Így folytatódik a Békés Megyei Ifjúsági Kupa

A kék mezes szénásiakra szomszédvári rangadó vár Orosházán. Fotó: Berka István Jr.

Az MLSZ Területi Igazgatóságán elkészítették a Békés Megyei Ifjúsági Kupa második fordulója sorsolását. A játéknapot az iskolai őszi szünetet kihasználva bonyolítják le október 26-27. között. A továbbjutó 8 csapat tavasszal folytatja a küzdelmeket.

Az aktuális párharcok úgy lettek kialakítva, hogy az idegenben pályára lépő együtteseknek ne kelljen átszelniük a megyét. Az érvényben lévő szabályok szerint döntetlen esetén büntetőpontról elvégzett rúgások döntik el, mely csapat jut a negyeddöntőbe.

A párosítás. Október 26., kedd, 14.30: Orosházi MTK-ULE–Nagyszénás SE. Október 27., szerda, 14.30: Gádorosi LSE–Szarvasi FC, Gyomaendrődi FC–Csabacsűdi GYLSE, Medgyesebodzás SE–Békéscsabai MÁV SE, Sárréti Gyöngyhalsz GYSE–Körösladány MSK, Dobozi SE–Szabadkígyósi SZSC, Medgyesegyháza SE–Mezőhegyesi SE, Elek USE–Jamina SE/Atletico SE párharc győztese.