Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a téli felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések/tornák időrendje

Január 15., szerda

Debreceni VSC–Békéscsaba 1912 Előre 2–1

Január 18., szombat

Békéscsaba 1912 Előre–Tiszakécskei LC 6–1
Békéscsaba 1912 Előre–Tiszakécskei LC 4–3

Január 25., szombat

Hódmezővásárhelyi FC–Békéscsaba 1912 Előre II. 2–1
Békéscsaba LA U19–Békéscsabai MÁV SE 5–2
Orosházi MTK-ULE 1913Makó FC 5–1
Végegyházi SE–Mezőhegyesi SE 2–6

Január 26., vasárnap

Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC 1–1

Január 29., szerda

Gyulai TFC–Dobozi SE 6–1
Hódmezővásárhelyi FCOrosházi MTK-ULE 1913 9–0
Békéscsaba LA U16–Békéscsabai MÁV SE 12

Február 1., szombat

Szeghalmi FC–Sárrétudvari KSE 4–4
Orosházi MTK-ULE 1913Tiszasziget SE 3–2
Újkígyós FCMedgyesbodzási SE 4–0
Gyulai TFC–Sarkadi KLE 3–0
Békéscsaba LA U17–Békéscsabai MÁV S
E 3–1
Mezőhegyesi SE–Nagyszénás SE 3–5
OMTK-RákócziSzabadkígyósi SZSC 3–2
Magyarbánhegyesi FC–Gádoros SE 8–6
Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre vegyes 2–1
Csongrádi TSE–Mezőkovácsházi TE 3–1
Végegyházi SE–Kunágotai TE 8–3
Apátfalva SC–Csabacsűdi GYLSE 3–1
Gyomaendrődi FC–Okány KSK
1–0

Február 2., vasárnap

Csanádpalota FC–Tótkomlósi TC 3–1


Február 5., szerda

Gyulai TFC–Békéscsaba 1912 Előre II. 2–3
Füzesgyarmati SK–Hódmezővásárhelyi FC 1–3
Békéscsaba LA U16–Nagyszénás SE 2–5
Grosics Akadémia U19–Körösladány MSK 4–5
Algyői SKOrosházi MTK-ULE 1913 8–2
OMTK-Rákóczi–Mezőhegyesi SE 1–3

Február 7., péntek

Körösladány MSK–Váradszentmárton 1–3

Február 8., szombat

Gyulai TFC–Orosházi MTK-ULE 1913 5–1
Gyomaendrődi FC–Csabacsűdi GYLSE 2–1
MOL Fehérvár FC II.–Füzesgyarmati SK 5–1
Újkígyós FC–Medgyesbodzási SE 3–2
Békéscsaba LA U19Egerszólát 40, EgerszólátBékéscsabai MÁV SE 01, Békéscsabai MÁV SE–Békéscsaba LA U19 1–0 (3×45 perc)
Gádorosi SE–Nagyszénás SE 0–7
Békéscsaba 1912 Előre II.–Hódmezővásárhelyi FC 2–2
Csorvási SK–Mezőkovácsházi TE
4–5
Békési FC–Dobozi SE 5–3
Karcagi SE
–Dévaványai SE 8–1
Tiszaszigeti SE–Mezőhegyesi SE 3–1
Köröstarcsai KSK–Okány KSK 2–4
Kaszaper FC–Pusztaföldvári SZSE 4–0
Mezőmegyer SE–Szabadkígyósi SZSC
0–4
Csanádapácai EFC–Kevermes SE 10
–5
Kardos KSK–Mezőberényi LE 4–2
Méhkeréki SE–Vésztői SE 4–1
Békéscsaba UFC U19Magyarbánhegyesi FC 0–1


Február 9., vasárnap

Tótkomlósi TC–Csanádpalota FC 2–2
Lőkösháza KSK–Kétegyházi SE 2–4
Kunágotai TE–Végegyházi S
E 6–7
Berekfürdő SEBucsa SE 1–0

Február 11., kedd

Békéscsaba 1912 Előre II.–Gyulai TFC 4–0

Február 12., szerda

Békéscsaba LA U19–Nagyszénás SE 2–1
Hódmezővásárhelyi FC–Szarvasi FC 2–2
Grosics Akadémia U19–Körösladány MSK 4–3
Méhkeréki SE–Sarkadi KLE 0–3

