FIFA 2020: hajrájához értek a csoportmeccsek

Valahogyan kiveszett a korábban tapasztalt lendület az MLSZ Békés Megyei Igazgatóság által szervezett FIFA 2020 online bajnokságban. Lassan csepegnek az eredmények, mindössze két divízióban lehet végeredményt hirdetni, pedig a kiírás szerint április 19-ig valamennyi csoportmérkőzést le kell játszani.


Legutóbbi híradásunk óta mindössze 4 találkozót tudtak összehozni a résztvevők, ami alig több a semminél. Az XBoxos mezőny 7. csoportjában Körösfalvi Kristóf (Csabacsűd) egykori klubtársa, Zima Dániel (Szarvas) legyőzésével megszerezte a 3. helyet. A 8-as szekcióban Janicsek Zoltán (Orosháza) egyelőre nem tudta bebiztosítani helyét a szűkebb folytatásban, mivel vereséget szenvedett Juhász Péter Lászlótól (Dévaványa). Ez az eredmény többek előtt is megnyitotta az utat a továbbjutásra. A 9-es számú ötösfogat rangadóját Varga Erik (Csabai AK) nyerte, aki ezzel elsőként került a 24 közé, míg a legyőzöttjének, Keresztesi Endrének (Vésztő) ezért még tennie kell a maradék meccsén.
A PS4 platformnál
csupán egyetlen mérkőzést játszottak le. Az 1-es csoportban Gubucz Viktor (Dévaványa) nyert Melich Viktor (Orosháza) ellen, ezzel neki sikerült egy lépést tennie a 8 közé kerüléshez.

XBox platform
1. csoport:
Asztalos Balázs (Tótkomlósi TC), Bákai Attila (Csabacsűdi GYLSE), Baranya Erik (Szabadkígyósi SZSC), Bujdosó Sándor (Okány KSK), Vígh László (Füzesgyarmati SK).
Eredmények: 
04. 07.: Vígh László
Bujdosó Sándor 42
04. 07.: Bákai Attila
–Vígh László 5–5
04. 10.: Asztalos Balázs
–Bákai Attila 9–7
04. 11.: Asztalos Balázs
–Baranya Erik 11–9
04. 11.: Asztalos Balázs
–Vígh László 1–14
04. 11.: Asztalos Balázs
–Bujdosó Sándor 4–11
04. 11.:
Baranya Erik–Bujdosó Sándor 3–14
04. 11.:
Baranya Erik–Vígh László 1–24
Továbbjutott: Vígh László.
2. csoport: Varga Áron (Telekgerendási SC), Turcsek Szilveszter (Békéscsabai MÁV SE), Simon Róbert (Orosházi MTK-ULE 1913), Fazekas Kristóf (Okány KSK), Kiss Patrick (Eleki USE).
Eredmények:
04. 07.: Turcsek Szilveszter
Kiss Patrick 76
04. 07.: Kiss Patrick
Varga Áron 71
04. 07.: Varga Áron–Fazekas Kristóf 32
04. 08.: Turcsek Szilveszter–Simon Róbert 4–11
04. 08.: Turcsek Szilveszter–Fazekas Kristóf 12–4
04. 10.: Varga Áron–Turcsek Szilveszter 1–2
04. 10.: Simon Róbert–Fazekas Kristóf 6–4
04. 11.: Varga Áron–Simon Róbert 2–7

