Női focik

Évforduló az Amazonoknál

Kispályás labdarúgó-tornával fejezte be a 2021-es esztendőt a Gyulai Amazonok U15-ös csapata Nagykátán. Szerb Katalin tanítványai kitettek magukért, hiszen megnyerték a hagyományteremtő céllal kiírt tornát.

Gyulai bravúr zárta az évadot

Az idényzáró vasárnapi hazai mérkőzésén bravúros pontot szerzett a Gyulai Amazonok NB II-es női labdarúgócsapata. A fürdővárosi hölgyek az Újpesttel szemben végeztek döntetlenre, ami a vendégek őszi bajnoki címébe került.

Kimaradtak a gyulai helyzetek

Az NB II-es női labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában Monoron hagyta a pontokat a Gyulai Amazonok csapata. A fürdővárosi lányok mérsékeltebb teljesítményt nyújtottak a megszokottól, picivel nagyobb szerencsével azonban így is jobb eredményt érhettek volna el.

Balszerencsés gyulai vereség

Balszerencsés körülmények között szakadt meg a Gyulai Amazonok NB II-es nagypályás női csapata három mérkőzése tartó győzelmi sorozata. A megyei alakulat a Kazincbarcika ellen úgy maradt alul hazai környezetben, hogy az utolsó pillanatban kapott gólt, ezzel pedig a veretlenségi szériája is véget ért.

Az Amazonok újabb szabolcsi sikere

Szerethetnek Szabolcsba járni a gyulai női labdarúgók, mivel ott igen eredményesen szerepelnek. Az előző heti nyírtelki sikert vasárnap egy nyíregyházi győzelemmel „fejelték meg”. Az NB II-es nagypályás női labdarúgó-bajnokság 12. játéknapján a Szparit verték az Amazonok, ezzel pedig az 5. helyre léptek előre a Keleti csoport tabelláján.

Nyírtelekről is három pontot hoztak haza

Az idény második felére jó formába lendült a Gyulai Amazonok NB II-es nagypályás női labdarúgócsapata. A fürdővárosi lányok a Keleti csoport vasárnapi 11. játéknapján Nyírtelken arattak kétgólos győzelmet, ezzel pedig a stabil középmezőnybe küzdötték fel magukat a tabellán.

Győzelmet ünnepeltek a gyulai lányok

Harmadik őszi sikerét aratta a Gyulai Amazonok női nagypályás labdarúgócsapata, amely az NB II-es bajnokság 10. fordulójában a hasonló képességű Szolnokot múlta felül hazai pályán.

Több volt a hatvani mérkőzésben

Az NB II-es női nagypályás labdarúgó-bajnokság 9. fordulója során Hatvanban volt jelenése a Gyulai Amazonok csapatának. Molnár Zoltánné együttese eltérő félidők után kapitulált a Keleti csoport dobogós helyeiért harcoló házigazdákkal szemben.

A szegediek élvonalbeli szintet hoztak

Nem tudta megnehezíteni a tavaly még NB I-ben szereplő Szent Mihály FC együttese dolgát a Gyulai Amazonok női nagypályás labdarúgócsapata. A fürdővárosi nevelésű Csontos Zsanettet és Pilán Tímeát is soraiban tudó szegedi illetőségű alakulat zsinórban a hetedik győzelmét ünnepelve jó úton jár afelé, hogy jövőre visszatérhessen az élvonalba.

Gólarányt javítottak az Amazonok

Mondhatni előre elkönyvelhette a három pontot a Gyulai Amazonok NB II-es női felnőtt labdarúgócsapata a cigándi fellépése előtt, hiszen a Bodon Péter FC és a Nyírbátori LSE kizárásával 13 csapatosra Keleti csoport sereghajtójához látogatott vasárnap. Nem is okozott csalódást.

Elbúcsúztak a kupától a gyulai lányok

A Gyulai Amazonok a DVSC-DEAC (2–0) és a Nyíregyháza Spartacus (4–3) augusztusi idegenbeli legyőzésével jutott el a Simple Női Magyar Kupa 3. fordulójába, amely önmagában is szép eredmény. A fürdővárosiak szombaton az NB II Keleti csoportjában is riválisnak számító, hat forduló után a negyedik helyen álló Újpest FC-vel találkoztak, remélve, hogy a bravúrsorozat tovább folytatódik.

A kettős emberhátrányt is elbírták a gyulaiak

Újabb győzelemmel zárkózik az NB II-es bajnokság középmezőnyéhez a Gyulai Amazonok női labdarúgó-csapata, amely a 6. fordulóban hazai pályán győzte le a Nagykátát. A helyi lányok két kiállítással a saját dolgukat nehezítették meg, de így is sikerrel jártak.

Hatékonyak voltak a gyulai lányok

Harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét az idei NB II-es bajnokságban a Gyulai Amazonok női nagypályás labdarúgó-csapata. Molnár Zoltánné lányai Nyírbátorban győztek az elmúlt hétvégén rendkívül magabiztosan.

Drága árat fizettek a rövidzárlat miatt

Az NB II-es női labdarúgó-bajnokság Keleti csoportja negyedik játéknapján hazai pályán szenvedett vereséget a Gyulai Amazonok csapata, amely egy rövidzárlat miatt kényszerült lemondani a pontokról, az újonc Eger ellen.

Nem jött össze az újabb debreceni bravúr

A Magyar Kupában aratott 2–0-ás győzelem után a bajnokságban is Debrecenben debütált a Gyulai Amazonok NB II-es nagypályás női labdarúgócsapata. A fürdővárosiak nem tudták megismételni a korábbi bravúrjukat, a különbséget Jakus Lili mesterhármasa jelentette a felek között.