Sportműsor


Szeptember 26., szombat
ATLÉTIKA
29. Gyulasport NKft. Szenior és a 8. Szigeti István-emlékverseny, Gyula, Id. Christián László Városi Sporttelep, 11.00.
KÉZILABDA
NB II női: Mezőtúri AFC–Gyomaendrődi NKSE, Mezőtúr, 16.00. Kecskeméti NKSE–Csorvási SK, Kecskemét, 17.00. Corner Gyulasport–Szeghalmi NKC, Gyula, 18.00. NB II férfi: Békéscsaba DKSE–FKSE Algyő, Békéscsaba, Kazinczy iskola, 13.30. Köröstarcsai KSK–Békéscsabai BDSK, Mezőberény, 18.00. Megyei férfi: Békéscsaba DKSE II.–HC Szarvas, Békéscsaba, 11.30. Gyulai SE–Kondorosi KK II., Gyula, 14.00.
KOSRLABDA
NB I B Zöld-csoport: Óbudai Kaszások–Békési SZSK, Budapest, 17.00.
LABDARÚGÁS
Megyei kvalifikáció: Békéscsabai MÁV SE–Tótkomlósi TC, Békéscsaba, Csányi u., 10.30. Jamina SE–Kunágotai TE, Békéscsaba, Bessenyei u., 13.00. Békéscsaba 1912 Előre II.–Dobozi SE, Békéscsaba, 4-es honvéd u., 16.00. Szabadkígyósi SZSC–Orosházi MTK-ULE, Szabadkígyós, 16.00. Nagyszénás SE–Szarvasi FC, Nagyszénás, 16.00. Mezőhegyesi SE–Mezőkovácsházi TE, Mezőhegyes, 16.00. Okány KSK–Csanádapácai EFC, Okány, 16.00. Gyomaendrődi FC–Békésszentandrási HMSE, Gyomaendrőd, 16.00. Gyulai TFC–Dévaványai SE, Gyula, 16.00. Szeghalmi FC–Mezőberényi LE, Szeghalom, 16.00. Sarkadi KLE–Csabacsűdi GYLSE, Sarkad, 16.00. Megye II/B: Csorvási SK–Battonyai TK, Csorvás, 16.00. OMTK-Rákóczi–Kardos KSK, Orosháza, 16.00. Kaszaper FC–Gádorosi LSE, Kaszaper, 16.00. Medgyesbodzás SE–Újkígyós FC, Medgyesbodzás, 16.00. Köröstarcsai KSK–Békési FC, Köröstarcsa, 16.00. Kevermes SE–Lőkösháza KSK, Kevermes, 16.00. Mezőmegyer SE–Végegyházi SE, Mezőmegyer, 16.00. Megye III: Mezőmegyer SE II.–Kondorosi TE, Mezőmegyer, 13.45. Kamuti SK–Füzesgyarmati SK II., Kamut, 16.00. Gerlai SE–Csabai AK, Gerla, 16.00. Körösladány MSK II.–Sarkadkeresztúri SE, Körösladány, 16.00.
RÖPLABDA
Magyar Kupa, női:
Gödöllői RC–Swietelsky Békéscsabai RSE, Békéscsaba, Akadémiai sportcsarnok, 18.00.
TEKE
NB I:
Dynamo Sport Club–Gyulai SE-DIG BUILD, Budapest, 14.00.
TENISZ
OB II:
TSZSK Gyula–Match Point TC, Gyula, 10.00. Szarvasi TC–Future TT, Szarvas, 10.00. OB III: Viharsarok TA–TC Monor, Békéscsaba, 10.00. TSZSK Gyula II.–Kiskőrösi TKA, Gyula, 10.00. Kecskeméti ATE–Orosháza VTK, Kecskemét, 10.00. Megyei: Tréning Center–Viharsarok TA, Békéscsaba, 9.00. Gyomaendrődi TC–Szarvasi TC II., Gyomaendrőd, 9.00. Sarkadi Lendület–TSZSK Gyula III., Sarkad, 9.00.


Szeptember 27., vasárnap
ATLÉTIKA
Nemzetközi gyalogló verseny, Magyarország Gyalogló Bajnoksága, Békéscsaba, Csaba Center, 9.00.
KÉZILABDA
NB I női: Motherson Mosonmagyaróvári KC–EUbility-Békéscsabai ENKSE, Mosonmagyaróvár, 18.00. NB I férfi: Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar, Veszprém, 18.00. NB I B férfi: Nyíregyházi KC–Optimum Solar-Békési FKC, Nyíregyháza, 18.00. Megyei női: Hed Land SSE Mezőberény–Kondorosi KK, Mezőberény, 15.00.
LABDARÚGÁS
NB II: Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika SC, Békéscsaba, Kórház u., 17.00. NB III: Körösladány MSK–Szekszárdi UFC, Körösladány, 16.00. Tállya KSE–Füzesgyarmati SK, Tállya, 16.00. Megye II/B: Méhkeréki SE–Eleki USE, Méhkerék, 16.00. Megye III: Békéssámsoni SK–Nagybánhegyesi TC, Békéssámson, 16.00. Telekgerendási LSC–Bucsa SE, Telekgerendás, 16.00. Pusztaföldvári SZSE–Kötegyáni FC, Pusztaföldvár, 16.00. NB II női: Nyíregyháza Spartacus FC–Gyulai Amazonok, Nyíregyháza, 16.00. Veterán bajnokság, 4. forduló, Békéscsaba, Mester Klub, 10.00.
RÖPLABDA
Magyar Kupa, női:
Swietelsky Békéscsabai RSE–Gödöllői RC, Békéscsaba, Akadémiai sportcsarnok, 11.00.
TENISZ
OB III:
Viharsarok TA –MozGo SE, Békéscsaba, 10.00.
TEREMLABDARÚGÁS
Nyári Kupa 2020, Szarvas,
Petőfi utcai sportcsarnok, 16.00.

Ha valamiről értesülsz vagy tudsz, de nem látnád itt, arra kérünk, jelezd nekünk a bmsextra@bmsextra.hu e-mail címen.