Továbbjutott: Simon Róbert.
3. csoport: Bákai Benjámin (Kardos KSK), Kormányos Kristóf (Magyarbánhegyesi FC), Paulik Ádám (Szeghalmi FC), Szebegyinszki Márkó (Gyomaendrődi FC), Mag Máté (Kevermes SE).
Eredmények:
04. 06.: Kormányos Kristóf
–Szebegyinszki Márkó 5–0
04. 07.: Bákai Benjámin
Szebegyinszki Márkó 91
04. 08.: Bákai Benjámin–Kormányos Kristóf 6–0
04. 08.: Bákai Benjámin
–Paulik Ádám 5–9
04. 08.: Bákai Benjámin
–Mag Máté 3–4
04. 08.: Kormányos Kristóf
–Paulik Ádám 0–4
04. 08.: Kormányos Kristóf
–Mag Máté 0–8
04. 08.:
Paulik Ádám–Mag Máté 3–6
04. 08.: Szebegyinszki Márkó
–Mag Máté 4–8
Továbbjutott: Mag Máté, Paulik Ádám.
4. csoport: Molnár Gergő I. (Gádorosi LSE), Lászik Balázs (Orosházi MTK-ULE 1913), Juhász Zsolt (Dévaványai SE), Zelman Pál Ramil (Tótkomlósi TC), Szakál Márk (Kétegyházi SE).
Eredmények:
04. 06.: Molnár Gergő I.
Juhász Zsolt 73
04. 07.: Molnár Gergő I.
Zelman Pál Ramil 115
04. 07.: Juhász Zsolt
Zelman Pál Ramil 68
04. 08.: Lászik Balázs
–Juhász Zsolt 8–0
04. 08.: Juhász Zsolt
–Szakál Márk 2–8
04. 08.: Lászik Balázs
–Zelman Pál Ramil 9–3
04. 08.: Lászik Balázs
–Szakál Márk 3–5
04. 08.: Zelman Pál Ramil
–Szakál Márk 1–8
04. 09.: Molnár Gergő I.
–Szakál Márk 6–8
04. 17.: Lászik Balázs–Molnár Gergő I. 8–5
Végeredmény: 1. Szakál Márk 12 pont, 2. Lászik Balázs 9, 3. Molnár Gergő I. 6, 4. Zelman Pál Ramil 3, 5. Juhász Zsolt 0.
Továbbjutott: Szakál Márk, Lászik Balázs.
5. csoport: Horváth Levente (Csabai AK), Szabó Erik (Dévaványai SE), Sebők Milán (Jamina SE), Ondrejó Tamás (Füzesgyarmati SK), Kiss Gábor (Csabacsűdi GYLSE).
Eredmények:
04. 07.: Szabó Erik
Ondrejó Tamás 13
04. 08.: Szabó Erik
–Sebők Milán 1–6
04. 08.:
Sebők Milán–Ondrejó Tamás 8–3
04. 08.:
Sebők Milán–Kiss Gábor 13–2
04. 08.:
Ondrejó Tamás–Kiss Gábor 6–4
Továbbjutott: Sebők Milán.
6. csoport: Kovács Ferenc (Dévaványai SE), Bánfi Dominik (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Hanea Márkó (Gyomaendrődi FC), Pipis Zsombor (Orosházi MTK-ULE 1913), Kriska Norbert (Szarvasi FC).
Eredmények:
04. 06.: Hanea Márkó
Kriska Norbert 78
04. 07.: Hanea Márkó
Kovács Ferenc 143
04. 07.: Kriska Norbert
Kovács Ferenc 151
04. 08.: Bánfi Dominik
–Hanea Márkó 6–7
04. 11.: Hanea Márkó
–Pipis Zsombor 15–0
04. 12.: Kovács Ferenc
Bánfi Dominik 5–3
04. 12.: Bánfi Dominik
–Kriska Norbert 1–8
04. 12.: Pipis Zsombor
–Kriska Norbert 2–8
Továbbjutott: Kriska Norbert, Hanea Márkó.
7. csoport: Csapó Péter (Gyomaendrődi FC), Szatmári László (Orosházi MTK-ULE 1913), Zima Dániel (Szarvasi FC), Béres Árpád (Kaszaper FC), Körösfalvi Kristóf (Csabacsűdi GYLSE).
Eredmények:
04. 06.: Csapó Péter
Béres Árpád 59
04. 06.: Csapó Péter
Körösfalvi Kristóf 86
04. 06.:
Béres ÁrpádKörösfalvi Kristóf 92
04. 07.: Csapó Péter
Szatmári László 115
04. 07.: Körösfalvi Kristóf
Szatmári László 247
04. 07.: Béres Árpád
Zima Dániel 71
04. 07.: Csapó Péter
Zima Dániel 95
04. 10.: Szatmári László
–Béres Árpád 4–9
04. 11.: Szatmári László
–Zima Dániel 6–0
04. 17.: Zima Dániel–Körösfalvi Kristóf 1–10
Végeredmény: 1. Béres Árpád 12 pont, 2. Csapó Péter 9, 3. Körösfalvi Kristóf 6, 4. Szatmári László 3, 5. Zima Dániel 0.
Továbbjutott: Béres Árpád, Csapó Péter.
8. csoport: Janicsek Zoltán (Orosházi MTK-ULE 1913), Juhász Péter László (Dévaványai SE), Dolezsán Dávid (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Turi Milán Mátyás (Szeghalmi FC), Magyar Martin (Csabacsűdi GYLSE).
Eredmények:
04. 07.: Janicsek Zoltán
Magyar Martin 1110
04. 07.: Juhász Péter LászlóMagyar Martin 611
04. 07.: Turi Milán Mátyás
Magyar Martin 113
04. 10.: Janicsek Zoltán
–Dolezsán Dávid 3–2
04. 10.: Janicsek Zoltán
–Turi Milán Mátyás 3–12
04. 10.: Juhász Péter László
–Turi Milán Mátyás 5–11
04. 11.: Dolezsán Dávid–Turi Milán Mátyás 1–9
04. 17.: Janicsek Zoltán–Juhász Péter László 46
Továbbjutott: Turi Milán Mátyás
9. csoport: Keresztesi Endre (Vésztői SE), Keresztesi János (Körösladány MSK), Kincses Róbert (Okány KSK), Gerda Viktor (Csorvási SK), Varga Erik (Csabai AK).
Eredmények:
04. 07.: Kincses Róbert
Keresztesi János 4–13
04. 07.: Keresztesi Endre
Keresztesi János 6–5
04. 08.: Keresztesi János
–Varga Erik 5–10
04. 10.: Gerda Viktor–Varga Erik 0–16

