Sportcsatornák élőben

Élő televíziós sportközvetítések


December 3., csütörtök:
M4 Sport
20.15: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj–Kaposvár
Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg–Szeged
20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia–Lengyelország
Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg–SZKA
18.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Oroszország–Spanyolország
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal–Rapid Wien
Eurosport 1
13.20: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Kontiolahti
16.20: Sílövészet, világkupa, női sprint, Kontiolahti
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
Digisport 1
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AC Milan–Celtic
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar–Napoli
Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, LASK–Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AS Roma–Young Boys
Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Feyenoord–Dinamo Zagreb
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Granada–PSV


December 4., péntek:
M4 Sport
14.30: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 1. szabadedzés
16.30: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket–Basket Landes
18.30: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 2. szabadedzés
20.15: Labdarúgás, NB I, BudafokvÚjpest
Sport 1
17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország–Horvátország
20.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia–Szerbia
Sport 2
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas–Kasimpasa
19.30: Biliárd, Mosconi-kupa, Európa–Egyesült Államok, 4. nap, Coventry
Eurosport 1
15.25: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil
16.45 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
17.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Ruka
Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes–Marseille
Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV19–Innsbruck
Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Celta Vigo
Arena4
18.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Ruka