ÉLŐ



Augusztus 17., szerda

Merkantil Bank Liga, 4. forduló

19.00: Békéscsaba 1912 Előre–MTK Budapest

További eredmények. 17.30: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC, Mosonmagyaróvári TE–Kazincbarcika SC, Dorogi FC–Szentlőrinc SE
19.00: ETO FC Győr–BFC Siófok, FC Csákvár–Tiszakécskei LC, Diósgyőri VTK–FC Ajka, Kozármisleny FC–Pécsi MFC, Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr

NB III Keleti csoport, 4. forduló

17.30: Pénzügyőr SE–Békéscsaba 1912 Előre II
17.30: Eger SE–Füzesgyarmati SK
17.30: Körösladány MSK–Tiszafüredi VSE

További eredmények. 17.30: Kisvárda Master Good II–FC Putnok, FC Tiszaújváros–FC Hatvan, Hajdúszoboszlói SE–Debreceni VSC II, BVSC-Zugló–Vasas FC II, Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II, Jászberényi FC–Sényő-Carnifex FC, BKV Előre–Karcagi SE


Augusztus 19., péntek

Megye I. osztály, 2. forduló

18.00: Végegyházi SE–Gyulai TFC
19.00: Orosházi MTK-ULE–Jamina SE


Augusztus 21., vasárnap

Merkantil Bank Liga, 5. forduló

17.00: Szentlőrinc SE–Békéscsaba 1912 Előre

További eredmények. 17.30: Tiszakécskei LC–Nyíregyháza Spartacus FC, Soroksár SC–ETO FC Győr
19.00: MTK Budapest–Budafoki MTE, Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvári TE, Kazincbarcika SC–Kozármisleny FC, Pécsi MFC–Diósgyőri VTK, FC Ajka–FC Csákvár, BFC Siófok–Szombathelyi Haladás, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC

NB III Keleti csoport, 5. forduló

11.00: Békéscsaba 1912 Előre II–FC Tiszaújváros
17.30: Füzesgyarmati SK–Pénzügyőr SE
17.30: Sényő-Carnifex FC–Körösladány MSK

További eredmények. 11.00: Diósgyőri VTK II–BVSC-Zugló, Vasas FC II–Hajdúszoboszlói SE, Debreceni VSC II–Eger SE
17.30: Tiszafüredi VSE–Debreceni EAC, FC Hatvan–Kisvárda Master Good II, Karcagi SE–Jászberényi FC, FC Putnok–BKV Előre

Megye I. osztály, 2. forduló

17.00: Nagyszénás SE–Szarvasi FC
17.00: Sarkadi KLE–Szeghalmi FC
17.00: Medgyesbodzás SE–Gyomaendrődi FC

Békés Megyei Kupa, 1. forduló



Augusztus 24., szerda

Megye I. osztály, 1. forduló

18.00: Jamina SE–Végegyházi SE


Augusztus 27., szombat

Megye I. osztály, 3. forduló

17.00: Gyulai TFC–Jamina SE
17.00: Orosházi MTK-ULE–Medgyesbodzás SE
17.00: Szarvasi FC–Végegyházi SE
17.00: Szeghalmi FC–Nagyszénás SE
17.00: Gyomaendrődi FC–Sarkadi KLE

Megye II/A osztály, 2. forduló

Megye II/B osztály, 2. forduló

Újkígyós FC–Gádorosi LSE
Kondorosi TE–Battonyai TK
Csorvási SK–Kétegyházi SE
Medgyesegyháza SE–Kunágotai TE

Megye III. osztály, 2. forduló

Vésztői TK–Kardos KSK
Okány KSK–Kamuti SK
Zsadányi KSE–Békéssámsoni SK
Kötegyáni FC–Végegyházi SE II
Mezőmegyer SE II–Sarkadkeresztúri SE

Magyar Kupa, 2. forduló


Augusztus 28., vasárnap

Merkantil Bank Liga, 6. forduló

19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC

További eredmények. 17.30: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC, Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka, Mosonmagyaróvári TE–MTK Budapest
19.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, ETO FC Győr–Tiszakécskei LC, FC Csákvár–Pécsi MFC, Diósgyőri VTK–Kazincbarcika SC, Kozármisleny FC–Gyirmót FC Győr, Budafoki MTE–Szentlőrinc SE