04. 11.: Kincses Róbert
–Gerda Viktor 2–16
04. 12.: Keresztesi Endre–Gerda Viktor 84
04. 17.: Keresztesi Endre–Varga Erik 39
Továbbjutott: Varga Erik.
10. csoport: Varga Levente (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Rohony Márk (Szarvasi FC), Szilágyi Bence (Gyomaendrődi FC), Szlanyinka László (Magyarbánhegyesi FC), Balogh Milán (Körösladány MSK), Kiss Tibor (Orosházi MTK-ULE 1913).
Eredmények:
04. 07.: Rohony Márk
Varga Levente 94
04. 07.: Rohony Márk
Kiss Tibor 84
04. 07.: Szlanyinka László
Kiss Tibor 43
04. 07.: Szlanyinka László
Szilágyi Bence 711
04. 07.: Rohony Márk
Szilágyi Bence 57
04. 07.: Szilágyi Bence
Kiss Tibor 135
04. 07.: Szilágyi Bence
Balogh Milán 112
04. 07.: Rohony Márk
Balogh Milán 011
04. 08.: Varga Levente
–Balogh Milán 2–7
04. 08.: Rohony Márk
–Szlanyinka László 2–13
04. 11.: Varga Levente
–Szlanyinka László 1–5
04. 12.: Varga Levente
–Kiss Tibor 5–6
Továbbjutott: Szlanyinka László, Balogh Milán, Szilágyi Bence.
11. csoport: Vígh Roland Krisztián (Csanádapácai FC), Varju Richárd (Okány KSK), Medovarszki János (REF-Team), Barna Márton (Orosházi MTK-ULE 1913), Bokor Marcell Zsolt (Gyomaendrődi FC).
Eredmények:
04. 07.: Vígh Roland Krisztián
Varju Richárd 10–0
04. 07.: Bokor Marcell Zsolt
Varju Richárd 0–10
04. 07.: Bokor Marcell Zsolt–Barna Márton 1–17

