FIFA 2020: Elkészült a további menetrend

Visszalépések és több le nem játszott mérkőzés miatt kurtán-furcsán zárultak le az MLSZ Békés Megyei Igazgatóság által szervezett FIFA 2020 online bajnokság csoportmérkőzései. Az XBox platformnál 24 versenyző folytatja a küzdelmeket, a PS4-ben pedig a négy divízió első két helyezettje maradt állva.


Ami a további menetrendet illeti, az xboxosok 4 csoportba osztva körmérkőzéssel döntik el a legjobb nyolc közé jutás sorsát. Attól kezdve ágrajz szerint kieséses rendszerben folytatják egészen a döntőig, de lejátsszák bronzmeccset is. A PS4 platformnál a négy divízió első két helyezettje maradt állva. Ők két csoportban vívnak körmérkőzést, majd a legjobbak játszhatnak az elődöntőben, illetve a fináléban. A bajnokság középső szakaszában május 3-ig kell letudni a csoportmeccseket, ezzel párhuzamosan kiírásra kerül az újabb sorozat, melyre a mostani torna tapasztalatait leszűrve, hamarosan a nevezéseket is elkezdik gyűjteni.
A csoportok zárása így fest:

XBox platform
1. csoport:
Asztalos Balázs (Tótkomlósi TC), Bákai Attila (Csabacsűdi GYLSE), Baranya Erik (Szabadkígyósi SZSC), Bujdosó Sándor (Okány KSK), Vígh László (Füzesgyarmati SK).
Elmaradt mérkőzések: Bákai Attila–Baranya Erik, Bákai Attila–Bujdosó Sándor.
Végeredmény: 1. Vígh László 10 pont, 2. Bujdosó Sándor 6 (3 mérk.), 3. Asztalos Balázs 3, 4. Bákai Attila 1 (2), 5. Baranya Erik 0 (3).
Továbbjutott: Vígh László, Bujdosó Sándor.
2. csoport: Varga Áron (Telekgerendási SC), Turcsek Szilveszter (Békéscsabai MÁV SE), Simon Róbert (Orosházi MTK-ULE 1913), Fazekas Kristóf (Okány KSK), Kiss Patrick (Eleki USE).
Játék nélkül: Fazekas Kristóf–Simon Róbert 0–6
Elmaradt mérkőzések: Fazekas Kristóf–Kiss Patrick, Simon Róbert–Kiss Patrick.
Végeredmény: 1. Simon Róbert 9 pont (3), 2. Turcsek Szilveszter 9, 3. Kiss Patrik 3 (2), 4. Varga Áron 3, 5. Fazekas Kristóf 0 (3).
Továbbjutott: Simon Róbert, Turcsek Szilveszter.
3. csoport: Bákai Benjámin (Kardos KSK), Kormányos Kristóf (Magyarbánhegyesi FC), Paulik Ádám (Szeghalmi FC), Szebegyinszki Márkó (Gyomaendrődi FC), Mag Máté (Kevermes SE).
Elmaradt mérkőzés: Szebegyinszki Márkó–Paulik Ádám.
Végeredmény: 1. Mag Máté 12 pont, 2. Paulik Ádám 6 (3), 3. Bákai Benjámin 6, 4. Kormányos Kristóf 3, 5. Szebegyinszki Márkó 0 (3).
Továbbjutott: Mag Máté, Paulik Ádám.
4. csoport: Molnár Gergő I. (Gádorosi LSE), Lászik Balázs (Orosházi MTK-ULE 1913), Juhász Zsolt (Dévaványai SE), Zelman Pál Ramil (Tótkomlósi TC), Szakál Márk (Kétegyházi SE).
Végeredmény: 1. Szakál Márk 12 pont, 2. Lászik Balázs 9, 3. Molnár Gergő I. 6, 4. Zelman Pál Ramil 3, 5. Juhász Zsolt 0.
Továbbjutott: Szakál Márk, Lászik Balázs.
5. csoport: Szabó Erik (Dévaványai SE), Sebők Milán (Jamina SE), Ondrejó Tamás (Füzesgyarmati SK), Kiss Gábor (Csabacsűdi GYLSE).
Elmaradt mérkőzés: Szabó ErikKiss Gábor.
Végeredmény: 1. Sebők Milán 9 pont, 2. Ondrejó Tamás 6, 3. Szabó Erik 0 (3), 4. Kiss Gábor 0 (3).