Február 14., péntek

CSO-Ki Sport–Szarvasi FC 2–3

Február 15., szombat

Körösladány MSK–Sárrétudvari KSE 4–2
Kunszentmártoni TECsabacsűdi GYLSE 2–3
Füzesgyarmati SK–Váradszentmártoni CSC 2–1
Orosházi MTK-ULE 1913–Nagyszénás SE 9–1
Gyulai TFC–Hódmezővásárhelyi FC 0–0 (a 30. percben félbeszakadt)
Makó FC–Békéscsaba 1912 Előre II. 4–2
Újkígyós FC–Békéscsabai MÁV SE 1–1
Kisújszállási SE–Dévaványai SE (elmaradt)
Tótkomlósi TC–Pusztaföldvári SZSE 8–0
Nagymágocs SE–Kunágotai TE 1–9
Eleki USE–Kevermes SE 3–3
Csorvási SK–Kaszaper FC 9–2
Bucsa SE–Füzesgyarmati SK II. 3–2
Mezőmegyer SE–Gerlai SE
6–1
Apátfalva SC–Mezőhegyesi SE 1–6
Szeghalmi FC–Vésztői SE
5–2
Gyomaendrődi FC–Mezőtúri AFC 0
5
Mezőberényi LE–Kamuti SK 6–0

Február 16., vasárnap

Medgyesbodzási SE–Okány KSK 3–5
Dobozi SE–Lőkösháza KSK (elmaradt)
Végegyházi SE–Magyarbánhegyesi FC 5–0, Végegyházi SE–Kétegyházi SE 3–1, Kétegyházi SE–Magyarbánhegyesi FC 0–6 (3×45 perc)

Február 18., kedd

Kiskunfélegyházi TK–Szarvasi FC 3–3
Szegedi VSE–Szeghalmi FC 3–2

Február 19., szerda

Körösladány MSK–Füzesgyarmati SK 2–4
Gyulai TFC–
Okány KSK (elmaradt)
OMTK-Rákóczi–Tótkomlósi TC 3–1

Február 22., szombat

Jamina SE–Mezőmegyer SE 4–1
Körösladány MSK–Vitorul Bors 1–1
Orosházi MTK-ULE 1913Apátfalva SC 1–7
Szeghalmi FC–Dévaványai SE 8–2
Kecskeméti TE–Szarvasi FC 3–0
Gyulai TFC–Mezőkovácsházi TE 7–2
Füzesgyarmati SK–C. A. Nagyvárad 0
–4
Csongrádi TSE–Nagyszénás SE 1–2
Algyői SK–Békéscsaba 1912 Előre II. 2–2
Szabadkígyósi SZSC–Békéscsabai MÁV SE 2–4
Csanádpalota FC–Mezőhegyes vegyes 4–4, Kunágotai TECsanádpalota FC 4–1, Mezőhegyes vegyes–Kunágotai TE 3–3 (3×45 perc, Csanádpalota)
OMTK-Rákóczi–Pusztaföldvári SZSE 8–0
CSM Olimpia Szalonta–Okány KSK 7
–0
Köröstarcsai KSK–Gyomaendrődi FC 2–0, Kamuti SK–Köröstarcsai KSK 0–2, Gyom
aendrődi FC–Kamuti SK 3–1 (3×45 perc, Köröstarcsa)
Mezőberényi LE–Csorvási SK 4–1
Dobozi SE–Medgyesbodzási SE 3–2

Makó FC II.Mezőhegyesi SE 0–4
Sárréti Gyöngyhalász U19–Bucsa S
E 5–5
Gádoros SE–Kardos KSK 4–0
Békésszentandrási HMSE–Nyárlőrinc SE 0–1

Vésztői SE–Sarkadi KLE 1–0
1
7.00: Békéscsaba UFC U19Magyarbánhegyesi FC –

Február 23., vasárnap

Tótkomlósi TC–Eleki USE 1–1

Február 29., szombat

Eleki USE–Szabadkígyósi SZSC 0–8
Füzesgyarmati SK II.–Báránd kSE 6–3

Március 1., vasárnap

Zsadányi KSE–Körösszakál SE 7–2
14.30: Füzesgyarmati SK–Kecskeméti TE

Március 7., szombat

14.00: Telekgerendási SC–Eleki USE