04. 07.: Bokor Marcell Zsolt
Vígh Roland Krisztián 0–12
04. 08.: Barna Márton
Varju Richárd 8–1
04. 10.: Medovarszki János–Varju Richárd 1–2
04. 11.: Vígh Roland Krisztián–Medovarszki János 8–2
04. 11.: Vígh Roland Krisztián–Barna Márton 8–8
04. 11.: Medovarszki János–Barna Márton 2–13
Továbbjutott: Vígh Roland Krisztián, Barna Márton, Varju Richárd.
Továbbjut minden csoport első és második helyezett csapata, plusz a 10. és a 11. csoport harmadik helyezettjei (24 fő).

PS4 platform
1. csoport:
Sándor Gergő (REF-Team), Gubucz Viktor (Dévaványai SE), Melich Viktor (Orosházi MTK-ULE 1913), Hrabovszki Pál Krisztián (Battonyai TK), Balogi Attila Imre (Mezőhegyesi SE).
Eredmények:
04. 07.: Sándor Gergő–Melich Viktor 7–4
04. 07.: Sándor Gergő–Gubucz Viktor 5–3
04. 08.: Sándor Gergő–Balogi Attila Imre 17–2
04. 12.: Sándor Gergő–Hrabovszki Pál Krisztián 6–0
04. 17.: Gubucz Viktor–Melich Viktor 7–3
Továbbjutott: Sándor Gergő.
2. csoport: Vezér Gábor (Dombegyház NSE), Sipaki Patrik (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Seres Dániel (Szeghalmi FC), Molnár Gergő II. (Gádorosi LSE), Kovács Máté (Füzesgyarmati SK II.).
Eredmények:
04. 07.: Seres Dániel–Vezér Gábor 8–5
04. 07.: Seres Dániel–Sipaki Patrik 5–9
3. csoport: Szarvas Károly (Békéscsaba Labdarúgó Akadémia), Szirmai Dávid Gábor (Berényi Gyermek FC), Szlovák György (Pusztaföldvári SE), Köböl István (Dobozi SE), Szabó Ákos (Gyomaendrődi GYLE).
Eredmények:
04. 07.: Szarvas Károly–Szabó Ákos 13–3
04. 07.: Szarvas Károly–Szlovák György 5–3
04. 07.: Szarvas Károly–Szirmai Dávid 7–2
04. 07.: Szlovák György–Szirmai Dávid 6–0
04. 07.: Szirmai Dávid–Köböl István 5–6
04. 08.: Szarvas Károly–Köböl István 9–6
04. 08.: Szirmai Dávid–Szabó Ákos 6–7
04. 08.: Szlovák György–Köböl István 7–1
04. 08.: Köböl István–Szabó Ákos 12–4
04. 09.: Szlovák György–Szabó Ákos 6–0
Végeredmény: 1. Szarvas Károly 12 pont, 2. Szlovák György 9, 3. Köböl István 6, 4. Szabó Ákos 3, 4. Szirmai Dávid 0. Továbbjutott: Szarvas Károly, Szlovák György.
4. csoport: Bencsik Csaba (Jamina SE), Boss Nico (Berényi Gyermek FC), Tóth László (Dobozi SE), Szabó Rajmund (Sarkadi KLE), Székely Zoltán (Békési FC).
Eredmények:
04. 08.: Boss Nico–Szabó Rajmund 8–1
04. 08.: Boss Nico–Székely Zoltán 10–3
04. 10.: Bencsik Csaba–Boss Nico 3–8
04. 10.: Boss Nico–Tóth László 12–2

04. 10.: Bencsik Csaba–Szabó Rajmund 101
04. 1
0.: Bencsik Csaba–Tóth László 153
Továbbjutott: Boss Nico,
Továbbjut minden csoport első és második helyezett csapata.