NB III

Hat tesztmeccset játszik a Füzesgyarmat

Összeállt a Füzesgyarmati SK NB III-as labdarúgócsapata felkészülési menetrendje. A piros-fehérek június 21-én, hétfőn tesztelésekkel kezdenek, majd hazai környezetben tréningeznek egészen az augusztus elsejei bajnoki rajtig. A sárréti várost csupán néhány gyakorlómeccs erejéig hagyja el a Keleti csoport legutóbbi negyedik helyezettje.

Marad csoportonként 20 csapat az NB III-ban

A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége határozatban módosította a 2021/2022-es NB III-as labdarúgó-bajnokság versenykiírását, továbbá a következő évi versenynaptárát. A döntés értelmében a következő évben is 60 csapat alkotja a mezőnyt, csoportonként 20-20 együttes csatázik a bajnoki címért, illetve a kiesés elkerüléséért.

Előre II: irány a harmadosztály!

Kettős győzelemmel zárta az NB III-as osztályozót, így augusztustól a harmadik vonalban folytathatja a Békéscsaba 1912 Előre II. labdarúgócsapata. A lila-fehérek a tarpai három gólos sikert követően a szombati visszavágón szorosabb csatában múlták felül a Tarpát.

Barcikára szerződött Sorin Cigan

A Hajdúszoboszlóra távozó Csillag László vezetőedző után Sorin Cigan másodedző is elhagyta a Füzesgyarmati SK NB III-as labdarúgócsapata szakmai stábját. Az 57 esztendős tréner a ligakonkurens Kazincbarcika ajánlatára bólintott rá, ahol a frissen kinevezett Varga Attila segédjeként számítanak rá.

Tekintélyes fórral várják a visszavágót

A Békéscsaba 1912 Előre II. labdarúgócsapata az idegenben szerzett három gólos győzelmet követően kedvező helyzetben várhatja az NB III-as osztályozó szombati hazai visszavágóját.

Két stabil kezdőember távozott Gyarmatról

Csillag László vezetőedző után két játékos is távozott a Füzesgyarmati SK NB III-as labdarúgó-csapatától. Az ifjú belső védő, Tóth Olivér, valamint a játékmester, Kis Szabolcs folytatja új egyesületben a sportkarrierjét.

Bemutatkozott az új gyarmati vezetőedző

Bemutatta új vezetőedzőjét a Füzesgyarmati SK NB III-as labdarúgócsapata. A Hajdúszoboszlóra távozó Csillag László utódja egy ambiciózus fiatal szakember, Szabados Tamás lesz.

Félig már zsebben az NB III-as „tagkönyv”

Háromgólos előnyt szerzett Tarpán a Békéscsaba 1912 Előre II. labdarúgócsapata az NB III-ba jutásért megvívott osztályozó első mérkőzésén. Veszélyes kontráikkal a lilák szünet után akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattak volna, de így sem érezhetik magukat veszélyben a szombati visszavágót illetően.

Augusztus elsején indul az új NB III-as bajnokság

A Magyar Labdarúgó Szövetség közzé tette a 2021-2022-es versenynaptárát, amelyből a válogatottak és a nemzetközi kupák műsora mellett ismertté vált az NB-s bajnokságok időrendje, valamint az „újratöltött” MOL Magyar Kupa játéknapjai.