Megye II/A osztály, 2. forduló

Békéscsabai MÁV SE–Dévaványai SE

Megye II/B osztály, 2. forduló

Lőkösháza KSK–Köröstarcsai KSK
Tótkomlósi TC–Kaszaper FC
Magyarbánhegyesi FC–Kevermes SE

Megye III. osztály, 2. forduló

Telekgerendási LSC–Bucsa SE

Augusztus 31., szerda

NB III Keleti csoport, 6. forduló

17.30: Kisvárda Master Good II–Békéscsaba 1912 Előre II
17.30: FC Tiszaújváros–Füzesgyarmati SK
17.30: Körösladány MSK–Karcagi SE

További eredmények. 17.30: Pénzügyőr SE–Debreceni VSC II, Eger SE–Vasas FC II, Hajdúszoboszlói SE–Diósgyőri VTK II, BVSC-Zugló–Tiszafüredi VSE, Debreceni EAC–Sényő-Carnifex FC, FC Hatvan–FC Putnok, Jászberényi FC–BKV Előre


Szeptember 3., szombat

Megye I. osztály, 4. forduló

Gyulai TFC–Orosházi MTK-ULE
Végegyházi SE–Gyomaendrődi FC
Szarvasi FC–Csabacsűdi GYLSE
Nagyszénás SE–Sarkadi KLE
Jamina SE–Szeghalmi FC
Szabadnapos: Medgyesbodzás SE

Megye II/A osztály, 3. forduló

Mezőkovácsházi TE–Füzesgyarmati SK II
Elek USE–Mezőhegyesi SE
Dobozi SE–Csanádapácai EFC
Békési FC–Békéscsabai MÁV SE
Mezőberényi LE–Szabadkígyósi SZSC
Dévaványai SE–Mezőmegyer SE

Megye II/B osztály, 3. forduló

Újkígyós FC–Lőkösháza KSK
Kunágotai TE–Tótkomlósi TC
Kaszaper FC–Magyarbánhegyesi FC
Kétegyházi SE–Kondorosi TE
Köröstarcsai KSK–Csorvási SK
Battonyai TK–Medgyesegyháza SE

Megye III. osztály, 3. forduló

Sarkadkeresztúri SE–Kötegyáni FC
Kardos KSK–Mezőmegyer SE II
Kamuti SK–Telekgerendási LSC
Bucsa SE–Vésztői TK
Végegyházi SE II–Gerlai SE


Szeptember 4., vasárnap

Merkantil Bank Liga, 7. forduló

17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre

További eredmények. 16.00: Soroksár SC–BFC Siófok, Szentlőrinc SE–Mosonmagyaróvári TE
17.00: MTK Budapest–Kozármisleny FC, Gyirmót FC Győr–Diósgyőri VTK, Kazincbarcika SC–FC Csákvár, Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC, FC Ajka–ETO FC Győr, Tiszakécskei LC–Szombathelyi Haladás, Dorogi FC–Budafoki MTE

NB III Keleti csoport, 7. forduló

11.00: Békéscsaba 1912 Előre II–FC Hatvan
16.00: Füzesgyarmati SK–Kisvárda Master Good II
16.00: BKV Előre–Körösladány MSK

További eredmények. 11.00: Diósgyőri VTK II–Eger SE, Vasas FC II–Pénzügyőr SE, Debreceni VSC II–FC Tiszaújváros
16.00: Sényő-Carnifex FC–BVSC-Zugló, Tiszafüredi VSE–Hajdúszoboszlói SE, Karcagi SE–Debreceni EAC, FC Putnok–Jászberényi FC

Megye II/A osztály, 3. forduló

OMTK-Rákóczi–Békésszentandrási HMSE

Megye II/B osztály, 3. forduló

Kevermes SE–Gádorosi LSE

Megye III. osztály, 3. forduló

Békéssámsoni SK–Okány KSK

error: Content is protected !!