Továbbjutott: Sebők Milán, Ondrejó Tamás.
6. csoport: Kovács Ferenc (Dévaványai SE), Bánfi Dominik (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Hanea Márkó (Gyomaendrődi FC), Pipis Zsombor (Orosházi MTK-ULE 1913), Kriska Norbert (Szarvasi FC).
Elmaradt mérkőzések: Pipis Zsombor–Bánfi Dominik, Pipis Zsombor–Kovács Ferenc.
Végeredmény: 1. Kriska Norbert 12 pont, 2. Hanea Márkó 9, 3. Kovács Ferenc 3 (3), 4. Bánfi Dominik 0 (3), 5. Pipis Zsombor 0 (2).
Továbbjutott: Kriska Norbert, Hanea Márkó.
7. csoport: Csapó Péter (Gyomaendrődi FC), Szatmári László (Orosházi MTK-ULE 1913), Zima Dániel (Szarvasi FC), Béres Árpád (Kaszaper FC), Körösfalvi Kristóf (Csabacsűdi GYLSE).
Végeredmény: 1. Béres Árpád 12 pont, 2. Csapó Péter 9, 3. Körösfalvi Kristóf 6, 4. Szatmári László 3, 5. Zima Dániel 0.
Továbbjutott: Béres Árpád, Csapó Péter.
8. csoport: Janicsek Zoltán (Orosházi MTK-ULE 1913), Juhász Péter László (Dévaványai SE), Dolezsán Dávid (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Turi Milán Mátyás (Szeghalmi FC), Magyar Martin (Csabacsűdi GYLSE).
Eredmény. 04. 17.: Janicsek Zoltán–Juhász Péter László 4–6
Játék nélkül: Magyar Martin–Dolezsán Dávid 6–0.
Dolezsán Dávid–Juhász Péter László 0–6.
Végeredmény: 1. Turi Milán Mátyás 12 pont, 2. Magyar Martin 6, 3. Juhász Péter 6, 4. Janicsek Zoltán 6, 5. Dolezsán Dávid 0.
Továbbjutott: Turi Milán Mátyás,
Magyar Martin.
9. csoport: Keresztesi Endre (Vésztői SE), Keresztesi János (Körösladány MSK), Kincses Róbert (Okány KSK), Gerda Viktor (Csorvási SK), Varga Erik (Csabai AK).
Eredmény. 04. 18.: Keresztesi JánosGerda Viktor 5–4
Játék nélkül: Kincses Róbert–Keresztesi Endre 0–6
Kincses Róbert
Varga Erik 06
Végeredmény: 1. Varga Erik 12 pont, 2. Keresztesi Endre 9, 3. Keresztesi János 6, 4. Gerda Viktor 3, 5. Kincses Róbert 0.
Továbbjutott: Varga Erik, Keresztesi Endre.
10. csoport: Varga Levente (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Rohony Márk (Szarvasi FC), Szilágyi Bence (Gyomaendrődi FC), Szlanyinka László (Magyarbánhegyesi FC), Balogh Milán (Körösladány MSK), Kiss Tibor (Orosházi MTK-ULE 1913).
Elmaradt mérkőzések: Varga LeventeSzilágyi Bence, Szlanyinka László–Balogh Milán, Balogh MilánKiss Tibor.
Végeredmény: 1. Szlanyinka László 12 pont (4), 2. Balogh Milán 9 (3), 3. Szilágyi Bence 6 (4), 4. Rohony Márk 3, 5. Kiss Tibor 3 (4), 6. Varga Levente 0 (4).
Továbbjutott: Szlanyinka László, Balogh Milán, Szilágyi Bence.
11. csoport: Vígh Roland Krisztián (Csanádapácai FC), Varju Richárd (Okány KSK), Medovarszki János (REF-Team), Barna Márton (Orosházi MTK-ULE 1913), Bokor Marcell Zsolt (Gyomaendrődi FC).
Elmaradt mérkőzés: Medovarszki János–Bokor Marcell Zsolt.
Végeredmény: 1. Vígh Roland Krisztián 10 pont, 2. Barna Márton 10, 3. Varju Richárd 6, 4. Medovarszki János 0 (3), 5. Bokor Marcell Zsolt 0 (3).
Továbbjutott: Vígh Roland Krisztián, Barna Márton, Varju Richárd.

