Staféta: így látta Sajben Gábor

A gyulaiak az évad utolsó bajnokiján megszenvedtek a harcos bodzási csapattal. Fotó: Kiss Zoltán

A staféta rovat lényege, hogy a megyei labdarúgó-bajnokságok játéknapjainak történéseit egy-egy szakvezető szemével tálaljuk, aki azután a következő fordulóra kiválasztja valamelyik kollégáját. Az I. osztályban Sajben Gábor (Gyulai TFC) került sorra, aki az idény utolsó hetére Balázs Józsefet (Végegyházi SE) hozta helyzetbe.

Szarvasi FC–Gyomaendrődi FC 6–1 (3–0)
Magabiztos győzelemmel zárta hazai szereplését a Szarvas, gratulálok a bronzérméhez, sok sikert kívánok a kupához, a gyomaendrődi fiataloknak pedig az ifjúsági kupadöntőhöz.

Végegyházi SE–Nagyszénás SE 2–1 (2–0)
A nagyszénási csapatban több van annál, mint amit tavasszal mutatott magából. A hazaiak fejben már a bajnoki döntőnek beillő meccsen járhattak, ehhez hozták a kötelező győzelmet. Jó meccset kívánok nekik és a nézőknek is szombatra! A stafétát Balázs Józsefnek küldöm.

Szeghalmi FC–Orosházi MTK-ULE 1–3 (0–2)
A szeghalmiaknak nem sikerült még jobban megnehezíteniük a bajnokesélyes dolgát. Nem várnak könnyű mérkőzések még az Orosházára, ezeken fog kiderülni, hogy valójában hol tartanak az építkezésben. Sok sikert kívánok nekik.

Gyulai TFC–Medgyesbodzás SE 3–2 (2–1)
Nem számítottunk könnyű mérkőzésre, ahogy könnyű tavaszra sem. Az éllovasok ellen jó teljesítményeket nyújtottunk, de több meccs rosszul sült el. Örülök, hogy három győzelemmel zárhattuk a szezont és a reálisnak mondható negyedik helyezést elértük. Még nagyobb pozitívum, hogy idén is rengeteg fiatalt foglalkoztattunk rendszeresen. Az újonc bodzásnak gratulálok a szezonjához! Nem lesz könnyű feladat, de remélhetőleg a szövetségnek és a csapatoknak sikerül együtt, egy jó bajnokságot összehozni jövőre.