Bajnoki program, NB I férfi


14. forduló
Veszprémi KKFT–Dabas
Budakalász–Szeged 24–33
Csurgó–Veszprém 33–33
Cegléd–FTC 26–24
Eger–Komló 33–26
Orosháza–Gyöngyös
Tatabánya–Balatonfüred

15. forduló
Veszprém–Veszprémi KKFT 36–20
Balatonfüred–Budakalász
FTC–Eger 33–34
Szeged–Csurgó 30–33
Gyöngyös–Tatabánya
Komló–Orosháza
Dabas–Cegléd

16. forduló
Cegléd–Veszprém 20–48
Balatonfüred–Gyöngyös 27–23
Eger–Dabas
Tatabánya–Komló 30–24
Csurgó–Budakalász 28–23
Veszprémi KKFT–Szeged
Orosháza–FTC

17. forduló
Budakalász–Gyöngyös
Komló–Balatonfüred
FTC–Tatabánya
Orosháza–Dabas 19–19
Szeged–Cegléd 42–21
Csurgó–Veszprémi KKFT
Veszprém–Eger 44–28

18. forduló
Gyöngyös–Komló 30–26
Eger–Szeged 21–41
Orosháza–Veszprém 23–36
Tatabánya–Dabas 31–28
Balatonfüred–FTC
Cegléd–Csurgó 20–30
Veszprémi KKFT–Budakalász

19. forduló
Balatonfüred–Orosháza
Gyöngyös–Eger 30–30
Komló–Cegléd
FTC–Veszprémi KKFT 29–28
Tatabánya–Budakalász
Dabas–Csurgó
Veszprém–Szeged

20. forduló
Tatabánya–Szeged
Balatonfüred–Veszprém
Gyöngyös–Dabas
Komló–FTC
Eger–Veszprémi KKFT
Orosháza–Csurgó
Cegléd–Budakalász

21. forduló

Budakalász–FTC
Dabas–Komló
Veszprém–Gyöngyös 26–25
Szeged–Balatonfüred
Csurgó–Tatabánya
Veszprémi KKFT–Orosháza
Cegléd–Eger

22. forduló
Gyöngyös–Szeged
Komló–Veszprém
FTC–Dabas
Orosháza–Cegléd
Tatabánya–Veszprémi KKFT
Balatonfüred–Csurgó
Eger–Budakalász

23. forduló
Budakalász–Dabas
Veszprém–FTC
Szeged–Komló
Csurgó–Gyöngyös
Veszprémi KKFT–Balatonfüred
Cegléd–Tatabánya
Eger–Orosháza

24. forduló
FTC–Szeged
Dabas–Veszprém
Tatabánya–Eger
Balatonfüred–Cegléd
Gyöngyös–Veszprémi KKFT 24–27
Komló–Csurgó
Orosháza–Budakalász

25. forduló
Budakalász–Veszprém
Szeged–Dabas
Csurgó–FTC
Veszprémi KKFT–Komló
Cegléd–Gyöngyös
Eger–Balatonfüred
Orosháza–Tatabánya

26. forduló

Budakalász–Komló
FTC–Gyöngyös
Dabas–Balatonfüred
Veszprém–Tatabánya
Szeged–Orosháza
Csurgó–Eger
Veszprémi KKFT–Cegléd


1. forduló.
MOL-Pick Szeged–Budakalász Handball 34–22
Telekom Veszprém–Csurgói KK 40–21
Dabasi KC–Veszprémi KKFT 27–29
Ferencvárosi TC–Ceglédi KKSE 31–19
Sport 36-Komló–Eger Eszterházy SZSE 32–27
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Orosházi FKSE-Linamar 28–23
Balatonfüredi KSE–Grundfos Tatabánya KC 27–27

2. forduló.
Grundfos Tatabánya KC–HE-DO B.Braun Gyöngyös 25–24
Orosházi FKSE-Linamar–Sport 36-Komló 24–23
Eger Eszterházy SZSE–Ferencvárosi TC 28–30
Ceglédi KKSE–Dabasi KC 23–21
Veszprémi KKFT–Telekom Veszprém 21–37
Csurgói KK–MOL-Pick Szeged 28–32
Budakalász Handball–Balatonfüredi KSE 23–23

3. forduló.
MOL-Pick Szeged–Veszprémi KKFT 28–25
Telekom Veszprém–Ceglédi KKSE 34–19
Dabasi KC–Eger Eszterházy SZSE 21–29
Ferencvárosi TC–Orosházi FKSE-Linamar 36–18
Sport 36-Komló–Grundfos Tatabánya KC 23–25
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE 28–24
Budakalász Handball–Csurgói KK 24–22

