Végegyházi labdarúgók a verekedés sérültjei

Már a pályán és azon kívül is akadt „hirig” az egyébként magabiztos hazai sikerrel zárult mérkőzésen

Garázdaság gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2021. október 9-én Mezőkovácsházán. Az Alkotmány utcában, egy kocsmában alakult ki nézeteltérés hat férfi között. A dulakodásokban összesen öten sérültek meg könnyebben. A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság nyomozást rendelt el, és a rendőrök vizsgálják, hogy kinek milyen szerepe volt a konfliktusban – írja a Police.hu.

Értesülésünk szerint a verekedés a Végegyházi SE–Mezőkovácsházi TE (6–0) megye II/A osztályú bajnoki mérkőzést követően, azzal összefüggésben történt. A közelmúlt sérelmei miatt már maga a találkozó túlfűtött hangulatban zajlott le a felek között, s a jelek szerint a „harmadik félidő“ sem maradt el.
Információnk alapján a rendbontás egy olyan nem hivatalos rendezvényen alakult ki, ahol meghívottként végegyházi játékosok is részt vettek. Az italboltot felkereste néhány kovácsházi szurkoló, ők kerültek összetűzésbe a személyzettel és a labdarúgókkal. A konfliktusban szenvedett könnyebb sérülést a Végegyházi SE labdarúgója, G. B. és M. A. A mérkőzés negyedik félideje tehát a rendőrségre, illetve a bíróságra.