Papírforma eredmény az extraligás rajton

A békésiek párosa közel járt a meglepetéshez. Fotó: MOATSZ

Budapesten az Ormai Csarnokban pénteken kezdetét vette a női asztaliteniszezők legfelesőbb szintű csapatbajnoksága. Az Extraligát idén is összevonva tartják, ezen a hétvégén 4 fordulót bonyolítanak le. A két megyei gárda közül a Békés már pénteken bemutatkozott, de a tavalyi ezüstérmes ellen nem termett babér számára.

Budapesti ERDÉRT SE–Békési TEAM 6:1
Extraligás női csapatbajnoki asztalitenisz-mérkőzés, Budapest. Békési győztes: Ágota Csilla.
Párosban nagy csatát vívott az Ambrus Krisztina, Imre Leila duó az Ágota Csilla, Balogh Ágnes kettőssel, 2:1 után a harmadik szettben 15:13-ra nyert a fővárosi duó. Egyéniben a papírformának megfelelően az erdértesek hozták a meccseiket, a békési lányok csak szetteket tudtak nyerni. Ágota Csilla szerezte a egyetlen győzelmüket a korábban Orosházán is megfordult Fejős Anna ellen, aki sérülés miatt feladta a találkozóját.