Bajnoki program, NB III Keleti csoport

37. forduló: Május 22., vasárnap
11.00: Békéscsaba II–Hajdúszoboszló
Újpest II–Kisvárda II
Diósgyőr II–Putnok
17.00: Füzesgyarmat–Kazincbarcika
Tiszafüred–Tiszaújváros
Debrecen II–Eger
Tállya–BKV Előre
Sényő–DEAC
Salgótarján–Jászberény
Törökszentmiklós–Hidasnémeti

 

38. forduló: Május 29., vasárnap
17.00: Kazincbarcika–Békéscsaba II
Putnok–Törökszentmiklós
Jászberény–Diósgyőr II
DEAC–Salgótarján
BKV Előre–Sényő
Kisvárda II–Tállya
Eger–Újpest II
Debrecen II–Tiszaújváros
Hajdúszoboszló–Tiszafüred
Hidasnémeti–Füzesgyarmat

1. forduló: Augusztus 1., vasárnap
Békéscsaba II–Füzesgyarmat 2–2
Kazincbarcika–Tiszafüred 2–1
Hajdúszoboszló–Debrecen II 0–0
Tiszaújváros–Újpest II 3–1
Eger–Tállya 1–0
Kisvárda II–Sényő 3-0
BKV Előre–Salgótarján 3–0
DEAC–Diósgyőr II 2–0
Jászberény–Törökszentmiklós 4–0
Putnok–Hidasnémeti 3–0

2. forduló: Augusztus 11., szerda
Hidasnémeti–Jászberény 1–1
Törökszentmiklós–DEAC 0–4
Diósgyőr II–BKV Előre 1–4
Salgótarján–Kisvárda II 1–1
Sényő–Eger 3–0
Tállya–Tiszaújváros 0–0
Újpest II–Hajdúszoboszló 2–3
Debrecen II–Kazincbarcika 0–3
Tiszafüred–Békéscsaba II 2–4
Füzesgyarmat–Putnok 0–0

3. forduló: Augusztus 15., vasárnap
Békéscsaba II–Debrecen II 3–3
Kazincbarcika–Újpest II 1–1
Hajdúszoboszló–Tállya 2–1
Tiszaújváros–Sényő 3–1
Eger–Salgótarján 4–0
Kisvárda II–Diósgyőr II 5–1
BKV Előre–Törökszentmiklós 4–1
DEAC–Hidasnémeti 7–0
Jászberény–Putnok 2–1
Füzesgyarmat–Tiszafüred 0–0

4. forduló: Augusztus 22., vasárnap
Jászberény–Füzesgyarmat 2–1
Putnok–DEAC 0–0
Hidasnémeti–BKV Előre 0–5
Törökszentmiklós–Kisvárda II 0–2
Diósgyőr II–Eger 2–1
Salgótarján–Tiszaújváros 0–3
Sényő–Hajdúszoboszló 1–1
Tállya–Kazincbarcika 0–5
Békéscsaba II–Újpest II 1–2
Debrecen II–Tiszafüred 2–3

5. forduló: Szeptember 1., szerda
Békéscsaba II–Tállya 6–0
Kazincbarcika–Sényő 3–0
Hajdúszoboszló–Salgótarján 2–1
Tiszaújváros–Diósgyőr II 1–1
Eger–Törökszentmiklós 3–0
Kisvárda II–Hidasnémeti 2–4
BKV Előre–Putnok 1–0
DEAC–Jászberény 3–2
Tiszafüred–Újpest II 0–1
Füzesgyarmat–Debrecen II 3–1

6. forduló: Szeptember 5., vasárnap
DEAC–Füzesgyarmat 2–1
Jászberény–BKV Előre 1–3
Putnok–Kisvárda II 1–2
Hidasnémeti–Eger 4–1
Törökszentmiklós–Tiszaújváros 2–4
Diósgyőr II–Hajdúszoboszló 0–2
Salgótarján–Kazincbarcika 0–3
Sényő–Békéscsaba II 4–3
Tállya–Tiszafüred 1–0
Újpest II–Debrecen II 1–3

