ÉLŐ


Április 17., szombat

Megye I. osztály, 8. forduló

17.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Mezőkovácsházi TE
17.00: Nagyszénás SE–Clean-Way Gyulai TFC
17.00: Mezőhegyesi SE–Békéscsabai MÁV SE
17.00: Jamina SE–Dévaványai SE
17.00: Szeghalmi FC–Orosházi MTK-ULE


Megye II. osztály, A-csoport, 8. forduló

17.00: Okány KSK–Tótkomlósi TC
17.00: Sarkadi KLE–Gyomaendrődi FC
17.00: Csanádapácai EFC–Szabadkígyósi SZSC
17.00: Dobozi SE–Mezőberényi LE
17.00: Kunágotai TE–Kétegyházi SE

Megye II. osztály, B-csoport, 20. forduló

17.00: Köröstarcsai KSK–Battonyai TK
17.00: Mezőmegyer SE–Kardos KSK
17.00: OMTK-Rákóczi–Gádorosi LSE
17.00: Újkígyós FC–Eleki USE
17.00: Medgyesbodzás SE–Békési FC
17.00: Csorvási SK–Lőkösháza KSK
17.00: Kaszaper FC–Méhkeréki SE

Megye III. osztály, 20. forduló

14.30: Mezőmegyer SE II.–Bucsa SE
17.00: Füzesgyarmati SK II.–Kötegyáni FC


Április 18., vasárnap

Merkantil Bank Liga NB II, 33. forduló

17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás

További eredmények. 17.00: Debreceni EAC–FC Ajka, Kaposvári RFC–Vasas FC, Pécsi MFC–Szeged-Csanád G. A., Soroksár SC–Gyirmót FC Győr, Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC, Nyíregyháza SFC–BFC Siófok, ETO FC Győr–Debreceni VSC, Budaörs SC–Kazincbarcika SC, FC Csákvár–Szentlőrinc SE.

NB III Keleti csoport, 30. forduló

17.00: Füzesgyarmati SK–Tállya KSE

További eredmények. 14.30: Debreceni VSC II.–Mezőkövesd Zsóry FC II.
17.00: FC Tiszaújváros–Salgótarján BTC, Sajóbábonyi VSE–Tiszafüredi VSE, Kisvárda Master Good II.–Balassagyarmati SE, Ceglédi VSE–Tiszakécskei LC, Hatvan FC–Eger SE, Jászberényi FC–Sényő-Carnifex FC, Gyöngyösi AK–Putnok FC, Diósgyőri VTK II.–BVSC-Zugló.

NB III Közép csoport, 30. forduló

17.00: Szekszárdi UFC–Körösladány MSK

További eredmények. 11.00: MFA-Budapest Honvéd II.–Ferencvárosi TC II.
17.00: Erzsébeti SMTK–Dabas-Gyón FC, FC Dabas–Kecskeméti TE, Dunaújváros PASE–Monori SE, Szegedi VSE–Majosi SE, Rákosmente KSK–Újpest FC II., Iváncsa KSE–Paksi FC II., Vác FC–HR-Rent Kozármisleny, Hódmezővásárhelyi FC–Taksony SE.

Megye I. osztály, 8. forduló

17.00: Csabacsűdi GYLSE–Szarvasi FC

Megye II. osztály, B-csoport, 20. forduló

17.00: Kevermes SE–Végegyházi SE


Április 21., szerda

NB III Közép csoport, 27. forduló

17.00: Körösladány MSK–MFA-Budapest Honvéd II.

