Játékvezetők


A viharsarki sporik nyerték a megyeri tornát

Békés sikerével zárult hétfőn a négy megye játékvezetőinek nagypályás labdarúgó-tornája, melyet Mezőmegyeren rendeztek Arad, Bihar és Temes csapatainak részvételével. A viharsarki sporik izgalmas fináléban, az aradi kollégáikat múlták felül.


2021/2022-es tavaszi keretek

Játékvezetői keretek
Profi játékvezetői keret (1): Andó-Szabó Sándor.
NB I-es asszisztensi keret (4): Albert István, Buzás Balázs, Csatári Tibor, Medovarszki János.
NB II-es keret (4): Csonka Bence, Hanyecz Bence, Lovas László, Takács Tamás.
NB II-es asszisztensi keret (1): Belicza Bence.
NB III-as keret (1): Bálint Attila.
NB III-as asszisztensi keret (7): Ancsin Zoltán, Flinta Zoltán, László István, Pogonyi Ferenc, Varga Levente, Vrbovszki Pál, Zahorecz Roland.
NB I-es női keret (1): Bálint Kata Tünde.
Megye I. osztályú keret (17): Bakos József, Bálint Attila, Baráth János, Barta Tibor, Benyovszki Zoltán, Fekete Zoltán, Gyuga Zsolt, Hajdú Dávid, Jakab József, Kovács Antal, Láza András, Mezei Máté, Nagy Zoltán, Szántó Simon, Telek András, Tóth Imre, Zahorán János.
Megye II. osztályú keret (18): Baczovszki Attila, Bozó Norbert, Csikós Ádám, Fűri Imre, Gyebrovszki György, Kis Pál, Korbely Péter Szabolcs, Krisán János, Nagy Gábor, Nemczov Márk, Pusztai Zoltán, Rakonczás Zsolt, Rubás Zoltán, Sándor Gergő, Sándor Imre, Szigeti Gábor, Tóth János, Vágási Pál.
Megye III. osztályú keret (14): Bálint Rebeka, Brlás Zsolt, Diószegi Dávid, Dohár László, Giliczó László, Juhász Levente, Karkus János, Kató Bence, Kató Benedek, Krcsméri Milán, Los Raul Csaba, Megyeri Norbert, Szabó Csaba Pál, Végh Ferenc.
Megye I. asszisztensi keret (14): Baranya Tamás, Belanka Zsolt, Czégény Roland Lajos, Halma Sándor, Kis Kata Bíborka, Kovács Krisztina, Medovarszki János, Németh Balázs, Nyeste Laura, Petrovszki Péter, Szarvas Károly, Tóth Gergely, Zahorecz Soma, Zsótér Róbert.
Asszisztensi keret (13): Baukó Balázs, Bogár Imre, Czibola Szilárd, Diószegi Imre, Dombi Ákos, Jávorka Eliza, Kató Endre, Kiss Roland László, Kvasz Nikolett, Magony Márta, Malét Kristóf, Malya Zoltán, Uferbach Milán.
NB III-as futsal keret (4): Baráth János, Gyebrovszki György, Gyuga Zsolt, Szigeti Gábor.
Megyei futsal keret (15): Baczovszki Attila, Bakos József, Belanka Zsolt, Benyovszki Zoltán, Giliczó László, Kató Bence, Kis Pál, Korbely Péter Szabolcs, Medovarszki János, Nagy Zoltán, Nemczov Márk, Rakonczás Zoltán, Szántó Simon, Telek András, Zsótér Róbert.

Ellenőri keretek
NB II: Hrabovszki András, Medovarszki István.
NB III: Viczián Mátyás.
Megyei: Bogyó Imre, Frey Mihály, Gulyás János, Hanyecz István, Korim Mátyás, Kurucz András, Majoros Pál, Mihálik Pál, Petrovszki György, Rózsa Zoltán, Salamon András, Scsitovics János, Zsurka József.
Futsal: Medovarszki István, Rózsa Zoltán, Viczián Mátyás.

error: Content is protected !!