7. forduló: Szeptember 12., vasárnap
Békéscsaba II–Salgótarján 3–1
Hajdúszoboszló–Törökszentmiklós 1–0
Tiszaújváros–Hidasnémeti 3–0
Eger–Putnok 1–3
Kisvárda II–Jászberény 2–0
BKV Előre–DEAC 2–1
Debrecen II–Tállya 2–2
Tiszafüred–Sényő 2–2
Füzesgyarmat–Újpest II 2–0
Kazincbarcika–Diósgyőr II 5–2

8. forduló: Szeptember 22., szerda
BKV Előre–Füzesgyarmat 3–1
DEAC–Kisvárda II 4–2
Jászberény–Eger 0–1
Putnok–Tiszaújváros 1–1
Hidasnémeti–Hajdúszoboszló 1–5
Törökszentmiklós–Kazincbarcika 0–3
Diósgyőr II–Békéscsaba II 2–3
Salgótarján–Tiszafüred 0–3
Sényő–Debrecen II 2–0
Tállya–Újpest II 1–4

9. forduló: Szeptember 25., szombat
Kisvárda II–BKV Előre 0–2
Szeptember 26., vasárnap
Békéscsaba II–Törökszentmiklós 1–0
Kazincbarcika–Hidasnémeti 7–0
Hajdúszoboszló–Putnok 6–1
Tiszaújváros–Jászberény 2–1
DEAC–Eger 3–0
Újpest II–Debrecen II 2–2
Salgótarján–Sényő 1–5
Tiszafüred–Diósgyőr II 4–4
Füzesgyarmat–Tállya 0–0

10. forduló: Október 3., vasárnap
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–0
BKV Előre–Eger 1–0
DEAC–Tiszaújváros 5–0
Jászberény–Hajdúszoboszló 2–0
Putnok–Kazincbarcika 0–1
Hidasnémeti–Békéscsaba II 0–4
Törökszentmiklós–Tiszafüred 2–2
Diósgyőr II–Debrecen II 1–0
Salgótarján–Újpest II 0–0
Sényő–Tállya 6–0

11. forduló: Október 10., vasárnap
Békéscsaba II–Putnok 0–1
Kazincbarcika–Jászberény 4–0
Hajdúszoboszló–DEAC 2–2
Tiszaújváros–BKV Előre 0–1
Eger–Kisvárda II 0–3
Tállya–Salgótarján 2–1
Debrecen II–Törökszentmiklós 2–1
Tiszafüred–Hidasnémeti 5–1
Füzesgyarmat–Sényő 2–1
Október 13., szerda
Diósgyőr II–Újpest II 5–2

12. forduló. Október 16., szombat
Kisvárda II–Tiszaújváros 4–3
Október 17., vasárnap
Diósgyőr II–Tállya 4–0
Eger–Füzesgyarmat 2–3
BKV Előre–Hajdúszoboszló 2–0
DEAC–Kazincbarcika 1–4
Jászberény–Békéscsaba II 1–3
Putnok–Tiszafüred 1–1
Hidasnémeti–Debrecen II 1–4
Törökszentmiklós–Újpest II 1–2
Salgótarján–Sényő 0–0

13. forduló. Október 20., szerda
Békéscsaba II–DEAC 2–1
Kazincbarcika–BKV Előre 2–0
Hajdúszoboszló–Kisvárda II 1–1
Tiszaújváros–Eger 2–5
Sényő–Diósgyőr II 1–4
Tállya–Törökszentmiklós 2–2
Újpest II–Hidasnémeti 2–0
Debrecen II–Putnok 0–1
Tiszafüred–Jászberény 1–2
Október 27., szerda
Füzesgyarmat–Salgótarján 3–3

