Női focik

Elbúcsúztak a kupától a gyulai lányok

A Gyulai Amazonok a DVSC-DEAC (2–0) és a Nyíregyháza Spartacus (4–3) augusztusi idegenbeli legyőzésével jutott el a Simple Női Magyar Kupa 3. fordulójába, amely önmagában is szép eredmény. A fürdővárosiak szombaton az NB II Keleti csoportjában is riválisnak számító, hat forduló után a negyedik helyen álló Újpest FC-vel találkoztak, remélve, hogy a bravúrsorozat tovább folytatódik.

A kettős emberhátrányt is elbírták a gyulaiak

Újabb győzelemmel zárkózik az NB II-es bajnokság középmezőnyéhez a Gyulai Amazonok női labdarúgó-csapata, amely a 6. fordulóban hazai pályán győzte le a Nagykátát. A helyi lányok két kiállítással a saját dolgukat nehezítették meg, de így is sikerrel jártak.

Hatékonyak voltak a gyulai lányok

Harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét az idei NB II-es bajnokságban a Gyulai Amazonok női nagypályás labdarúgó-csapata. Molnár Zoltánné lányai Nyírbátorban győztek az elmúlt hétvégén rendkívül magabiztosan.

Drága árat fizettek a rövidzárlat miatt

Az NB II-es női labdarúgó-bajnokság Keleti csoportja negyedik játéknapján hazai pályán szenvedett vereséget a Gyulai Amazonok csapata, amely egy rövidzárlat miatt kényszerült lemondani a pontokról, az újonc Eger ellen.

Nem jött össze az újabb debreceni bravúr

A Magyar Kupában aratott 2–0-ás győzelem után a bajnokságban is Debrecenben debütált a Gyulai Amazonok NB II-es nagypályás női labdarúgócsapata. A fürdővárosiak nem tudták megismételni a korábbi bravúrjukat, a különbséget Jakus Lili mesterhármasa jelentette a felek között.

Gyulai továbbjutás Szerb Katalin négy góljával

A Debrecenben elért sikert követően a Magyar Kupa második fordulójában is győzni tudott Gyulai Amazonok nagypályás női labdarúgócsapata. Molnárné Irénke tanítványai az NB II-es bajnokság tavalyi bronzérmesét búcsúztatták Nyíregyházán, Szerb Katalin négy találatának köszönhetően.

Nyíregyháza Spartacus FC–Gyulai Amazonok 3–4 (2–2)

Gyulai továbbjutás a Magyar Kupában

Győzelemmel kezdte az évet a Gyulai Amazonok nagypályás női labdarúgócsapata. Molnár Zoltánné alakulata a Magyar Kupában debütált, és bár tartalékosan utazott el Debrecenbe, Szerb Katalin duplájával így is sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

DVSC-DEAC–Gyulai Amazonok 0–2 (0–0)

Győztes gyulai évzáró

A remek tavaszi szereplés hatásár 7. helyen fejezte be az NB II-es női labdarúgó-bajnokságot a Gyulai Amazonok nagypályás csapata. Molnár Zoltánné tanítványai jó szájízzel vonulhatnak nyári pihenőre, hiszen a Szolnok ellen győzelemmel zárták az évet.

Bajnok a Dévaványai SE női futsalcsapata

Óriási csatában 1–0-ra győzött a Dévaványai SE csapata vasárnap a nagy rivális Berettyóújfalu otthonában, ezzel feltéve a koronát az idei teljesítményre és az utolsó fordulótól függetlenül megnyerte az NB II-es bajnokságot.