Megye I. osztály, 3. forduló

17.00: Szarvasi FC–Dévaványai SE

Megye II. osztály, B-csoport, 17. forduló

17.00: Méhkeréki SE–Kevermes SE
17.00: Kardos KSK–Köröstarcsai KSK


Április 24., szombat

Megye I. osztály, 9. forduló

17.00: Szeghalmi FC–Mezőkovácsházi TE
17.00: Békéscsabai MÁV SE–Szarvasi FC
17.00: Mezőhegyesi SE–Orosházi MTK-ULE
17.00: Dévaványai SE–Békéscsaba 1912 Előre II.
17.00: Clean-Way Gyulai TFC–Jamina SE

Megye II. osztály, A-csoport, 9. forduló

17.00: Kétegyházi SE–Okány KSK
17.00: Sarkadi KLE–Békésszentandrási HMSE
17.00: Szabadkígyósi SZSC–Gyomaendrődi FC
17.00: Kunágotai TE–Csanádapácai EFC
17.00: Mezőberényi LE–Tótkomlósi TC

Megye II. osztály, B-csoport, 21. forduló

17.00: Battonyai TK–Csorvási SK
17.00: Kardos KSK–OMTK-Rákóczi
17.00: Gádorosi LSE–Kaszaper FC
17.00: Újkígyós FC–Medgyesbodzás SE
17.00: Békési FC–Köröstarcsai KSK
17.00: Eleki USE–Méhkeréki SE


Április 25., vasárnap

Merkantil Bank Liga NB II, 34. forduló

17.00: Budaörs SC–Békéscsaba 1912 Előre

További eredmények. 17.00: Szeged-Csanád G. A.–Soroksár SC, Vasas FC–Pécsi MFC, FC Ajka–Kaposvári RFC, Szombathelyi Haladás–FC Csákvár, Debreceni VSC–Kazincbarcika SC, BFC Siófok–ETO FC Győr, Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza SFC, Gyirmót FC Győr–Dorogi FC, Szentlőrinc SE–Debreceni EAC.

NB III Keleti csoport, 31. forduló

17.00: Hatvan FC–Füzesgyarmati SK

További eredmények. 17.00: BVSC-Zugló–Debreceni VSC II., Mezőkövesd Zsóry FC II.–FC Tiszaújváros, Salgótarján BTC–Sajóbábonyi VSE, Tiszafüredi VSE–Kisvárda Master Good II., Balassagyarmati SE–Ceglédi VSE, Eger SE–Tiszakécskei LC, Putnok FC–Jászberényi FC, Sényő-Carnifex FC–Diósgyőri VTK II., Tállya KSE–Gyöngyösi AK.

NB III Közép csoport, 31. forduló

17.00: Körösladány MSK–Erzsébeti SMTK

További eredmények. 11.00: Újpest FC II.–Iváncsa KSE, Paksi FC II.–MFA-Budapest Honvéd II., Ferencvárosi TC II.–Vác FC.
17.00: Kecskeméti TE–Dabas-Gyón FC, FC Dabas–Dunaújváros PASE, Monori SE–Szegedi VSE, Majosi SE–Rákosmente KSK, Taksony SE–Szekszárdi UFC, HR-Rent Kozármisleny–Hódmezővásárhelyi FC.

Megye I. osztály, 9. forduló

17.00: Csabacsűdi GYLSE–Nagyszénás SE

Megye II. osztály, B-csoport, 21. forduló

17.00: Lőkösháza KSK–Kevermes SE
17.00: Végegyházi SE–Mezőmegyer SE


Április 28., szerda

Merkantil Bank Liga NB II, 35. forduló

18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Debreceni VSC

További eredmények. 17.00: Debreceni EAC–Kaposvári RFC, Szentlőrinc SE–Szombathelyi Haladás, Pécsi MFC–FC Ajka, Soroksár SC–Vasas FC, Dorogi FC–Szeged-Csanád G. A.
18.00: FC Csákvár–Budaörs SC, Nyíregyháza SFC–Gyirmót FC Győr, ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC, Kazincbarcika SC–BFC Siófok.

NB III Keleti csoport, 32. forduló

17.00: Füzesgyarmati SK–Eger SE

További eredmények. 14.30: Debreceni VSC II.–Sényő-Carnifex FC.
17.00: FC Tiszaújváros–BVSC-Zugló, Sajóbábonyi VSE–Mezőkövesd Zsóry FC II., Kisvárda Master Good II.–Salgótarján BTC, Ceglédi VSE–Tiszafüredi VSE, Tiszakécskei LC–Balassagyarmati SE, Gyöngyösi AK–Hatvan FC, Diósgyőri VTK II.–Putnok FC, Jászberényi FC–Tállya KSE.

