Sportműsor


Július 14., kedd
KISPÁLYÁS FOCI
Városi bajnokság, Orosháza, Eötvös téri iskola, 19.00.

Július 15., szerda
KISPÁLYÁS FOCI
Városi bajnokság, Orosháza, Eötvös téri iskola, 19.00.
LABDARÚGÁS
Felkészülési mérkőzések: Debreceni VSC II.–Körösladány MSK, Debrecen, 18.00. Békéscsabai MÁV SE–Mezőberényi LE, Békéscsaba, Csányi u., 18.00. Békéscsaba 1912 Előre–Füzesgyarmati SK, Békéscsaba, Kórház u., 18.00.Köröstarcsai KSK–Újkígyós FC, Köröstarcsa, 18.00.

Július 16., csütörtök
KISPÁLYÁS FOCI
Városi bajnokság, Orosháza, Eötvös téri iskola, 19.00.

Július 17., péntek
LOVASSPORT
XXVI. Kanca- és Ménverseny, Méneskönyvek versenye, Mezőhegyes, Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság, 9.00.

Július 18., szombat
KISPÁLYÁS FOCI
COVID-19 Kupa, Bucsa, sporttelep, 15.00.
LABDARÚGÁS
Felkészülési mérkőzések: Orosházi MTK-ULE 1913–Szentesi Kinizsi SZITE, Orosháza, 10.00. OMTK-Rákóczi–Csabacsűdi GYLSE, Orosháza-Rákóczitelep, 10.00. Makó FC–Békéscsaba 1912 Előre II.,Makó, 10.00. Békéscsabai MÁV SE–Kardos KSK, Békéscsaba, Csányi u., 10.00. Jamina SE–Eleki USE, Békéscsaba, Bessenyei u., 10.00. Hódmezővásárhelyi FC–Körösladány MSK, Hódmezővásárhely, 10.30. Szarvasi FC–Jászberényi FC, Szarvas, 10.30. Soltvadkerti TE–Nagyszénás SE, Soltvadkert, 10.30. Kecskeméti TE–Békéscsaba 1912 Előre, Kecskemét, 11.00. Szabadkígyósi SZSC–Csanádapácai EFC, Szabadkígyós,17.00. Szeghalmi FC–Gyomaendrődi FC, Szeghalom, 17.00. Kunszentmártoni TE–Békésszentandrási HMSE, Kunszentmárton, 17.00. Dévaványai SE–Köröstarcsai KSK, Dévaványa, 17.30. Nagymágocs SE–Kaszaper FC, Nagymágocs, 18.00. Gyulai TFC–Dobozi SE, Gyula, 18.00. Kondorosi TE–Kamuti SK, Kondoros, 18.00. Kunágotai TE–Lőkösháza KSK, Kunágotai TE, 18.00.
LOVASSPORT
XXVI. Kanca- és Ménverseny, Méneskönyvek versenye, Mezőhegyes, Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság, 9.00.
TENISZ
VII. Szalai Barna-emléktorna, Mezőberény, 9.00.

Július 19., vasárnap
LABDARÚGÁS
Felkészülési mérkőzés: Kétegyházi SE–Medgyesegyházi SE, Kétegyháza, 17.00.
LOVASSPORT
XXVI. Kanca- és Ménverseny, Méneskönyvek versenye, Mezőhegyes, Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság, 9.00.
TENISZ
VII. Szalai Barna-emléktorna, Mezőberény, 9.00.
TEREMFOCI
Nyári Kupa 2020, Szarvas, Petőfi utcai sportcsarnok,16.00.

Ha valamiről értesülsz vagy tudsz, de nem látnád itt, arra kérünk, jelezd nekünk a bmsextra@bmsextra.hu e-mail címen.