PS4 platform
1. csoport:
Sándor Gergő (REF-Team), Gubucz Viktor (Dévaványai SE), Melich Viktor (Orosházi MTK-ULE 1913), Hrabovszki Pál Krisztián (Battonyai TK), Balogi Attila Imre (Mezőhegyesi SE).
Eredmény. Játék nélkül: Gubucz Viktor–Balogi Attila Imre 6–0.
Elmaradt mérkőzések: Gubucz Viktor–Hrabovszki Pál Krisztián, Melich Viktor–Hrabovszki Pál Krisztián, Balogi Attila Imre–Hrabovszki Pál Krisztián, Balogi Attila Imre–Melich Viktor.
Végeredmény: 1. Sándor Gergő 12 pont, 2. Gubucz Viktor 6 (3), 3. Melich Viktor 0 (2), 4. Balogi Attila Imre 0 (2), 5. Hrabovszki Pál Krisztián 0 (1).
Továbbjutott: Sándor Gergő, Gubucz Viktor.
2. csoport: Vezér Gábor (Dombegyház NSE), Sipaki Patrik (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Seres Dániel (Szeghalmi FC), Kovács Máté (Füzesgyarmati SK II.).
Eredmények. 04. 18.: Sipaki Patrik–Vezér Gábor 140
04. 18.: Seres Dániel–Kovács Máté 4–6
Játék nélkül: Vezér Gábor–Kovács Máté 0–6
Végeredmény: 1. Sipaki Patrik 6 pont, 2. Kovács Máté 6, 3. Seres Dániel 3, 4. Vezér Gábor 0.
Továbbjutott: Sipaki Patrik, Kovács Máté.
3. csoport: Szarvas Károly (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Szirmai Dávid Gábor (Berényi Gyermek FC), Szlovák György (Pusztaföldvári SE), Köböl István (Dobozi SE), Szabó Ákos (Gyomaendrődi GYLE).
Végeredmény: 1. Szarvas Károly 12 pont, 2. Szlovák György 9, 3. Köböl István 6, 4. Szabó Ákos 3, 4. Szirmai Dávid 0.
Továbbjutott: Szarvas Károly, Szlovák György.
4. csoport: Bencsik Csaba (Jamina SE), Boss Nico (Berényi Gyermek FC), Tóth László (Dobozi SE), Szabó Rajmund (Sarkadi KLE), Székely Zoltán (Békési FC).
Elmaradt mérkőzések: Bencsik Csaba–Székely Zoltán, Tóth László–Székely Zoltán, Szabó Rajmund–Székely Zoltán, Tóth László–Szabó Rajmund.
Végeredmény: 1. Boss Nico 12 pont, 2. Bencsik Csaba 6 (3), 3. Szabó Rajmund 0 (2), 4. Tóth László 0 (2), 5. Székely Zoltán 0 (1).
Továbbjutott: Boss Nico, Bencsik Csaba.

A folytatás
Csoportbeosztások. XBox. 1. csoport:
Vígh László, Mag Máté, Turcsek Szilveszter, Hanea Márkó, Magyar Martin, Barna Márton. 2. csoport: Simon Róbert, Béres Árpád, Szlanyinka László, Bujdosó Sándor, Paulik Ádám, Balogh Milán. 3. csoport: Sebők Milán, Kriska Norbert, Turi Milán Mátyás, Lászik Balázs, Csapó Péter, Varju Richárd. 4. csoport: Szakál Márk, Varga Erik, Vígh Roland Krisztián, Ondrejó Tamás, Keresztesi Endre, Szilágyi Bence. Negyeddöntők: 1/14/2, 1/24/1, 2/13/2, 2/23/1.
PS4. 1. csoport: Sándor Gergő, Kovács Máté, Szarvas Károly, Bencsik Csaba. 2. csoport: Gubucz Viktor, Sipaki Patrik, Szlovák György, Boss Nico. Elődöntők: 1/12/2, 1/22/1.