Edzőmérkőzések

Ahogyan az lenni szokott, rengeteg edzőmérkőzést játszanak a megyei labdarúgócsapatok a nyári felkészülés idején. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a tesztmeccsekről. A programváltozás jogát fenntartjuk, de igyekszünk követni a változásokat, és bízunk benne, hogy ebben az együttesek edzői, vezetői is segítségünkre lesznek.

A tervezett felkészülési mérkőzések/tornák időrendje

Június 30., szerda
Békéscsaba 1912 Előre–Kisvárda Master Good 1–2

Július 3. szombat
Hódmezővásárhelyi FC–Füzesgyarmati SK 0–2

Július 7., szerda
Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK 1–4
Tószeg KSE–Füzesgyarmati SK 1–10

Július 10., szombat
Cziglédszky Sámuel-emléktorna (Szarvasi FC, Csabacsűdi GYLSE, Békésszentandrási HMSE)
Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre II 2–0
Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár 2–1

Július 11., vasárnap
Kevermes SE–Magyarbánhegyesi FC 3–10

Július 14., szerda
Békéscsaba 1912 Előre–Kecskeméti TE 1–1
Jászberényi FC–Békéscsaba 1912 Előre II 2–2
Füzesgyarmati SK–Körösladány MSK 0–0

Július 17., szombat
Szarvasi FC–Szentesi Kinizsi SZITE 8–2
Jamina SE–Okány KSK 4–5
Hódmezővásárhelyi FC–Békéscsaba 1912 Előre II 0–3
Csabacsűdi GYLSE–Békésszentandrási HMSE 7–3
Orosházi MTK-ULE–Deszk SE 2–1
Nagyszénás SE–Békéscsaba UFC U17 9–0
ACS Székudvari (RO, IV.)–Füzesgyarmati SK 1–7
Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre 3–0
Körösladány MSK–Kisújszállási SE 6–1
Elek USE–Szabadkígyósi SZSC 2–3
Dobozi SE–Gádorosi LSE 6–1

Július 21., szerda
Békéscsaba 1912 Előre II–Makó FC 0–2
Törökszentmiklósi FC–Körösladány MSK 1–2
Hódmezővásárhelyi FC–Orosházi MTK-ULE 8–1
Gyomaendrődi FC–Mezőtúri AFC 1–3
Köröstarcsai KSK–Körösladány MSK II 4–4

Július 23., péntek
Szarvasi FC–Hódmezővásárhelyi FC 1–3
Mezőkovácsházi TE–Végegyházi SE II 11–2
Békéscsaba UFC U19–Szabadkígyósi SZSC 0–3

Július 24., szombat
Megyer Kupa (Elődöntő: Mezőmegyer SE–Békési FC 3–0, Kaszaper FC–Mezőmegyer SE II 5–3. 3. helyért: Békési FC–Mezőmegyer SE II 4–1. Döntő: Mezőmegyer SE–Kaszaper FC 2–1)
Székkutas TC–Végegyházi SE 1–8
Dobozi SE–Újkígyós FC 1–1
Békésszentandrási HMSE–Gyulai TFC 2–1
Békéscsaba 1912 Előre II–Szegedi VSE 7–1
Jamina SE–Mezőberényi LE 3–0
Nagyszénás SE–Soltvadkerti TE 6–1
Kondorosi TE–Kamuti SK 6–1
Berettyóújfalui SE–Körösladány MSK 4–11
Medgyesbodzás SE–Gádorosi LSE 1–3
Sarkadkeresztúri SE–Okány KSK 0–5
Telekgerendási LSC–Elek USE 2–10
Köröstarcsai KSK–Csárdaszállási SZSK 4–0
Füzesgyarmati SK II–Báránd KSE 3–2
Medgyesegyháza SE–Kunágotai TE 4–4
Magyarbánhegyesi FC–Battonyai TK 2–3

Július 25., vasárnap
Debreceni EAC–Békéscsaba 1912 Előre 1–0
Sarkadi KLE–Lőkösháza KSK 4–0
Makó FC–Füzesgyarmati SK 0–0

Július 28., szerda
Gyomaendrődi FC–Csabacsűdi GYLSE 5–1
Gyulai TFC–Orosházi MTK-ULE 1–0

Július 29., csütörtök
Jamina SE–Mezőmegyer SE 2–4
Gyomaendrődi FC–REAC 4–3

Július 30., péntek
Mezőberényi LE–Szeghalmi FC 2–4
Körösladány MSK II–Csárdaszállási SZSK 2–2

Július 31., szombat
Békésszentandrási HMSE–Kunszentmártoni TE 2–1
Szarvasi FC–Algyői SK 1–3
Vitoorul Bors (RO IV.)–Körösladány MSK 1–0
Jamina SE–Csabacsűdi GYLSE elmaradt
Nagyszénás SE–Békéscsaba UFC U19 3–2
Szabadkígyósi SZSC–Végegyházi SE 0–9
Berényi Gyermek FC U19–Gerlai SE 4–4
Kamuti SK–Sarkadi KLE 9–1
Gádorosi LSE–Székkutas TC 1–2
Bucsa SE–Füzesgyarmati SK II 1–3
Magyarbánhegyesi FC–Csanádapácai EFC 5–2
Okány KSK–CSM Olimpia Szalonta (RO, IV.) 3–2
Újkígyós FC–Gerlai SE 7–1
Dobozi SE–Elek USE 1–2
Köröstarcsai KSK–Medgyesbodzás SE 1–3
Medgyesegyháza SE–Mezőkovácsházi TE 4–8
Kevermes SE–Kisiratos 3–8
Atalante Kupa (Kunágota-Kaszaper 1–1 – büntetőkkel: 1:2, Kunágota–Mezőmegyer 0–5, Kaszaper–Mezőmegyer 0–3)

Augusztus 1., vasárnap
Lőkösháza KSK–Kötegyáni FC 9–6

Augusztus 4., szerda
18.00: Elek USE–Gyulai TFC U19
18.00: Békésszentandrási HMSE–Csabacsűdi GYLSE
18.00: Mezőmegyer SE–Békéscsaba 1912 Előre U17
18.30: Nagyrábé SK–Füzesgyarmati SK II

Augusztus 6., péntek
18.00: Gyomaendrődi FC–Békéscsaba 1912 Előre U17

Augusztus 7., szombat
10.00: ?–Békéscsabai MÁV SE
10.00: OMTK-Rákóczi–Mezőmegyer SE
10.00: Mezőtúri AFC–Dévaványai SE
10.00: Nagyszénás SE–Szentesi Kinizsi-SZTE
10.00: Füzesgyarmati SK II–Körösladány MSK II
10.00: Mezőhegyesi SE–Szabadkígyósi SZSC
11.00: Magyarbánhegyesi FC–Battonyai TK
17.00: Gádorosi LSE–Medgyesbodzás SE
17.00: Békésszentandrási HMSE–Kondorosi TE
17.00: Kötegyáni FC–Lőkösháza KSK
17.00: Mezőberényi LE–Csorvási SK
17.30: Okány KSK–Kamuti SK
18.00: Köröstarcsai KSK–Csárdaszállási SZSK
18.00: Orosházi MTK-ULE–Elek USE
18.00: Kevermes SE–Kunágotai TE

Augusztus 8., vasárnap
16.00: Dobozi SE–Telekgerendás LSC

Augusztus 14., szombat

17.00: Lőkösháza KSK–Elek USE

 

error: Content is protected !!