14. forduló: Október 24., vasárnap
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 3–1
Eger–Hajdúszoboszló 1–6
Kisvárda II–Kazincbarcika 2–1
BKV Előre–Békéscsaba II 4–1
DEAC–Tiszafüred 1–0
Jászberény–Debrecen II 1–0
Putnok–Újpest II 4–1
Hidasnémeti–Tállya 0–1
Törökszentmiklós–Sényő 0–1
Diósgyőr II–Salgótarján 2–1

15. forduló: Október 31., vasárnap
Békéscsaba II–Kisvárda II 1–2
Újpest II–Jászberény 1–2
Hajdúszoboszló–Tiszaújváros 0–3
Salgótarján–Törökszentmiklós 1–1
Sényő–Hidasnémeti 3–0
Tállya–Putnok 1–2
Debrecen II–DEAC 0–3
Tiszafüred–BKV Előre 2–0
Füzesgyarmat–Diósgyőr II 1–0
Kazincbarcika–Eger 3–1

16. forduló: November 7., vasárnap
Hajdúszoboszló–Füzesgyarmat 3–1
Tiszaújváros–Kazincbarcika 0–3
Eger–Békéscsaba II 3–2
Tiszafüred–Kisvárda II 0–2
BKV Előre–Debrecen II 1–1
DEAC–Újpest II 1–1
Jászberény–Tállya 5–2
Putnok–Sényő 1–2
Hidasnémeti–Salgótarján 0–2
Törökszentmiklós–Diósgyőr II 1–2

17. forduló: November 14., vasárnap
Újpest II–BKV Előre 7–0
Diósgyőr II–Hidasnémeti 4–2
Salgótarján–Putnok 2–3
Sényő–Jászberény 2–1
Tállya–DEAC 1–3
Debrecen II–Kisvárda II 2–0
Tiszafüred–Eger 1–0
Füzesgyarmat–Törökszentmiklós 3–3
Békéscsaba II–Tiszaújváros 1–2
Kazincbarcika–Hajdúszoboszló 2–0

18. forduló: November 21., vasárnap
Kazincbarcika–Füzesgyarmat 2–0
Hajdúszoboszló–Békéscsaba II 4–0
Tiszaújváros–Tiszafüred 3–0
Eger–Debrecen II 2–3
Kisvárda II–Újpest II 1–0
BKV Előre–Tállya 1–0
DEAC–Sényő 3–0
Jászberény–Salgótarján 0–0
Putnok–Diósgyőr II 4–2
Hidasnémeti–Törökszentmiklós 0–1

19. forduló: November 28., vasárnap
Békéscsaba II–Kazincbarcika 3–3
Diósgyőr II–Jászberény 2–3
Újpest II–Eger 3–2
Salgótarján–DEAC 0–1
Sényő–BKV Előre 1–2
Tállya–Kisvárda II 2–0
Törökszentmiklós–Putnok 0–2
Tiszaújváros–Debrecen II 5–2
Tiszafüred–Hajdúszoboszló 1–3
Füzesgyarmat–Hidasnémeti 3–3

20. forduló: December 5., vasárnap
Füzesgyarmat–Békéscsaba II 1–0
Tiszafüred–Kazincbarcika 1–5
Debrecen II–Hajdúszoboszló 2–3
Újpest II–Tiszaújváros 1–1
Tállya–Eger 1–2
Sényő–Kisvárda II 2–1
Salgótarján–BKV Előre 1–3
Diósgyőr II–DEAC 3–5
Törökszentmiklós–Jászberény 1–5
Hidasnémeti–Putnok 0–0

21. forduló: Február 13., vasárnap
Hajdúszoboszló–Újpest II 1–0
Békéscsaba II–Tiszafüred 2–1
Putnok–Füzesgyarmat 2–2
Jászberény–Hidasnémeti 2–4
DEAC–Törökszentmiklós 3–0
BKV Előre–Diósgyőr II 2–2
Kisvárda II–Salgótarján 0–0
Eger–Sényő 1–3
Tiszaújváros–Tállya 4–1
Kazincbarcika–Debrecen II 3–0