4. forduló.
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Budakalász Handball 34–31
Balatonfüredi KSE–Sport 36-Komló 31–26
Grundfos Tatabánya KC–Ferencvárosi TC 24–27
Orosházi FKSE-Linamar–Dabasi KC 19–19
Eger Eszterházy SZSE–Telekom Veszprém 21–40
Elmaradt: Ceglédi KKSE–MOL-Pick Szeged
Veszprémi KKFT–Csurgói KK 27–19

5. forduló.
MOL-Pick Szeged–Eger Eszterházy SZSE 47–27
Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar 37–20
Dabasi KC–Grundfos Tatabánya KC 21–27
Ferencvárosi TC–Balatonfüredi KSE 28–32
Sport 36-Komló–HE-DO B.Braun Gyöngyös 29–26
Csurgói KK–Ceglédi KKSE 28–19
Budakalász Handball–Veszprémi KKFT 36–29

6. forduló.
Sport 36-Komló–Budakalász Handball 28–28
Elmaradt: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC
Elmaradt: Balatonfüredi KSE–Dabasi KC
Elmaradt: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-Linamar–MOL-Pick Szeged 22–39
Eger Eszterházy SZSE–Csurgói KK 27–24
Elmaradt: Ceglédi KKSE–Veszprémi KKFT

7. forduló.
Elmaradt: MOL-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE 38–21
Dabasi KC–HE-DO B.Braun Gyöngyös 32–26
Ferencvárosi TC–Sport 36-Komló 23–26
Veszprémi KKFT–Eger Eszterházy SZSE 26–27
Csurgói KK–Orosházi FKSE-Linamar 29–26
Budakalász Handball–Ceglédi KKSE 30–25

8. forduló.
Ferencvárosi TC–Budakalász Handball 30–27
Elmaradt: Sport 36-Komló–Dabasi KC
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém 25–35
Elmaradt: Balatonfüredi KSE–MOL-Pick Szeged
Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK 33–16
Orosházi FKSE-Linamar–Veszprémi KKFT 23–31
Eger Eszterházy SZSE–Ceglédi KKSE 30–26

9. forduló.
Elmaradt: MOL-Pick Szeged–HE-DO B.Braun Gyöngyös
Elmaradt: Telekom Veszprém–Sport 36-Komló
Dabasi KC–Ferencvárosi TC 24–26
Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE-Linamar 22–22
Elmaradt: Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC
Csurgói KK–Balatonfüredi KSE 27–27
Elmaradt: Budakalász Handball–Eger Eszterházy SZSE

10. forduló.
Dabasi KC–Budakalász Handball 17–27
Elmaradt: Ferencvárosi TC–Telekom Veszprém
Elmaradt: Sport 36-Komló–MOL-Pick Szeged
Elmaradt: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Csurgói KK
Balatonfüredi KSE–Veszprémi KKFT 29–23
Elmaradt: Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE
Elmaradt: Orosházi FKSE-Linamar–Eger Eszterházy SZSE

11. forduló.
Elmaradt: MOL-Pick Szeged–Ferencvárosi TC
Elmaradt: Telekom Veszprém–Dabasi KC
Elmaradt: Eger Eszterházy SZSE–Grundfos Tatabánya KC
Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE 26–35
Elmaradt: Veszprémi KKFT–HE-DO B.Braun Gyöngyös
Csurgói KK–Sport 36-Komló 29–24
Budakalász Handball–Orosházi FKSE-Linamar 34–25

12. forduló.
Telekom Veszprém–Budakalász Handball 35–24
Elmaradt: Dabasi KC–MOL-Pick Szeged
Ferencvárosi TC–Csurgói KK 28–26
Sport 36-Komló–Veszprémi KKFT 30–28
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE 30–24
Elmaradt: Balatonfüredi KSE–Eger Eszterházy SZSE
Elmaradt: Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar

13. forduló.
MOL-Pick Szeged–Telekom Veszprém 24–36
Elmaradt: Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE
Eger Eszterházy SZSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös 25–26
Ceglédi KKSE–Sport 36-Komló 25–27
Veszprémi KKFT–Ferencvárosi TC 33–24
Elmaradt: Csurgói KK–Dabasi KC
Elmaradt: Budakalász Handball–Grundfos Tatabánya KC