Szparis érmek Csongrádról

Az orosházi lányok az érmekkel sem maradtak adósak

Csongrádon rendezték meg szombaton a leány birkózók idei országos diákolimpia döntőjét, amelyen ott voltak a Békés megyei sportolók is. A viadalon az U15-ös korcsoportban az Orosházi Spartacus Birkózó Klub fiataljai két érmet nyertek.

A 46 kg-ban Szűcs Letícia második lett, míg az 58 kg-osok között Jenei Regina a dobogó harmadik fokára állhatott.
Békés megyei helyezések. Diák I. korcsoport. 46 kg: 5. Ács Adrien (Nagyszénási SE). 50 kg: 5. Deák Emese (Orosházi SBK). Diák II. kcs. 46 kg: 5. Csáki Abigél (Orosházi SBK). U15-ös kcs. 46 kg: 2. Szűcs Letícia (Orosházi SBK). 58 kg: 3. Jenei Regina (Orosházi Spartacus BK).