22. forduló: Február 20., vasárnap
Debrecen II–Békéscsaba II 1–1
Diósgyőr II–Kisvárda II 2–4
Újpest II–Kazincbarcika 1–3
Tállya–Hajdúszoboszló 0–6
Sényő–Tiszaújváros 0–0
Salgótarján–Eger 0–1
Törökszentmiklós–BKV Előre 2–1
Hidasnémeti–DEAC 1–1
Putnok–Jászberény 2–0
Tiszafüred–Füzesgyarmat 1–1

23. forduló: Február 25., péntek
Kazincbarcika–Tállya 3–0
Február 27., vasárnap
Hajdúszoboszló–Sényő 1–0
Újpest II–Békéscsaba II 2–6
Tiszafüred–Debrecen II 1–0
Füzesgyarmat–Jászberény 0–0
DEAC–Putnok 6–0
BKV Előre–Hidasnémeti 3–0
Kisvárda II–Törökszentmiklós 1–0
Eger–Diósgyőr II 0–0
Tiszaújváros–Salgótarján 1–3

24. forduló: Március 6., vasárnap
Újpest II–Tiszafüred 3–2
Debrecen II–Füzesgyarmat 1–2
Diósgyőr II–Tiszaújváros 2–4
Tállya–Békéscsaba II 1–5
Sényő–Kazincbarcika 1–4
Salgótarján–Hajdúszoboszló 1–0
Törökszentmiklós–Eger 1–2
Hidasnémeti–Kisvárda II 2–2
Putnok–BKV Előre 0–1
Jászberény–DEAC 0–4

25. forduló: Március 12., szombat
Kisvárda II–Putnok 2–2
Március 13., vasárnap
Békéscsaba II–Sényő 0–1
Füzesgyarmat–DEAC 3–1
BKV Előre–Jászberény 2–0
Eger–Hidasnémeti 2–0
Tiszaújváros–Törökszentmiklós 2–1
Hajdúszoboszló–Diósgyőr II 4–1
Tiszafüred–Tállya 1–0
Debrecen II–Újpest II 1–2
Kazincbarcika–Salgótarján 3–0

26. forduló: Március 20., vasárnap
Diósgyőr II–Kazincbarcika 0–2
Újpest II–Füzesgyarmat 0–0
Salgótarján–Békéscsaba II 1–1
Törökszentmiklós–Hajdúszoboszló 2–2
Hidasnémeti–Tiszaújváros 2–4
Putnok–Eger 0–0
Jászberény–Kisvárda II 0–0
DEAC–BKV Előre 2–0
Tállya–Debrecen II 0–4
Sényő–Tiszafüred 3–2

27. forduló: Március 27., vasárnap
Debrecen II–Sényő 5–1
Békéscsaba II–Diósgyőr II 0–2
Füzesgyarmat–BKV Előre 1–1
Kisvárda II–DEAC 0–1
Eger–Jászberény 1–0
Tiszaújváros–Putnok 1–2
Hajdúszoboszló–Hidasnémeti 0–0
Kazincbarcika–Törökszentmiklós 2–1
Tiszafüred–Salgótarján 1–1
Március 30., szerda
Újpest II–Tállya 3–0

28. forduló: Április 3., vasárnap
Diósgyőr II–Tiszafüred 0–1
Törökszentmiklós–Békéscsaba II 1–1
Tállya–Füzesgyarmat 1–1
Hidasnémeti–Kazincbarcika 0–4
Putnok–Hajdúszoboszló 1–1
Jászberény–Tiszaújváros 1–1
Eger–DEAC 0–2
BKV Előre–Kisvárda II 0–4
Debrecen II–Salgótarján 1–0
Sényő–Újpest II 1–1

