoni SK–Telekgerendási LSC 4–2 (3–0), gól: Baliga I., Brhlik (öngól), Harsányi Tibor, Jónás, ill. Szabó K. 2.
Magyarbánhegyesi FC–Medgyesegyháza SE 4–1 (1–0), gól: Matuz P., Kormányos Kristóf, Racs, Kopócs, ill. Holecz.
Szabadnapos: Kamuti SK

8. forduló. Október 2., szombat, 15.00
Gerlai SE–Mezőmegyer SE II 0–2 (0–1), gól: Moka, Dávid.
Zsadány KSE–Sarkadkeresztúri SE 1–2 (0–0), gól: Bakó A., ill. Szalazsán, Szabó II. Mózes.
Kamuti SK–Kötegyáni FC 7–2 (3–1), gól: Knapp, Tusjak, Bán, Fulajtár, Gilik, Krizsán, Dananaj P., ill. Mezei 2.
Október 3., vasárnap, 15.00
Békéssámsoni SK–Magyarbánhegyesi FC 0–6 (0–4), gól: Kormányos Kristóf 2, Kopócs 2, Matuz P., Racs.
Telekgerendási LSC–Vésztői TK 1–1 (1–1), gól: Szabó K. ill. Bohus (öngól).
Végegyházi SE II–Csárdaszállási SZSK 2–0 (0–0), gól: Józsa, Harczman.
Elhalasztva: Pusztaföldvári SZSC–Medgyesegyháza SE
Szabadnapos: Bucsa SE

9. forduló. Október 9., szombat, 15.00
Medgyesegyháza SE–Kamuti SK 2–2 (1–0, gól: Megyeri, Hojcska, ill. Krizsán, Knapp.
Sarkadkeresztúri SE–Gerlai SE 1–1 (0–0), gól: Molnár M., ill. Gyebnár.
Vésztői SK–Békéssámsoni SK 6–0 (3–0), gól: Pap Zs. 4, Tóth K., Gurmai.
Kötegyáni FC–Bucsa SE 0–4 (0–0), gól: Oláh J. 3, Tasi T.
Csárdaszállási SZSK–Telekgerendási LSC 6–2 (3–1), gól: Bányai 3, Kovács Z. 2, Kiss F., ill. Hrabovszki 2.
Elmaradt: Mezőmegyer SE II–Végegyházi SE II
Október 10., vasárnap, 15.00
Magyarbánhegyesi FC–Pusztaföldvári SZSC 3–1 (1–0), gól: Kormányos Kristóf, Hegedűs, ifj. Kintner, ill. Zámbó (öngól).
Szabadnapos: Zsadány KSE

10. forduló. Október 16., szombat, 11.30
Vésztői TK–Magyarbánhegyesi FC 0–4 (0–2), gól: Kormányos Kristóf 2, ifj. Kintner, Zámbó.
Október 17., vasárnap, 14.30
Végegyházi SE II–Sarkadkeresztúri SE 0–3 (0–3), gól: Molnár M. 2, Tóth I.
Zsadány KSE–Kötegyáni FC 0–2 (0–0), gól: Mezei 2.
Bucsa SE–Medgyesegyháza SE 8–0 (2–0), gól: Kulik K. 2, Lázók A., Kulik Cs., Kiss A., Tasi T., Lengyel, Lázók S.
Kamuti SK–Pusztaföldvári SZSC 7–2 (4–1), gól: Krizsán 3, Tusjak 2, Mező, Csávás, ill. Brachna, Oszadszky.
Békéssámsoni SK–Csárdaszállási SZSK 2–3 (0–2), gól: Krajcsovics, Baliga I., ill. Mile 2, Bányai.
Telekgerendási LSC–Mezőmegyer SE II 6–3 (4–1), gól: Hekfusz 3, Szabó K. 3, ill. Kőszáli, Erdélyi, Egeresi.
Szabadnapos: Gerlai SE

 

error: Content is protected !!