Ellenállhatatlan volt az U19-es címvédő

A komlósi U16-os együttes döntetlennel kezdte az évet. Fotó: Berka István Jr.

Az ifjúsági korosztály a második játéknap mérkőzéseit játszotta (már amit nem napoltak el), a serdülők számára pedig most kezdődött az évad a megyei utánpótlás labdarúgó-bajnokságokban. Az U19-es Kiemelt csoportban a címvédő Mezőhegyes magabiztos győzelmet aratott az előző héten gólrekorddal indító gyarmatiakat.  Az U17-es csapatok nagypályán küzdenek, az U16-os pontvadászatban keresztpályán zajlanak a meccsek, 7+1 tagú együttesekkel, 30 perces félidőnyi játékidővel. Mutatjuk az elmúlt hét összefoglalóját.

Eredmények. U19. Kiemelt csoport, 2. forduló:
Mezőhegyesi SE–Sárréti Gyöngyhalász GYSE 6–0, gól: Pálhidai 2, Papp M. 2, Dombi, Szabó I.
Berényi Gyermek FC–Szarvasi FC 0–5, gól: Seres 2, Pusztai, Moleri, Molnár.
Szabadkígyósi SZSC–Gyomaendrődi FC 5–1, gól: Ökrös 3, Mohácsi, Piss (öngól), ill. Gellért.
Mezőkovácsházi TE–Dévaványai SE (október 24-én játsszák le)
Az állás: 1. Szarvasi FC 6 pont (2 mérkőzés), 2. Mezőhegyesi SE 6 (2), 3. Sárréti Gyöngyhalász GYSE 3 (2), 4. Szabadkígyósi SZSC 3 (1), 5. Dévaványai SE 0 (0), 6. Mezőkovácsházi TE 0 (1), 7. Gyomaendrődi FC 0 (2), 8. Berényi Gyermek FC 0 (2).

Északi csoport, 2. forduló:
Dobozi SE–Sarkadi Kinizsi LE 2–1, gól: Köteles G., Mező, ill. Bozsányi.
Körösladány MSK–Csabacsűdi GYLSE 3–0, gól: Szabó L. 2, Almási.
Okány KSK–Békési FC 1–14, gól: Hadobás, ill. Reszelő T. 5, Balázs A. 4, Rádai 2, Medve, Horváth, Reszelő A.
Békésszentandrási HMSE–Jamina SE elmaradt
Szeghalmi FC–Mezőmegyer SE elmaradt
Szabadnapos: Békéscsabai MÁV SE
Az állás: 1. Dobozi SE 6 (2), 2. Békési FC 3 (2), 3. Csabacsűdi GYLSE 3 (2), 4. Körösladány MSK 3 (2), 5. Szeghalmi FC 3 (1), 6. Sarkadi KLE 3 (2), 7. Békésszentandrási HMSE 0 (0), 8. Jamina SE 0 (0), 9. Mezőmegyer SE 0 (0), 10. Békéscsabai MÁV SE 0 (1), 11. Okány KSK 0 (2).

Déli csoport, 2. forduló:
Nagyszénás SE–Kunágotai TE 7–0, gól: Deák B. 3, Maczik 2, Tari, Kovács L.
Kétegyházi SE–Medgyesegyháza SE elmaradt
Elek USE–Medgyesbodzás SE (október 24-én játsszák le)
Csanádapácai EFC–Csabai AK (október 24-én játsszák le)
Tótkomlósi TC–Battonyai TK (október 27-én játsszák le)
Szabadnapos: Gádorosi LSE
Az állás: 1. Nagyszénás SE 6 (2), 2. Battonyai TK 3 (1), 3. Csanádapácai EFC 1 (1), 4. Csabai AK 0 (0), 5. Gádorosi LSE 0 (0), 6. Kétegyházi SE 0 (0), 7. Medgyesbodzás SE 0 (0), 8. Medgyesegyháza SE 0 (0), 9. Tótkomlósi TC 0 (0), 10. Elek USE 0 (1), 11. Kunágotai TE 0 (2).

U17. Északi csoport, 1. forduló:
Dévaványai SE–Sárréti Gyöngyhalász GYSE 1–17, gól: Ungi, ill. Lévai 6, Keresztesi 5, Jónás 3, Kurucz, Pákozdi, Szabó D.
Gyomaendrődi GYLE–Szeghalmi FC 7–2, gól: Szatmári 3, Gellért 3, Földvári-Nagy, ill. Perge, Gál.
Sarkadi Kinizsi LE–Kondorosi TE 0–17, gól: Ivacska 8, Kovács I. 3, Pusztai 2, Fejér 2, Tuska, Petrovszki.
Békéscsabai MÁV SE–Szarvasi FC 0–5, gól: Csomos 2, Bátori 2, Oláh.