
A kiállított labdarúgók mellett két edzőt is büntetett keddi ülésén az MLSZ vármegyei igazgatóság fegyelmi bizottsága a hétvégi forduló hozományaként.
Az újkígyósi trénert, Bereczki Zsoltot április 21-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltott a grémium, míg a kaszaperi Kvasznovszky Józsefet két soron következő bajnoki mérkőzés erejéig „mentett fel” az edzői tevékenység alól.
A játékosoknál is újkígyósi vitte el a hét „citromdíját”, Darányi Dávidra három hétig nem számíthatnak a csapat kijelölésekor. Uhljar Zsombor (Szarvas U17), Balogh József Nimród (Dévaványa U15) és Gócza Regina (Gyulai Amazonok U14) 2-2, míg Vízkeleti Alex (Kondoros), Kovács Imre (Kaszaper), Petrás Gergő (Újkígyós), Molnár Márk (Doboz), Szebegyinszki Róbert (Kardos), Rozsi István (Csorvás), Tóth Patrik (Körösladány U19) és Molnár Botond (Gyulasport U12) 1-1 bajnoki meccset lesz kénytelen kihagyni.
Az egyesületek esetében a Kondorosi TE 18 000, a Battonyai TK és a Kaszaper SE 17-17 000 forint pénzbüntetést kapott játékosai „lelkes” színes lap gyűjtése hozományaként.