29. forduló: Április 10., vasárnap
Békéscsaba II–Hidasnémeti 6–1
Debrecen II–Diósgyőr II 1–3
Újpest II–Salgótarján 2–0
Füzesgyarmat–Kisvárda II 2–0
Eger–BKV Előre 0–0
Tiszaújváros–DEAC 1–2
Hajdúszoboszló–Jászberény 2–0
Kazincbarcika–Putnok 2–1
Tiszafüred–Törökszentmiklós 5–0
Tállya–Sényő 0–4

30. forduló: Április 13., szerda
Újpest II–Diósgyőr II 1–1
Putnok–Békéscsaba II 2–2
Jászberény–Kazincbarcika 1–3
DEAC–Hajdúszoboszló 2–0
BKV Előre–Tiszaújváros 2–0
Kisvárda II–Eger 5–1
Salgótarján–Tállya 4–0
Törökszentmiklós–Debrecen II 3–1
Hidasnémeti–Tiszafüred 2–1
Sényő–Füzesgyarmat 2–1

31. forduló: Április 17., vasárnap
Békéscsaba II–Jászberény 4–2
Újpest II–Törökszentmiklós 7–0
Hajdúszoboszló–BKV Előre 0–1
Füzesgyarmat–Eger 3–2
Tiszaújváros–Kisvárda II 5–0
Kazincbarcika–DEAC 0–0
Tiszafüred–Putnok 0–4
Debrecen II–Hidasnémeti 3–0
Tállya–Diósgyőr II 0–4
Sényő–Salgótarján 2–1

32. forduló: Április 24., vasárnap
Diósgyőr II–Sényő 0–2
DEAC–Békéscsaba II 2–2
BKV Előre–Kazincbarcika 0–1
Kisvárda II–Hajdúszoboszló 0–0
Eger–Tiszaújváros 1–2
Törökszentmiklós–Tállya 2–2
Hidasnémeti–Újpest II 0–4
Putnok–Debrecen II 1–2
Jászberény–Tiszafüred 0–2
Salgótarján–Füzesgyarmat 0–0

33. forduló: Május 1., vasárnap
Újpest II–Putnok 1–2
Békéscsaba II–BKV Előre 1–2
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 0–1
Hajdúszoboszló–Eger 2–0
Kazincbarcika–Kisvárda II 1–0
Tiszafüred–DEAC 2–0
Debrecen II–Jászberény 2–1
Tállya–Hidasnémeti 1–3
Sényő–Törökszentmiklós 5–1
Salgótarján–Diósgyőr II 1–2

34. forduló: Május 4., szerda
Diósgyőr II–Füzesgyarmat 5–0
Kisvárda II–Békéscsaba II 3–2
Eger–Kazincbarcika 0–0
Tiszaújváros–Hajdúszoboszló 2–0
Hidasnémeti–Sényő 2–1
Putnok–Tállya 4–1
Jászberény–Újpest II 0–1
Debrecen II–DEAC 1–1
BKV Előre–Tiszafüred 0–3
Május 11., szerda
Törökszentmiklós–Salgótarján

35. forduló: Május 8., vasárnap
Újpest II–DEAC 0–1
Diósgyőr II–Törökszentmiklós 0–0
Békéscsaba II–Eger 2–1
Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló 0–2
Kazincbarcika–Tiszaújváros 5–1
Kisvárda II–Tiszafüred 4–1
Debrecen II–BKV Előre 3–1
Tállya–Jászberény 3–1
Sényő–Putnok 0–5
Salgótarján–Hidasnémeti 1–2

36. forduló: Május 14., szombat
Kisvárda II–Debrecen II 4–1
Május 15., vasárnap
Tiszaújváros–Békéscsaba II 6–0
Hajdúszoboszló–Kazincbarcika 2–2
Hidasnémeti–Diósgyőr II 0–4
Putnok–Salgótarján 1–2
Jászberény–Sényő 0–2
DEAC–Tállya 8–0
BKV Előre–Újpest II 2–3
Eger–Tiszafüred 2–1
Törökszentmiklós–Füzesgyarmat 0–1

 

error: Content is protected !!