NB III Közép csoport, 32. forduló

17.00: Dabas-Gyón FC–Körösladány MSK

További eredmények. 11.00: MFA-Budapest Honvéd II.–Újpest FC II.
17.00: Erzsébeti SMTK–Taksony SE, Dunaújváros PASE–Kecskeméti TE, Szegedi VSE–FC Dabas, Rákosmente KSK–Monori SE, Iváncsa KSE–Majosi SE, Vác FC–Paksi FC II., Szekszárdi UFC–HR-Rent Kozármisleny, Hódmezővásárhelyi FC–Ferencvárosi TC II.


Május 1., szombat

Megye I. osztály, 10. forduló

17.00: Mezőkovácsházi TE–Csabacsűdi GYLSE
17.00: Nagyszénás SE–Békéscsabai MÁV SE
17.00: Szarvasi FC–Orosházi MTK-ULE
17.00: Mezőhegyesi SE–Dévaványai SE
17.00: Békéscsaba 1912 Előre II.–Clean-Way Gyulai TFC
17.00: Jamina SE–Szeghalmi FC

Megye II. osztály, A-csoport, 10. forduló

17.00: Okány KSK–Sarkadi KLE
17.00: Békésszentandrási HMSE–Szabadkígyósi SZSC
17.00: Gyomaendrődi FC–Kunágotai TE
17.00: Csanádapácai EFC–Mezőberényi LE
17.00: Dobozi SE–Kétegyházi SE

Megye II. osztály, B-csoport, 22. forduló

17.00: Kaszaper FC–Kardos KSK
17.00: Medgyesbodzás SE–Eleki USE
17.00: Köröstarcsai KSK–Újkígyós FC
17.00: Csorvási SK–Békési FC
17.00: Mezőmegyer SE–Lőkösháza KSK
17.00: OMTK-Rákóczi–Végegyházi SE


Május 2., vasárnap

Merkantil Bank Liga NB II, 36. forduló

17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre

További eredmények. 17.00: FC Ajka–Soroksár SC, Kaposvári RFC–Pécsi MFC, Budaörs SC–Szentlőrinc SE, Debreceni VSC–FC Csákvár, Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika SC, Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr, Szeged-Csanád G. A.–Nyíregyháza SFC, Vasas FC–Dorogi FC, Szombathelyi Haladás–Debreceni EAC.

NB III Keleti csoport, 33. forduló

17.30: Füzesgyarmati SK–Gyöngyösi AK

További eredmények. 17.00: Tállya KSE–Diósgyőri VTK II.
17.30: BVSC-Zugló–Sajóbábonyi VSE, Mezőkövesd Zsóry FC II.–Kisvárda Master Good II., Salgótarján BTC–Ceglédi VSE, Tiszafüredi VSE–Tiszakécskei LC, Eger SE–Balassagyarmati SE, Hatvan FC–Jászberényi FC, Putnok FC–Debreceni VSC II., Sényő-Carnifex FC–FC Tiszaújváros.

NB III Közép csoport, 33. forduló

18.00: Kecskeméti TE–Körösladány MSK

További eredmények. 11.00: Újpest FC II.–Vác FC, Ferencvárosi TC II.–Szekszárdi UFC, Paksi FC II.–Hódmezővásárhelyi FC.
17.30: HR-Rent Kozármisleny–Erzsébeti SMTK, Dunaújváros PASE–Szegedi VSE, FC Dabas–Rákosmente KSK, Taksony SE–Dabas-Gyón FC, Monori SE–Iváncsa KSE, Majosi SE–MFA-Budapest Honvéd II.

Megye II. osztály, B-csoport, 22. forduló

17.00: Méhkeréki SE–Gádorosi LSE
17.00: Kevermes SE–Battonyai TK


Május 5., szerda

NB III Közép csoport, 26. forduló

17.30: Vác FC–Körösladány MSK