Sportcsatornák élőben

Élő televíziós sportközvetítések


Február 24., szerda:
M4 Sport
13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd FC
17.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencvárosi TC–MOL Fehérvár FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta–Real Madrid
Sport 1
16.45: Kézilabda, EHF Kupa, Timo Trebnje–GOG
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt–FC Porto
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje–Barcelona
Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 20.00: Sznúker, The Players Championship
17.30: Atlétika, nemzetközi fedett pályás verseny, Belgrád
Eurosport 2
17.50: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező
Digisport 1
1.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
17.55: Labdarúgás, Európa-liga, Tottenham Hotspur–Wolfsberg
Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes–Lorient
Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Elche CF
Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Borussia Mönchengladbach–Manchester City
Aréna 4
12.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női szabadstílusú 5 km selejtező
14.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, férfi szabadstílusú 10 km selejtező
18.00: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Preston North End–QPR


Február 25., csütörtök:
M4 Sport
17.00: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, MAC HKB Újbuda–UTE
20.00: Röplabda, férfi Extraliga, Fino Kaposvár–LV Sport Pénzügyőr SE
Sport 1
18.30: Kéziladba, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged–Kielce
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, PPD Zagreb–Telekom Veszprém
Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard Omszk–Szalavat Julajev
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, AC Milan–Crvena zvezda
Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
15.05: Északisí-világbajnokság, sífutás, Oberstdorf
16.55: Északisí-világbajnokság, síugrás, Oberstdorf
19.55: Sznúker, The Players Championship
Eurosport 2
13.55: Sznúker, The Players Championship
Digisport 1
1.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal–Benfica
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Bayer Leverkusen–Young Boys
Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli–Granada
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Manchester United–Real Sociedad
Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Ajax–Lille
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Leicester City–Sparta Praha
Aréna 4
12.45: Északisí-világbajnokság, sífutás, sprintverseny, klasszikus stílus, selejtező, Oberstdorf
15.15: Északisí-világbajnokság, sífutás, női és férfi sprint, klasszikus stílus, döntő
17.00: Északisí-világbajnokság, síugrás, női normálsánc, döntő