Kiss Zoltán triplájával nyert a Battonya

Battonyai győzelmi szelfi

Magabiztos hazai győzelemmel ért véget Battonyán, a megye II/B osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójából pótolt szerdai mérkőzés. A határvárosiak gól nélküli első félidő után Kiss Zoltán mesterhármasával magabiztosan verték a csorvásiakat, így a két együttes pozíciót cserélt a tabella 9-10. helyén.

A hazaiak végig támadták az első félidőt, de a legígéretesebb helyzeteket is kihagyták, de a csorvásiak sem tudtak élni az egyetlen lehetőségükkel. A második félidei korai gól felszabadulttá tette a battonyai fiatalokat, akik a rutinos Podina irányításával futószalagon dolgozták ki az akciókat, és az újabb gólokkal sem maradtak adósak.

Battonyai TK–Csorvási SK 4–0 (0–0)
Battonya, 30 néző. Vezette: Telek András.
Battonya: Hrabovszki – Kovács Z. (Gál), Káló (Mákos), Hargitai, Liszkai P., Nagy Gy., Kiss Z., Podina, Nagy T., Erdei B., Pajkó. Játékos-edző: Kovács Zoltán.
Csorvás: Maczák – Gerda T., Király (Darida), Gerda V., Simon, Gyevi-Nagy, Hrncsjár (Ruszin), Varga A. (Varga Á.), Szivák (Koszna), Machó, Zsiga N. Edző: Zsiga Róbert.
Gólszerző: Hargita (50.), Kiss Z. (57., 60., 80.).